Opinie o Rzeczoznawca Majątkowy Dariusz Sas Wycena Nieruchomości w Bolesławiec

Wycena nieruchomości, opinie, rzeczoznawca majątkowy Dariusz Sas

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rzeczoznawca Majątkowy Dariusz Sas Wycena Nieruchomości w Bolesławiec

Dominik Jaworski Nowy wpis

Bardzo Polecam, inny Rzeczoznawca nie dal rady, a ten wykonał wycenę. Chodziło o mienie Zaburzańskie. Polecam!!!

Karol Nowy wpis

Czy ten rzeczoznawca to firma jednoosobowa ?

Tadeusz Krosieński Nowy wpis

Wyceniał nam bardzo skomplikowaną prawnie nieruchomość. Ma naprawdę ogromną wiedzą z zakresu prawa, finansów, doradził nam bardzo dobre rozwiązanie. Naprawdę polecam, mimo iż nie jest najtańszy

Czesław Nowy wpis
@Tadeusz Krosieński

Czy możesz coś więcej napisać na temat tej wyceny? Dlaczego według Ciebie ta nieruchomość była prawnie bardzo skomplikowana? Opinie klientów są także cenne, ale najważniejsze wpisy i informacje pochodzą od obecnych lub byłych pracowników. Forum GoWork.pl koncertuje się na sprawach pracowniczych. Czy ktoś mógłby napisać coś na temat obecnie panującej w firmie atmosfery?

Andrzej Jasiewski

Mieliśmy trudną sprawę z wyceną spadku po dziadkach. Pan Dariusz Sas Rzeczoznawca Majątkowy bardzo sprawnie nam to wszystko wycenił i doradził co zrobić z tym dalej. Gorąco go polecam.

logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bolesławiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bolesławiec
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Adwokat Krzysztof Adamski

Miałem przyjemność pracować z Panem Dariusz Sas,. Jako Rzeczoznawca i Biegły Sądowy był zawsze przygotowany i kompetentny, pomógł mi bardzo wygrać jedną ze spraw. Gorąco polecam!!!

cezary

Witam! CHYBA NIEPOROZUMIENIE! Rzeczoznawca został powołany zrobić wycenę a wystawił swoją opinię - od "TEGO" jest sąd. Na rozprawę w sądzie przyjechał nieprzygotowany - za który przyjazd musiałem zapłacić dodatkowo - pytam za co? Zapłacone niemałe pieniądze za niewykonaną pracę .

matek

@liź nawet jeśli tego nie robił, to jest szansa, że się skusi - próbuj :)

Klient

Praca super!

adwokat

Super sprawnie i szybko. Polecam

Klient

Super i terminowo. Oraz bardziej merytorycznie. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Rzeczoznawca Majątkowy Dariusz Sas Wycena Nieruchomości - Bolesławiec

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rzeczoznawca Majątkowy Dariusz Sas Wycena Nieruchomości?

Kandydaci do pracy w Rzeczoznawca Majątkowy Dariusz Sas Wycena Nieruchomości napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rzeczoznawca Majątkowy Dariusz Sas Wycena Nieruchomości
  • Sierpnia 80 nr 14