Call Work Sp. z o.o

Opinie o Call Work Sp. z o.o

Krystyna Nowy wpis

@Ona, dlaczego masz wątpliwości co do istnienia firmy Call Work? W wątku nadal brakuje opinii na temat pracy w firmie Call Work. Czy ktoś z Was ma jakieś informacje, które będą pomocne dla czytelników tego wątku? Zachęcam do podzielenia się informacjami na ten temat.

Ona Nowy wpis
@Krystyna

Potrzebuje namiary na siedzibę firmy

Ona Nowy wpis
@Ona

Grunwaldzka 104

@henia Nowy wpis

czy firma istnieje, widoki marne w Poznaniu

Ona

Czy ta firma nadal istnieje ?

zzz

szkoda

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Call Work Sp. z o.o? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
lysy

ja tez polecam super firma z super platnoscia

Firma ok. Dobrze płacą.Polecam

Aneska

W Opolu jest inaczej niż w tym całym Poznaniu... Praca jest okey, płacą dobrze i miła menagerka ! Polecam,

Tomasz

Chciałem sie u nich zatrudnić . Mam blisko a poza tym teraz mam wakacje wiec chciałbym dorobić . Macie info czy rekrutują ??

Ona ja
@Tomasz

Tez wlasnie weszłam na forum zeby sie dowiedzieć ale nigdzie nie ma info . Moze na stronie www maja ? Ale strony nie moge znaleźć a ta co znalazłam mie działa .

Zostaw merytoryczną opinię o Call Work Sp. z o.o - Poznań

Call Work Sp. z o.o