Kadry Cargo

Gdańsk

Opinie o Kadry Cargo

boosy 2011-01-24 09:42:17
a na jakim stanowisku pracujesz, bo maja duzo ofert
Y 2012-01-10 23:49:44
A ty jesteś facetem czy babką bo Hela raczej szukała a nie szukał roboty. .
oj oj 2012-03-02 18:35:03
Y - 2012-01-10 23:49:44

A ty jesteś facetem czy babką bo Hela raczej szukała a nie szukał roboty. .
Co prawda to prawda. Kadry chcą sobie reklamę zrobić, ale chyba coś nie wyszło ;)
anty kon 2012-03-12 17:16:59
jeba. te cale kadry szyf kiła i jeden wielki buldel
ziom 2012-03-15 18:25:43
dno i [usunięte przez admina], nie polecam, praca dla swoich, a reszta na telefon jak swoich brakuje.
ja 2013-05-11 11:51:02
Odpusc sobie
sprawa 12 grudnia 2014 w Gdansku 2014-10-28 20:22:36
witam,
szukam ludzi, ktorych oszukala polska firma KADRY, KADRY CARGO czy KADRY CARGO INDUSTRIAL, .......SERWICE itp.
dla wyjasnienia powiem ze ze chodzi o ZAPLATE ZA PRACE na rzecz tej firmy. moj nr kontaktowy: (usunięte przez administratora)
jesli jest ktos poszkodowany lub chce wiedziec wiecej co mozna z tym zrobic to zapraszam - bo sam SADZE SIE Z TA FIRMA.
moge tez pomuc tym osobom ktore także zostaly oszukane przez ta firme.
nieznudzony 2014-11-26 02:20:17
prawda jest taka ze jak ktos uczciwie pracuje to moze naprawde niezle zarobic w tej firmie , jesli jestes dobrym monterem to po jakims czasie mozesz liczyc nawet na 13 - 14 euro netto na h , jesli zas jestes nygusem ktory chce przebujac sie 8 h i oczekujesz zlotych gor to nie ten adres , ja pracuje juz od jakiegos czasu w kadrach i nie mam powodow do marudzenia, jesli przeszkadza Ci umowa na 300 pln , to zawsze mozesz isc do konkurencyjnej firmy ktora zaplaci za Ciebie ZUS i da .... 8 euro na h , pozdrawiam
gosc 2015-03-18 13:19:25
proponuje czytac aktualne ogloszenia firmy a nie archiwalne:-)
Firma poszukuje dobrych monterow izolacji a w aktualnych nie znalazlem zadnego dotyczacego EEMSHAVEN , wiec kolego sprawdzaj co piszesz zanim kogos bezpodstawnie oskarzysz.Ciekawy jestem jak twoim zdaniem uczciwe firmy poszukuja pracownikow - ekspercie od wszystkiego:-)
daniek 2016-05-14 14:47:28
no i jak to wygląda na chwile obecną teraz? bo wydaje mi się, ze spokojnie można iśc do nich teraz na staz.
Zostaw swoją opinię o Kadry Cargo - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kadry Cargo