Opinie o Polgard S.C. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Polgard S.C.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polgard S.C. o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polgard S.C. w Warszawa

Jakie narzędzia pracy zapewnia Polgard S.C.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Czy w Polgard S.C. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Dłubacz Nowy wpis

No niestety rekrutacji wewnętrznych nie ma. Jedyna szansa na "awans" to przejście z produkcji na instalatora za "większe" pieniądze. Większe tzn. że im więcej nadgodzin będziesz mieć tym więcej zarobisz

Jędrek

Jak tam w Polgardzie? Indyk dalej pracuje? :) koledze niżej się „ulało” i domyślam się kto to, słyszałem że go ostatnio wywalili, ale jak pracowałem przychodził co drugi dzień (jak miał dobry tydzień), zazwyczaj go nie było pewnie się za dużo nie zmieniło w temacie. Robota jak robota, normalna, a kierownika produkcji to akurat serdecznie pozdrawiam bo sporo się nauczyłem

Pan Nikt
@Jędrek

no nie pamiętam żeby tam jakiś jędrek pracował...boli prawdziwa opinia...panie kierowniku

mati
@Jędrek

też tam kiedyś pracowałem , słaba atmosfera, kierownik miał swoich ulubionych pracowników, nie wiem jak teraz ale pewnie nic się nie zmieniło , i słabo traktują pracowników , ja dostałem wypowiedzenie z dnia na dzień

Urszula
@mati

No ale co z tymi ulubionymi pracownikami - to były po prostu najbardziej pracowite osoby? Jakoś ich wyróżniał na tle innych, doceniał premią czy coś w tym stylu?

kurnik
@Urszula

ja tam też pracowałem , ten kierownik to miał swoich ulubionych emerytów, pamiętam że ktoś musiał poprawiać po nich , zwłaszcza po takim emeryciuku który tylko mógł przychodzić na 2 zmiany, (usunięte przez administratora) straszny

Rafał Nowy wpis
@kurnik

No co ty? To co to za robota jak trzeba po innych poprawiać? Nie można wytłumaczyć żeby robił dobrze? Nadal ulubieni pracownicy maja lepiej niż reszta? Bo takie faworyzowanie jest moim zdaniem słabe.

Pan Nikt

nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora), nie dość że na papierze najniższa krajowa, to atmosfera słaba każdy każdego podpierdziela, nie mówiąc już o "kierowniku" produkcji , który nie ma pojęcia o niczym, (usunięte przez administratora) prezesom i nie ma pojęcia o zarządzaniu , ma swoich ulubionych (usunięte przez administratora) , którzy są największymi (usunięte przez administratora), pracujesz na produkcji a (usunięte przez administratora) jak w magazynie pakowanie wysyłki , a nawet jazda paczkami na dhl ,kiedyś było dobrze, ale jak po reorganizacji i stworzeniu działu produkcji na czele z tym człowiekiem to już nie ta sama firma , on nie ma pojęcia o tym co robi omijajcie z daleka.....

Czy po rozmowie w Polgard S.C. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Janusz

Taki typowy Januszex, najniższa krajowa na umowie i reszta (usunięte przez administratora). Premia uznaniowa, czyli raz jest a raz jej nie ma, i to nie zależy od tego jak się pracowało tylko od widzimisię pracodawcy. Dużo wyjazdów, bywają miesiące że w tygodniu człowiek jest gościem w swoim własnym domu.

Czy Polgard S.C. zapewnia kartę multisportu?

Dzień dobry. Nie, firma Polgard s.c. nie posiada karty Multisport

@Wtajemniczony Antoni a co się zmieniło ?

Wtajemniczony A.
@ja

Panie JA, nie odpowiedział Pan na wczesniejsze Pytanie a juz zadajesz Pan kolejne. DDziałasz Pan jak zarząd Polgardu jeden Problem nie rozwiązany a już stwarzany jest nastepny.

