Powiatowy Urząd Pracy

Kartuzy

Opinie o Powiatowy Urząd Pracy

kropeczka 2012-04-05 12:44:55
Pracować może się fajnie pracuje ale obsługa bezrobotnych w PUP jest żenująca :-/
wiola 2015-07-06 08:35:53
Mój syn się zarejestrował jako bezrobotny.Zadzwoniłam by dowiedzieć się kiedy ma się podpisać.Ale ta informacja jak się okazuje jest tajna.Nie wiadomo dlaczego .oczywiście nie dowiedziałam się.Trzeba przyjechać osobiście z dowodem osobistym.To paranoja jakieś średniowiecze.Co w Tym takiego niebezpiecznego ze takie informacje trzeba utajniać .Przeciez i tak podpisać się nie może za niego ktoś inny.Proszę mi to wytłumaczyć.No ale czego po Kartuzach można sie spodziewać.To wioska .
mlmkm 2016-07-13 13:02:01
To ma być urząd pracy? To porażka a nie urząd. Mają tam taki bałagan, że się w głowie nie mieści. Raz wyrzucili mnie z urzędu "przez przypadek", bo mają tam taki bajzel w tych papierach. Co chwile spotkania, na których trzeba być mimo, że się wie,że nie mają żadnej oferty. Więc pieniędzy na dojazd i czas traci się niż jest to warte. Nie liczy się dla nich człowiek. Dają marne propozycje i nie możesz żadnej odrzucić. Odrzuciłam staż który był wyzyskiem to mnie pani wyrzuciła z up. Porażka, inaczej nie da się tego nazwać.
anka 2016-08-18 15:27:50
Jestem tam zarejestrowana już bardzo długo ale nigdy urząd nie oferował mi pracy ani stażu .Mowią że nie ma ,kiedyś były ale teraz nie.To nie wiem po co oni tam siedzą .
Zostaw swoją opinię o Powiatowy Urząd Pracy - Kartuzy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy