Opinie o DataArt Poland Sp z o.o. w Lublin

DataArt zajmuje się konsultingiem technologicznym na skalę globalną – projektuje, opracowuje i wspiera unikalne rozwiązania IT. W ten sposób pomaga klientom uzyskać doskonałe rezultaty biznesowe. Nasi specjaliści posiadają ogromne doświadczenie i wybitny talent techniczny. Zespoły DataArt tworzą nowe produkty i modernizują istniejące systemy, mając realny wpływ na transformację technologiczną w wielu branżach. DataArt zdobyła zaufanie wiodących marek i wymagających klientów takich jak Nasdaq, S&P, United Technologies, oneworld Alliance, Ocado, artnet, Betfair i skyscanner. Funkcjonuje jako globalna sieć firm świadczących usługi technologiczne, współpracując z ponad 2200 profesjonalistami w 20 lokalizacjach w USA, Europie i Ameryce Południowej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DataArt Poland Sp z o.o. w Lublin

Jagoda Nowy wpis

Jaka podstawa wynagrodzenia jest teraz proponowana .NET Engineerowi? W ogłoszeniu widzę, że bez piecu lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji się nie obejdzie. W jakiej formie przy tym kandydat weryfikowany będzie na rozmowie?

RannyPtaszek

Przeszedłem rozmowę na analityka biznesowego jakiś czas temu, proces rekrutacyjny miał niewiele etapów ale był dość rozciągnięty w czasie, po pozytywnym feedbacku nie byli w stanie znaleźć mi klienta/projektu przez chyba dwa miesiące (bo akurat dostali zakaz zatrudniania na ławkę), głównie z powodu wymogu pracy popołudniami i wieczorami z klientami z innych stref czasowych. Nie doczekałem się na oficjalną ofertę a w międzyczasie znalazłem nowego pracodawcę.

Michaśka
@RannyPtaszek

Zastanawia mnie jedna rzecz w tej opinii. kiedy mogłeś w praktyce poznać standardy i charakter bieżących możliwości odnośnie pracy? podczas rekrutacji podkreślany był już ten wspomniany typ klienta? pytam, bo ciekawa jestem czemu „akurat” wtedy miało do tego dojść. I jeśli o ten zakaz zatrudniania na ławkę chodzi to często może się to zdarzyć?

RannyPtaszek Nowy wpis
@Michaśka

Od początku jasno określałem swoją dostępność, wiedzieli o tym. Ja też wiedziałem, że przeważają klienci, którzy wymagają pracy wieczorami. Twierdzą, że próbowali znaleźć klienta, który nie wymagał pracy wieczorami, nawet miałem rozmowę w jednym projekcie ale odrzucili mnie właśnie że względu na niedostępność czasową, nie udało się takiego klienta znaleźć w tamtym momencie nie mam pretensji do nikogo, czasem tak bywa, również kwestia ograniczania ławki jest dla mnie zrozumiała. Po prostu w danym momencie nasze oczekiwania i możliwości się nie spięły.

Aplikował ktoś na te ofertę dla analityka, o którą było zadawane pytanie jakoś w lipcu? Czy to chodzi o to samo ogłoszenie, które jeszcze wisi na stronie w kontekście pracy przy danych biznesowych? Zastanawia mnie sam proces rekrutacyjny. Jak rozmowa zostanie przeprowadzona i jak oceniacie docelowe warunki? widzę ze zespól może składać się nawet z 20stu osób i ciekawi mnie przejrzystość w komunikacji

Młody ambitny Nowy wpis

Było o stażu dla studentów, a czy DataArt przyjmuje na staż z urzędu pracy? Czy w DataArt są osoby, które zaczynały od takiego stażu w tej albo innej firmie?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DataArt Poland Sp z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Senior DevOps Engineer (Azure). Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Firma DataArt Poland Sp z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Analityk. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Jagna

Dobre finanse jak na Lublin jeszcze w ubiegłym roku? A w tym? Miały miejsce w ogóle jakieś rotacje czy nie bardzo? Chyba nie widziałam bieżących ofert. na jakie stanowiska były prowadzone te ostatnie? Jak re rekrutacje przebiegały?

Filip

Spokojnie zrobiło się na wątku ale myślę, że to dlatego że dobrze się tu pracuje? Powiedzcie jakiego rzędu zarobki macie?

Gal Anonim
@Filip

Ja nie narzekam. Myślę, że płacą dobrze jak na Lublin.

Misiek

Ruska, kacapska trolownia. Nagle po inwazji na Ukraine zarząd się zmienił na mniej kacapski a bardziej żydowski. Każdy sensowy informatyk szerokim łukiem powinien omijac te firmę, nie wiadomo dla kogo to pracuje i jakie kwiatki wyjdą w trakcie badań w trakcie, ale i po wojnie z Ukrainą.

Łucja
@Misiek

Raczej w większości firm nie wie się wszystkich szczegółów jej zarządzania. A co prócz tego Tobie się nie podobało? Płaca, warunki w biurze, ekipa...?

smuteczeq

firma nie chce negocjować skrajnie niekorzystnych umów b2b generalnie jeżeli podpiszesz z nimi umowę to możesz liczyć na arbitralnie przyjętą przez nich decyzję, że zdradziłeś poufność i od ręki wg umowy masz do zapłacenia od 25 do 100 tys. złotych nawet bez rozprawy sądowej, od razu komornik i jesteś bez majątku

zaciekawiony
@smuteczeq

Co masz namyśli pisząc o skrajnie niekorzystnych umowach b2b? Oprócz kar, czy umowy zawierają np zapisy o płatnych urlopach, zwolnieniach?

