Opinie o Link Wiazowna w Link

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Link Wiazowna. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Link Wiazowna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Link Wiazowna w Link

Kierowca Nowy wpis

Zwalniają kierowców z partyzanta bez jakichkolwiek wyjaśnień. Teraz papirus nie da nikomu premii i tak nie dawał on pewnie nie ma przymusowego urlopu ani nie dostał 50 %wynagrodzenia bo to (usunięte przez administratora) . Teraz linkowi nikt nie powinien zaufać i się tam zatrudniać bo to jest strasznie duże ryzyko zatrudnić się tam.niech zaczną pierw zwalniać nierobów i nieudaczników.

olgi Nowy wpis

dla kierowcy calkiem dobrze - nowe auta i spoko bazy takze jak ktos chce jezdzcic to dobre miejsce

buso

przeszedlem z innej transportowej pol roku temu. Na razie wole tu nie trzeba przynajmniej ladowac ogarniac innych rzeczy itp jak mam jechac to jade a nie naprawiam pakuje magazynuje i wszyskie inne wiec to zdecydowanie na plus jak bedzie dalej zobaczymy.

zainteresowany

sa przyjecia do nich?

@zainteresowany

Gliwice i Wrocław trasy kraj-Holandia-kraj ale tez zbieraja CV bo wiem ze moj kumpel slal do nich i odezwali sie ale dopiero po pol roku wiec nie ginie nigdzie

Lidia
@buso

A jak wygląda rekrutacja do pracy w Link Wiazowna, wiesz coś na ten temat? Interesuje mnie, jakie są konkretne wymagania. Dziękuję z góry za odpowiedź!

@Lidia

no trzeba wyslac CV wtedy sie odezwa :D rekrutacja jest raczej standardowa, jak im sie spodobasz i masz doswiadczenie to cie wezma. Raczej bez jakiejs spiny czy cos, ale ogolnie nie szukaja swiazakow tylko raczej kogos juz z doswiadczeniem

Lidia Nowy wpis
@buso

No to trochę mnie zmartwiłeś - myślałam, że w Link Wiazowna przyjmują jednak osoby bez doświadczenia. A powiedz mi jeszcze, jak duże, mniej więcej, należy mieć to doświadczenie?

buso Nowy wpis
@Lidia

zalezy, bez doswiadczenia ciezko - zalezy tez jak im podpasujesz. Jak widza ze ogarniasz a nie masz doswiadczenia to jak dobrze zagadasz moze sie cos uda. Ale ogolnie oni teraz stawiaja na kierowców z doświadeczniem - od razu mogą posadzić na trasę itp. Ciężko powiedzieć jak duże powinno się mieć, to raczej względna kwestia, ogólnie warto slac papiery i czekac na odp

iozy

Plus za logistykę, komunikacja na bazie też daje radę, w miarę nowa flota i spoko że jest umowa o pracę. Spoko, że pomimo że to jednak spora firma zazwyczaj idzie się dogadać

Lidia
@iozy

Hej, możesz powiedzieć z którego miasta masz doświadczenia? Pytam bo firma Link Wiazowna poszukuje obecnie pracowników do kilku różnych miast https://pracodawcy.pracuj.pl/link-sp-z-o-o,19592 . A jak z wynagrodzeniem, też ok?

iozy

Wrocław baza na Opolskiej

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Link Wiazowna? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
maxim

jak ktoś robotny to nie bedzie narzekal. Ogarniecie firmy na plus, ale za siedzenie na (usunięte przez administratora) nikt nie placi, trasy sa wyliczone ale w dobry sposob przez baze, jest nawet spoko kontakt z centrala nigdy nie zostalem sam jak byl problem. Grunt to kasa na czas, bo jak robilem u prywaciarza to czasami roznie bywalo no i gabloty w miare nowe (chociaz teraz to juz raczej standard) ale i tak na plus i nie trzeba sie martwic jak cos sie tam zrobi zlego. na minus malo miejsca na bazach jak jakies rzeczy sie chce zostawic prywatne

karzeł

spoko firma, regularna wypłata, wszystko zgodnie z umową. Dobry kontakt z dyspozytorami. Ogólnie na plus oceniam.

Tomasz

Jest ok, wszystko dobrze zorganizowane i dograne. Mało która firma ma tak dobrze opracowana logistykę. Poza tym atmosfera spoko, zawsze mozna liczyc na pomoc ze strony dyspozytorów. Auta nowe, sprawne , wynagrodzenie wypłacane w terminie. Polecam.

Michau

Pracę w Link oceniam bardzo pozytywnie. Przede wszystkim plus za dobry kontakt z koordynatorami i dobrze zaplanowane trasy. Zawsze można liczyć na ich pomoc. Wynagrodzenie godziwe i terminowe. Wszystkie dodatki doliczone. Plus za nowa flotę i kierunki trasy do Anglii.

Andrek

Wszystko ok, dobra organizacja, umowa bez kruczków, kasa na czas. Polecam.

