Dywanopol-Polska Import Eksport Hurt Detal Arkadiusz Aleksiewicz

Kamieniec Ząbkowicki

Opinie o Dywanopol-Polska Import Eksport Hurt Detal Arkadiusz Aleksiewicz

aero 2011-10-29 23:56:57
Wreszcie ktoś napisał uczciwie prawde, tylko kolego jak ja tam pracowałem to zarabiało sie jeszcze mniej a ( usunięte przez administratora ) sie jak ( usunięte przez administratora ), ale tak słyszałem już ze ma znowu dwóch nowych ( usunięte przez administratora )do roboty, ciekawe na jak długo, jedno słowo które się nie spodoba i wypad za brame. L( usunięte przez administratora ) Mam nadzieje ze wkoncu mu ktoś wygarnie i facet zrozumie że jest coś z nim nie halo.
vectra 2012-03-22 12:03:28
Nie polecam nikomu tej firmy, dywany coraz ciensze a ceny coraz wyższe, jakosc wyrobów beznadziejna do tego własciciel jakiś dziwny.
vectra 2012-04-03 21:31:03
[usunięte przez moderatora] Dywanopol niestety jest dla mnie marną firmą i nikomu w dalszym ciagu jej nie polecam.
aero 2012-04-03 21:56:25
[usunięte przez moderatora] Ja pracuje z nimi 3 lata konkretna firma poukładany personel, dywanów tej firmy sprzedaje najwięcej chociaż współpracuje również z innymi.[usunięte przez moderatora]
arjen 2014-12-17 10:17:17
Praca jak praca poprostu trzeba pracować a nie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lecieć będą wyniki pracy będą większe pieniążki jak się nie opieprzasz to i szef zadowolony pozdro dla szefa Aleksa!
Grzegorz 2015-10-22 00:02:10
współpracuję z tą firmą od ponad roku i jedyne co mogę powiedzieć to to ze firma mocno stoi na nogach, ciągły zapas towaru, personel wyszkolony dobrze zawsze chętnie pomoze, doradzi itp. A co do samego właściciela to są jakieś pomówienia ponieważ jest to bardzo kulturalny i otwarty człowiek, a to że trzyma personel w ryzach twardą ręką to niestety taki jego obowiązek bo inaczej zrobili by z jego firmy to samo co politycy z naszą kochaną polską( SPRZEDALI I ROZKRADLI). Ze szczerymi pozdrowieniami w stronę Aleksa i oby do przodu !!!
Asiek 2016-01-14 21:45:03
Witam
Zakupiłam ostatnio dywan w sklepie w Nysie. Jestem bardzo zadowolona z jakości oraz ceny, która jak się okazało była bardzo przystępna ale najbardziej zaskoczyła mnie profesjonalna i strasznie miła obsługa. Szybko, rzetelnie i z uśmiechem. Na pewno wrócę tam jeszcze nie raz i na pewno nie sama!
@Józek 2016-04-17 10:14:27
Witam wszystkich ! Współpracuję z firmą Dywanopol praktycznie od początku jej istnienia i nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości obsługi oraz jakości produktów ,a co do właściciela firmy , uważam że jest to bardzo sympatyczny i wyrozumiały facet , a co do pracowników jego firmy którzy tam pracowali to niektórych osobiście bym dwa razy szybciej wyrzucił z pracy niż Arek ,pozdrawiam Bystrzyca
lucas 2016-04-28 09:06:39
Polecam firme. Płacą terminowa.
marek 2016-04-29 10:40:57
Już długo pracuję jakiś większych problemów nigdy nie było. Na pewno plusem tu jest fakt, że jest rozsądny przełożony. Nie ma jakiś wymagań ponad miarę. Firmę prowadzą osoby, które dobrze czują rynek.
ńn m 2016-05-22 20:35:49
@marek to super że nie było wiekszych problemow :))
Zostaw swoją opinię o Dywanopol-Polska Import Eksport Hurt Detal Arkadiusz Aleksiewicz - Kamieniec Ząbkowicki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dywanopol-Polska Import Eksport Hurt Detal Arkadiusz Aleksiewicz