CARRIER POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o CARRIER POLSKA SP. Z O.O.

anonim 2011-10-17 18:56:38
Człowiek, który rozwalił wewnętrznie firmę, [usunięte przez moderatora] Pa, Pa [usunięte przez moderatora] Jeżeli ktoś, chce czegoś się nauczyć to za pół roku niech wyśle CV. Tyle czasu jeszcze będzie śmierdziało po dotychczasowym dyrektorze. Firma była w pierwszej lidze, teraz to już chyba walczy o podniesienie się z [usunięte przez moderatora]
Cyklop 2011-11-11 18:53:06
Jeżeli ktoś ceni swój czas i chce się czegoś nauczyć, to nie w tej firmie. Jest tyle różnych możliwości, więc szkoda czasu. Serwis tej firmy to kompletne dno a na serwisie opiera się dział handlowy tej firmy. Nigdy nie mogli się ze sobą porozumieć. Psują sobie tylko opinie wzajemnym obrzucaniem błota i winą za nieudane projekty. Struktura korporacyjna, czyli jeśli ktoś chce gdzieś awansować to droga zamknięta, bo stanowiska na górze są obsadzone dlugoterminowo. Dopóki bierzesz udział w wyścigu szczurów, to fajny z Ciebie gość/gościówa. A jak się zatrzymasz, żeby się podrapać i zapytać co ja tutaj robię- pa, pa i następny naiwny/wna czeka w kolejce na Twoje miejsce. Opowieści jak to fajnie będzie i co Ci możemy zaproponować to juz były w 1989 roku, po upadku komuny.
Def Lombardo 2013-03-02 20:22:36
Dno, Dno i coraz bliżej bajora. Pa, pa korporacjo w Polsce. Czas świetności i marki Carrier minął, jakieś 5 lat temu. Odkąd wprowadzili nową serie urządzeń, zrobił się z tego komercyjny chłam.
[usunięte przez moderatora] już nie ma, jest za to inny [usunięte przez moderatora], który nie zna się na prowadzeniu firm, ale za to skutecznie je dobija i doprowadza do dna.
[usunięte przez moderatora] Nie POLECAM do kwadratu!
,jh 2016-05-21 11:01:56
takze liczyłam, że beda szukać tych techników, ale niestety na chwilę pobecną @kal nie ma od CARRIER POLSKA SP. Z O.O. żadnych nowych ofert pracy :/
Zostaw swoją opinię o CARRIER POLSKA SP. Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CARRIER POLSKA SP. Z O.O.