Dariusz
@smuteczeq

To znaczy, że zawsze mogą cię posądzić że przekazałeś coś konkurencji? Chyba muszą mieć dowody. Poza tym podpisywanie tak niekorzystnej umowy to nic dobrego. Serio nie można zmienić tych zapisów?

Kobolodos Deczkinos

miałeś/miałaś taki przypadek?

Czy DataArt Poland Sp z o.o. zatrudnia studentów?

Student

Tak. Ogólnie jest spoko. Wszystko zależy tez od projektu. Można studiować dziennie i pracować na pełen etat.

Halina
@Student

Jakie widełki mogą być na takim projekcie? "Studenckie", czy mówimy o poważnych sumach?

Student
@Halina

zależy od skilla, ale dość prosto o podwyżki. Ale nie są to typowe januszowe stawki ;) Firma jest raczej znana z tego że jak na Lublin stawki są topowe :)

Alicja
@Student

Jakie najważniejsze skille według Ciebie trzeba mieć, żeby sobie super tu radzić no i zgarniać ciekawe sumki? ;)

Hiacynta-'co ludzie powiedzo'

prosze wyjasnic nastepujaca kwestie: w Krajowym Rejestrze Sadowym istnieje spolka DataArt w Lublinie o kapitale zakladowym 5000 zł oraz spolka DataArt we Wroclawiu o kapitale nie bagatela az 5000 zł. Kapitał powala. Z informacji powszechnie dostepnych na stronie ministerstwa -jedna z udziałami Jaroslawa i Julii a druga Joanny i Ryszarda, ktory w KRS wpisal sobie email Richard....@ Nie ma tam udziałów żadnej spółki amerykańskiej. Jak zatem te polskie spolki o kapitale 5000zł kazda są powiazane ze społka z nowego jorku. Troche to tajemnicze lub jak pan Ryszard vel Richard woli 'radiculous'. Ewentualnie moze to jakas franczyza lub powiazanie osobiste Richarda lub Joanny lub Julii lub Jaroslawa ze spolką z New York City. PS. PROSZE O ODPOWIEDZ NA TO ZAPYTANIE ZAMIESCIC W JEZYKU ANGIELSKIM NA PORTALU gowork.pl Najlepiej niech zrobi to Richard. Czekamy :)

;)
@Hiacynta-'co ludzie powiedzo'

Spółki córki :)

ciekawski

czy Pan Marcin wywalczył samowar na V lub VI piętro?

Kuba
@ciekawski

Nie, ale ciagle jest poruszany ten temat.

rekruterIT

nie polecam firmy pod kątem rekrutacji na rekrutera, firma rozpoczyna rekrutację, toczą się rozmowy, po czym znika bez żadnego odzewu, nawet w postaci "dziękujemy, nie jestesmy zainteresowani".

Halina
@rekruterIT

Ja w takich sytuacjach dzwonię do kadr i uzyskuję jasną odpowiedź. Oczywiście wiem, że powinno być odwrotnie do tego co piszesz, ale tak samo nie powinno być wojen i głodu na świecie, a jakoś są...

wsefvgbhnj
@Halina

droga halyno. To są standardy z azerbejdzanu. Generalnie kierunek w jakim ten kraj idzie pokrywa sie z kierunkiem fyrmy

Marzena

W DataArt szukają m.in. kogoś na stanowisko java developer: https://www.dataart.com.pl/caree r/ Możecie mi powiedzieć, jak dużego doświadczenia wymagają od kandydatów na ww. stanowisku? Będę wdzięczna.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie DataArt Poland Sp z o.o.?

PP

Nie ma sztywnych godzin pracy dla wszystkich pracowników więc odpowiedź jest jedna - to zależy. Zależy od stanowiska, działu, projektu. Nie chcę tu wprowadzać w błąd dlatego tylko ze swojej perspektywy mogę powiedzieć, że godziny są dość elastyczne. Jeśli potrzebujesz gdzieś wyjsć i coś załatwić, powiadamiasz swój zespół, że np musisz wyjść ale za to zostaniesz dłużej innego dnia.

Czy zdarzają się nadgodziny w DataArt Poland Sp z o.o.?

Pewnie wszystko zależy od projektu. Z doświadczenie wiem że nie zdarzają się często i zawsze jest to prośba - możesz się nie zgodzić. Z plusów to nadgodziny są bardzo fajnie płatne.

XAnonym

W jaki sposób DataArt Poland Sp z o.o. przeciwdziała dyskryminacji ze względu na wiek przy zatrudnianiu?

Czy ktoś był na stażu w tej firmie i powie jak było?

Czy DataArt Poland Sp z o.o. organizuje staże dla studentów?

Jarosław

Pełna informacja na stronie: https://dataart.com.pl/career/mentoring/

Filipek

Dobra praca, dobra atmosfera to nie ma chętnych żeby tu być aktywnymi.

Zostaw merytoryczną opinię o DataArt Poland Sp z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w DataArt Poland Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DataArt Poland Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

DataArt Poland Sp z o.o.
2.2/5 Na podstawie 40 ocen.

DataArt Poland Sp z o.o.