Jaki jest wkład kierownictwa Polgard S.C. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Wtajemniczony Antoni

O dobrą Atmosferę pracownicy do niedawna sami potrafili zadbać, Kierownictwo powinno być od nadzorowania i ustalania harmonogramów pracy, udzielania wsparcia technicznego pracownikom,klientom. W Polgard S.C głównie zajmują się rozwiązywaniem problemów szefostwa i niedopracowanych projektów które się kumulują. wkład = -2

Bbbb

Witam, Ostatnio w internecie trafiłem na ofertę pracy na montażystę, lutowanie itp. Ktoś był na rozmowie? Jak to wygląda? Jakie pieniądze oferują? Jak wygląda sama praca, jeśli jest tu ktoś z firmy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zuzanna

@Ktosik, poruszyłeś kwestię wynagrodzenia, która na pewno jest interesująca dla potencjalnych kandydatów. Jak natomiast wyglądają pozostałe warunki zatrudnienia? Jeżeli wiesz coś o nich, to proszę pozostaw tutaj informacje. Mogą okazać się ważne dla osób, które chciałyby zapoznać się z jak najświeższymi faktami dotyczącymi Polgard S.C.

ktoś

czy ktoś wie na jakie mozna liczyc zarobki jako początkujący programista C#?

Ktosik
@ktoś

1500-100-900, przecież w ogłoszeniu o pracę na pracuj.pl jest umieszczone że 6000-8000

Zuzanna

Pracujesz w Polgard S.C.? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Jakie benefity zapewnia pracownikom? Twoja opinia może być bardzo pomocna, dla osób, które biorą Polgard pod uwagę jako potencjalnego pracodawcę.

ygf

@Aleks teraz widze ze szukaja instalatora systemow zabezpieczen w miejscowosci Blizne Jasińskiego wymagane wykształcenie elektryczne/elektroniczne/informatyczne,co najmniej kilkuletnie doświadczenie w montażu

CV można przesłać na adres: biuro@polgard.com. Pozdrawiamy Zespół Polgard

Polgard

Dzień dobry, na początku współpracy proponujemy umowę zlecenie na okres próbny (długość trwania do ustalenia, zwykle 1 miesiąc), później proponujemy umowę o pracę. Oczywiście, zaangażowanie i sukcesy pracownika są wynagradzane premią. Pozdrawiamy Zespół Polgard

Polgard

Dzień dobry, przystanek, przy którym mieści się firma, jest przystankiem granicznym, także mieści się w strefie I. Pozdrawiamy Zespół Polgard

Polgard

Dzień dobry, nasza firma znajduje się tuż przy przystanku Blizne Jasińskiego, który jest przystankiem granicznym i tym samym przynależy do I strefy biletowej. Pozdrawiamy Zespół Polgard

Polgard

Dzień dobry, już spieszymy odpowiedzieć w sprawie dojazdu:) Najlepiej jest dojechać tramwajem (10, 28, 26) lub autobusem (109, 154) do pętli przy Osiedlu Górczewska, następnie przesiąść się w linię podmiejską nr 719 lub 729 i przejechać 3 przystanki: przystanek docelowy to Blizne Jasińskiego. Firma mieści się przy samym przystanku. Dla zmotoryzowanych polecamy duży parking mieszczący się przy siedzibie firmy. Pozdrawiamy Zespół Polgard

Polgard

Witam, obecnie prowadzona jest rekrutacja na Instalatora ds. Systemów Zabezpieczeń z doświadczeniem. Ogłoszenie można znaleźć na portalu Pracuj.pl. Pozdrawiamy zespół Polgard

mg

Pracowałem w tej firmie kilka lat i jak czytam te maile to mi ręce opadają , jak się komuś nie chce pracować to zawsze coś się znajdzie . Ciekawe jaką prace macie teraz pewnie 6 godzin 8 przerw 3 dni w tygodniu i długonogą asystentkę ... Gratuluje Ja uważam że praca jest ok , nikt za darmo nie płaci a szef jak to szef zawsze będzie wymagał . Spoko polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Polgard S.C. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polgard S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Polgard S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polgard S.C.?

Polgard S.C.
2.7/5 Na podstawie 19 ocen.

Polgard S.C.