Polgard S.C.

Opinie o Polgard S.C.

Proo 2012-03-07 13:19:15
Mala prywatna firma. 1500 i resta pod stołem jak to u prywaciaża raz pod stołem da raz nie generalnie prywaciarz i [usunięte przez moderatora] >przedluzanie ile sie da umowy terminowej
Młody 2012-11-09 03:31:08
MASAKRA!!!! Praca po kilkanaście godzin dziennie na wyjazdach albo w nocy. Prezes [usunięte przez moderatora] jakich mało na tym świecie. Jedyny plus to to że płacili na czas...oczywiście większość płacona pod stołem. Praca raczej dla zdesperowanych albo mało ambitnych
mm 2013-03-13 23:23:55
Fakt pracy duzo ale placa w terminie i jak na branze to placa sporo. Co do reszty to pytanie czy chcesz pracowac w malej firmie u prywaciarza czy w duzej, akurat w tej sie wybic mozna ale zeby to trzeba troche pocisnac na noce itd
ms 2013-03-19 18:53:25
Oj kolego ciekawe jak niby się można dorobić w tej firmie. Chyba tylko donosząc lub być poniżanym. Przelicz sobie godziny spędzone w pracy i podziel przez zarobki. Okaż się że dostajesz mniej niż dozorca na dworcu centralnym
ms 2013-03-19 18:59:03
P.S.
Aha, w tej firmie każdy powinien pracować na stanowisku rzeźbiarz artysta
Adax 2014-05-16 14:24:24
Pracowałem tam 3 miesiące najlepsze jest to, że wszyscy napisali prawdę. Wyjazdy 4 w tygodniu po 12-20 godzin każdy, oczywiście wywózka bezpłatna czyli 8h w aucie za darmo, od biedy dostawaliśmy 30 zeta diety na hamburgera w przydrożnym barze. Umowy cwaniackie 3 miesięczne żeby nie było można dać wypowiedzenia i uciec. A reszta jak wyżej.
yoLO 2014-09-03 10:57:09
Witam, dołączam się do wszystkich opinii i wiem że są prawdziwe. W pewien dzień zadzwoniła do mnie kadra hr że super super zaraz wyśle zgłoszenie i jutro umawiamy się na spotkanie o pracę.. zgłoszenia nie było aż do rana i o godzinie spotkania dostaje telefon gdzie jestem.. wytłumaczyłem sytuacje i umówiliśmy się na następny dzień. Z rana sprawdzam adres firmy w google ponieważ nie wiem czy ufać email (kiedy już raz było nie dopatrzenie), jadę pod miejsce z google jednak firmy tam nie ma. Dzwonie do hr czy w takim razie mogę przyjechać za chwilę po jestem w starym miejscu firmy,
-no nie wiem bo to już ostatni czas był i kończymy rekrutacje ale proszę próbować.
Będąc już nie daleko dzwoni telefon Pani mówi że nie ma poco jechać ponieważ prezesa nie będzie( byłem umówiony na 9 a to było o 9:20) ja mówię że mogę wziąć taxi i zaraz będę,
-nie nie proszę już nie jechać bo szefa nie będzie , nie ma po co ..
ogólnie ludzi traktuje się bez szacunku, bardzo nie profesjonalnie
i na pewno atmosfera jest kiepska ...
mg 2014-09-26 10:44:42
Pracowałem w tej firmie kilka lat i jak czytam te maile to mi ręce opadają , jak się komuś nie chce pracować to zawsze coś się znajdzie . Ciekawe jaką prace macie teraz pewnie 6 godzin 8 przerw 3 dni w tygodniu i długonogą asystentkę ... Gratuluje
Ja uważam że praca jest ok , nikt za darmo nie płaci a szef jak to szef zawsze będzie wymagał . Spoko polecam !
mm 2015-03-12 13:28:56
30 zł diety to kwota narzucona przez polskie prawo, odgórnie - nie jest to widzimisie pracodawcy; warto się czasem doszkolić niż bzdury wypisywać.
Polgard 2015-07-30 15:01:01
Witam,
obecnie prowadzona jest rekrutacja na Instalatora ds. Systemów Zabezpieczeń z doświadczeniem. Ogłoszenie można znaleźć na portalu Pracuj.pl.

zespół Polgard
Polgard 2016-03-14 09:18:59
Dzień dobry,
już spieszymy odpowiedzieć w sprawie dojazdu:)

Najlepiej jest dojechać tramwajem (10, 28, 26) lub autobusem (109, 154) do pętli przy Osiedlu Górczewska, następnie przesiąść się w linię podmiejską nr 719 lub 729 i przejechać 3 przystanki: przystanek docelowy to Blizne Jasińskiego. Firma mieści się przy samym przystanku.

Dla zmotoryzowanych polecamy duży parking mieszczący się przy siedzibie firmy.

Polgard 2016-03-21 08:54:55
Dzień dobry,

przystanek, przy którym mieści się firma, jest przystankiem granicznym, także mieści się w strefie I.

Polgard 2016-03-22 08:42:35
Dzień dobry,
nasza firma znajduje się tuż przy przystanku Blizne Jasińskiego, który jest przystankiem granicznym i tym samym przynależy do I strefy biletowej.

Polgard 2016-04-04 08:31:47
Dzień dobry,
na początku współpracy proponujemy umowę zlecenie na okres próbny (długość trwania do ustalenia, zwykle 1 miesiąc), później proponujemy umowę o pracę.
Oczywiście, zaangażowanie i sukcesy pracownika są wynagradzane premią.

Polgard 2016-04-05 13:17:47
CV można przesłać na adres: biuro@polgard.com.

ygf 2016-05-06 18:31:27
@Aleks teraz widze ze szukaja instalatora systemow zabezpieczen w miejscowosci Blizne Jasińskiego wymagane wykształcenie elektryczne/elektroniczne/informatyczne,co najmniej kilkuletnie doświadczenie w montażu
Zostaw swoją opinię o Polgard S.C. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polgard S.C.