GroupEuroService Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o GroupEuroService Sp. z o.o.

admin 2015-08-20 15:58
Znasz dobrze firmę GroupEuroService Sp. z o.o. jako pracownik lub jako klient? Wiesz coś o niej produktach, usługach? Czekamy na Twoją opinię.
1
jamnik 2015-11-24 14:13
Ja nie znam dobrze, bo dopiero myślę o pracy u nich i to jako pomoc księgowej. Widziałem taką ofertę na infopraca.pl w ogóle. Kuszą mnie zarobki, bo może to być ok 3000 zł do 3500 zł w miesiącu brutto. A to już całkiem w porządku pieniądze. I jest jeszcze możliwość premii. I zatrudniają na czas nieokreślony.
krzych 2015-11-29 16:22
no z tym zatrudnianiem na czas nieokreślony to pewnie dopiero po próbnej umowie zlecenie, zazwyczaj na trzy miesiące, ale jak się sprawdzisz to serio tak jest
Klaudia 2016-01-05 09:16
Ta firma ciągle szuka kogoś, nikt tam dłużej nie chce chyba pracować. Byłam tam na rozmowie. Atmosfera straszna. ZAROBKI MARNE i za nadgodziny nie płacą. Szefowa wykorzystuje ludzi na maksa a o umowie na czas nieokreślony możesz zapomnieć. Umowa zlecenie.
nick 2016-04-25 22:47
Tak zastanawiam się, kto wypisuje takie głupoty. jeśli byłaś na rozmowie i nie dostałaś tej pracy to przecież nie pracowałaś tam. Skąd wiesz że tam tak strasznie i nie płacą? myślę ze po prostu jesteś zawistna, zawiedziona bo nie dostałaś tej pracy i dlatego takie posty... nie każdemu się udaje... może czas popracować nad sobą?
1
Misiek 2016-05-17 15:57
Generalnie pracowałem w GroupEuroService Sp. z o.o. rok i musze powiedziec, że naprawdę dobra sprawa i fajni ludzie, nie ma problemów absolutnie z niczym, więc chyba warto próbować tutaj pracy, uwazam, że bardzo fajnie było i wspominam dobrze zdecydowanie
Weronika 2017-06-01 12:11
@Klaudia piszesz, że byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej w GroupEuroService Sp. z o.o. Na tej podstawie również oceniłaś atmosferę panującą w firmie na nieprzyjemną. Dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia? Uargumentuj swoją wypowiedź.
1
Paulina.W 2017-09-12 09:56
Pracowałam w tej firmie i do tej pory mam dobre wspomnienia o niej, wynagrodzenie nie było złe powiedziałbym nawet że bardzo dobre, atmosfera też spoko - niestresująca. Gdyby nie duża odległość w dojazdach z pewnością bym z niej nie odeszła.
Pozdrawiam
Paulina
1
Weronika 2017-09-13 11:54
@Paulina.W - dobrze to słyszeć. A czy możesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia? Na jakim stanowisku pracowałaś? Wspominasz o dobrej atmosferze w firmie - to cenna informacja dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy. A czy GroupEuroService zatrudnia swoich pracowników w ramach umowy o pracę? I czy oprócz wynagrodzenia o którym piszesz, firma zapewniała dodatkowe benefity, na przykład w postaci prywatnego ubezpieczenia medycznego?
Zostaw swoją opinię o GroupEuroService Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GroupEuroService Sp. z o.o.