Jarosław

Link to porządna firma która dba o swoich pracowników. To moja trzecia firma transportowa w ktorej pracuje i mam nadziej ze ostatnia. Wszystklo zawsze dograne i dopiete na ostatni guzki, w każdej chwili można liczyć na pomoc koordynatorow i co chyba dla każdego wazne -uczciwa, godziwa i terminowa wypłata.

Liber

Praca kierowcy to praca wymagająca i dla wytrwałych ale jak się lubi jeździć to nie ma co narzekać. W Linku praca ok, wynagrodzenie dokładnie rozliczone i terminowo wypłacane. Nowa flota, możliwość wyboru kursów, dobry kontakt z koordynatorami. Warto się u nich zaczepić.

Kiero29
@Liber

no jak każda praca kierowcy. Ogolnie jest spoko i nie ma co natrzekac., Ja jezdze juz poł roku i póki co nie miałem zadnych pribelmów z nimi ani z organizajca trasy, ani z kasą. Wszystko ok, mozna śmiało uderzac do nich.

W Linku tylko jazda do Anglii czy jest możliwość unikać tego kierunku? Czy w systemie 2/weekend zjazdy są zestawem na bazę czy busem? Oraz czy firma zapewnia odzież robocza, oprócz kasku, kamizelki, okularów i butów? Pozdrawiam i dziękuje za info.

Gustlik

Jak łatwo niektórym przychodzi krytykowanie. Jeśli ktoś ma chęci może pracować w innej firmie,.

Szymon
@Gustlik

heh no wiadomo, że taka mentalność, trzeba kogoś objechać. Nie chcą to niech nie pacuja , ich strata. Ja jeżdze od pół roku w LINKu i narzekać nie mogę. To moj drugi pracodawca i jest bez porównania lepiej.

jaskojasko
@Szymon

Za drugie pół roku będziesz się zastanawiał jak to jest, ze chłopaki na podwójnej za 3-4 dni roboty w tygodniu np. Paryż tam i powrót bez przerzutu mają więcej niz twoje wegetowanie po 2 tygodnie w kabinie. Napisz jeszcze na jakich parkingach w Anglii stajecie, linka na normalnym service jeszcze nie widziałem wszystko pod firma albo na snapie najtanszym bez jedzenia z innyki kołchozami z Ro, Bg

@jaskojasko

Dobre jaja pomysl czas ci sie konczy a nie mozesz zjechac na normalny parking bo szefostwo wszedzie oszczednosci szuka i krec sie stresuj szukaj, wreszcie zajedziesz na snapa a tam caly zawalony i do nowa. Do tego napewno dojdzie tam u nich umowa odpowiedzialnosci materialnej i tak jak u Mielczarka kocioł na autostradzie objedziesz zeby nie dowalili kary za spoznienie to dostaniesz obciazenie za ponadnormatywne kilometry i trzeba pisać wyjasnienia. Ahh ci Polscy biznesmeni....

DarkRider

Praca spoko, przede wszystkim kasa jest na czas. Nie wiem co macie do auto bo maja nowa flotę o czym w innych firmach mozecie pomarzyć. Jak dla mnie ok - na razie pracuje trzeci miesiac i narzekać nie moge. Maja nabór na kierowców wiec warto sie przekonać na własnej skórze. Jak dla mnie ok.

Trk

To prawda auta dramat do tego śmieszna polska dieta nie wypłacona jak nie jesteś 8 h w kraju do tego swój przelicznik euro zaniżony grubo za wydatki za parkingi itp.. jeszcze całości nie oddają bo był vojger na jedzenie nawet jak jest nie wykorzystany ...także chcesz dopłacać linkowi to firma dla ciebie wymagań z twojej strony coraz więcej śmieszny gość od rozliczeń dopiernicza się ze mu rachunków nie układasz zszywasz hronologicznie pierdniesz tez masz się rozliczyć ze swontu jednym słowem padaczka Co innego obiecują a w praniu wychodzi !!

asprzestworzy

dobre jasne warunki, umowa o pracę, wypłata na czas

Efik
@asprzestworzy

Nie na czas

Trk
@asprzestworzy

A co to frykas ze na czas ludzie obudźcie się jak ktoś nie płaci to co charytatywnie chcecie robić

juster

nowa flota naprawdę bardzo w porządku, super fury

golona
@juster

Haha ???? premiumki i iveco na małych kołach z plandeka toż to najtańszy chłam.

DarekMa
@golona

Ostatnio w barwach tego molochu zaczęły być widoczne Volva bieda edyszyn w średniej kabinie ustawione na 83km/h i ani oczka więcej, także progres jest.

Daniel

Czy tak dobrze się pracuje i wrzucacie raz na jakiś czas negatywne opinie żeby nie było za dobrze?

Maat

Zrobcie ankiety ! Do zarządu Link chcecie wiedzieć co dzieje się w firmie że jest taka rotacja i kierowcy uciekają zróbcie Ankiety , nie będzie płacić 500zl za przyprowadzanie nowych kierowców.

Daro
@Maat

Każdy będzie mógł napisać co w tej firmie mu się nie podoba.

Kiero

Firma przetrzymuje pieniądze z diet

Zostaw merytoryczną opinię o Link Wiazowna - Link

Link Wiazowna