GroupEuroService Sp. z o.o.

Opinie o GroupEuroService Sp. z o.o.

admin 2015-08-20 15:58:41
Znasz dobrze firmę GroupEuroService Sp. z o.o. jako pracownik lub jako klient? Wiesz coś o niej produktach, usługach? Czekamy na Twoją opinię.
Klaudia 2016-01-05 09:16:50
Ta firma ciągle szuka kogoś, nikt tam dłużej nie chce chyba pracować. Byłam tam na rozmowie. Atmosfera straszna. ZAROBKI MARNE i za nadgodziny nie płacą. Szefowa wykorzystuje ludzi na maksa a o umowie na czas nieokreślony możesz zapomnieć. Umowa zlecenie.
Aga 2016-01-05 17:31:36
Rekrutacja tam trwa cały rok na okrągło bo każdy stamtąd ucieka.Szefowa Ukrainka zwodzi ludzi, że podpiszę umowę o pracę ale tego nie robi. Obiecuje premie, podwyżki ale ich nie daje. Tyrasz jak wół roboczy cały boży dzień na okrągło. Soboty i niedzielę też często. Zero życia rodzinnego a pieniądze bardzo małe :-( Nie polecam.
Hania 2016-03-17 17:38:25
co za oszustwo... kto pisze o takich zarobkach w tej strasznej firmie... Chyba sama właścicielka...żeby zachęcić kogoś na miesiąc dwa do pracy bo każdy stamtąd ucieka. Jak zarobisz 2 tys. za pracę od 8-18 plus soboty i wcześniej bywało że i niedzielę to max. umowa o pracę...ha ha ha ciągle zwodzi, że zatrudni na umowę o pracę ale nie robi tego.. na czarno albo zlecenie :-(
nick 2016-04-25 22:47:37
Tak zastanawiam się, kto wypisuje takie głupoty. jeśli byłaś na rozmowie i nie dostałaś tej pracy to przecież nie pracowałaś tam. Skąd wiesz że tam tak strasznie i nie płacą? myślę ze po prostu jesteś zawistna, zawiedziona bo nie dostałaś tej pracy i dlatego takie posty... nie każdemu się udaje... może czas popracować nad sobą?
Misiek 2016-05-17 15:57:16
Generalnie pracowałem w GroupEuroService Sp. z o.o. rok i musze powiedziec, że naprawdę dobra sprawa i fajni ludzie, nie ma problemów absolutnie z niczym, więc chyba warto próbować tutaj pracy, uwazam, że bardzo fajnie było i wspominam dobrze zdecydowanie
Zostaw swoją opinię o GroupEuroService Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GroupEuroService Sp. z o.o.