Opinie o For-Net S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy For-Net S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie For-Net S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o For-Net S.A. w Kraków

arex

Nie polecam pracy w tej firmie. Same układy i znajomości. Praca uwstecznia - DOSŁOWNIE. Mają ludzi za (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora).

Błąd.

Miejsce pracy dla ludzi bez ambicji, dobre dla studentów choć nie na długo bo praca dość mocno uwstecznia. Duża rotacja pracowników (nowi odchodzą jak tylko zobaczą do czego sprowadza się praca- można perfekcyjnie opanować kopiowanie i wklejanie). Wynagrodzenie w stosunku do obowiązków pozostawia wiele do życzenia, chyba tylko zatrudnieni po znajomościach nie mogą narzekać- mało pracy a wynagrodzenie sowite, przykłady kombinatorstwa na porządku dziennym. Dzięki układom i układzikom atmosfera pozostawia wiele do życzenia, zwykły pracownik ale z właściwymi znajomościami ma więcej do powiedzenia niż kadra rządząca. Nie polecam.

@Błąd.

Czy warunki zatrudnienia w For-Net zmieniają się wraz ze stażem pracy w firmie? Jak wygląda docenianie długoletnich pracowników? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania, gdyż uważam, że warto w końcu poruszyć te kwestie na forum dla wszystkich potencjalnych kandydatów.

iii
@Aleksandra

Zmieniają się na gorsze. Możesz siedzieć kilka lat a jak przyjdzie co do czego to nowy dostanie więcej kasy bo jest czyimś znajomym

Hejhej

Matołły

@Hejhej

Chciałabym Ci zwrócić uwagę na formę wypowiedzi, jaką posługujesz się na tym forum. Swoim wpisem łamiesz zasady zawarte na GoWork, obrażając innych użytkowników forum, czy też osoby pracujące w firmie. Ponadto Twój wpis niczego nie wnosi do dyskusji. Dlaczego zachęcam Cię do napisania dłuższej i merytorycznej opinii na temat pracodawcy. Jak oceniasz firmę For-Net pod względem warunków zatrudnienia? Obecnie For-Net poszukuje osób, które są ambitne, odważne, lubiące wyzwania, nie bojące się rozmawiać i wykazujące chęci do dalszego rozwoju. Czy z Waszej perspektywy takie osoby są nagradzane przez firmę? Czy zaangażowanie idzie w parze z wynagrodzeniem w For-Net?

Mysia

Okropne traktowanie klientów straszenie pomimo to że dłużnik spada zadłużenie żenada proszę o jakąś kontrolę nad tą firma Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudnić więcej kultularniejszych osób bo do tej pory to pracują tam tyrany którzy straszą ludzi

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w For-Net S.A. na stanowisko Trener/ka w Call Center? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Izka

Straszne (usunięte przez administratora) tam pracuje, potrafia tylko zastraszac ludzi. Zero jakiejkolwiek kultury

Aleksandra

@TomRad, może rzeczywiście nie jest to wysoka kwota dla wszystkich, ale tak jak pisałam firma daje pakiet motywacyjny. Bardziej chodziło mi o to co pracownik z tego ma? Czy są jakieś premie czy dodatki, na które zatrudnieni mogą w For-Net liczyć?

TomRad
@Aleksandra

Bądźmy szczerzy firma kiepsko zarządzana, inaczej ci co byli dobrzy zostaliby a tak to jak ktoś ma szanse ucieka i żaden kiepski dodatek motywacyjny nikogo nie przyciągnie

tory
@TomRad

Jakby ktoś tam szanował dobrych pracowników to by nie uciekali...

taka prawda
@Aleksandra

jak się tylko jest znajomą PPP jak taka A.L. to można liczyć na dużo

widziałem to wiem
@taka prawda

i nawet nie trzeba nic umieć, wystarczy być

@widziałem to wiem

Twoja opinia jest dosyć krótka i może okazać się niezrozumiała dla użytkowników forum. Zachęcam Ciebie do napisania, co konkretnie masz na myśli poprzez swoją wypowiedź? Na wątku merytoryczne i konkretne wpisy pozwalają osobom zainteresowanym pracą w For-Net w wyciągnięciu wniosków o firmie zgodnych z rzeczywistością.

K. O.

Jak tam pracowałem to kombinowali z systemem prowizyjnym co kilka miesięcy... Efektywni słabo na tym wychodzili, a jak wprowadzili sprawiedliwy system prowizyjny to na koniec miesiąca oznajmili dobrym pracownikom (tym co zrobili dobry wynik), że nie dostaną prowizji i wymyślili blachy pretekst. Ambitnym, pracowitym i solidnym odradzam. Pewnie się zasłonią procedurami czy tam powiedzą o narażeniu firmy na straty itd. na szczęście tego nie przeczytam, bo zmykam ;)

@K. O.

Co masz na myśli poprzez swoją wypowiedź dotyczącą systemu prowizyjnego? Napisz proszę, jakieś szczegóły i jakie wymagania należy spełnić aby kwalifikować się do niego w For-Net. Prowizja to dobry sposób na motywację pracowników i zwiększenie efektywności zespołu, dlatego użytkowników może zainteresować poruszenie tej kwestii.

Aleksandra

@Cezary, czy zdecydowałeś się już na konkretne stanowisko? Jeżeli tak, to jakie Ciebie interesuje? Radzę Tobie również wejść na stronę internetową firmy For-Net, gdzie w zakładce Kariera znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego: https://for-net.pl/kariera

Cezary

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Mam zamiar aplikować , podpowiedzcie czy warto?

Aleksandra

@tory, czy jesteś pracownikiem For-Net? Jeśli tak, to może rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz jak postrzegasz pracę w firmie? Jak oceniasz tego pracodawcę? Zachęcam Ciebie również do napisania czegoś więcej na temat atmosfery panującej w firmie, poza tym o czym wspomniałeś. Jak wyglądają kontakty między pracownikami?

Grażyna

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Aleksandra

@TomRad czy jest on kiepski czy nie - każdorazowo podlega to indywidualnej ocenie pracownika. Każdy ma inne potrzeby i inne aspektu zatrudnienia są dla niego w danym momencie życia ważne. Mógłbyś może napisać więc trochę więcej o tym dodatku motywacyjnym w For-Net S.A.?

Eryk

Dla zaczynających pracę to norma. Dobrze pracując zarabia się dobrze.

Gerd
@Eryk

Czyli średnio ile to jest dobrze bo moze musze isc po podwyzke

Grzegorz

mam z nimi małą nieścisłość, w postaci miałem ugodę spłaciłem zobowiązanie a po 2 latach komorni pobrał mi z konta, korespondencję skasowałem bo uznałem że temat zamknięty. Czy właściciele Firmy to Polacy?

krzych
@Grzegorz

Wystarczy zadzwonić, to wszystkiego się dowiesz.

@krzych

co ma się dowiedzieć? już teraz widać że (usunięte przez administratora) go okradli wprowadzając w błąd komornika, na to jest kodeks karny i radziłbym złożyć doniesienie do prokuratury

krzych
@antywindykator

Jakby spłacił wszystko to nie miałby problemu. Może komornik ściągnął inny dług? Wszyscy dłużnicy to niewiniątka i ofiary windykatorów, tylko że nikt za nich nie zaciągał zobowiązań. Większość nawet sama nie wie ile komu zalega. Ten kto bierze i nie oddaje jeszcze kozaczy to (usunięte przez administratora) Nie windykator. Niektórzy z premedytacją to robią, a później przedstawiają się jako ofiary.

Aleksandra

Na forum pojawiło się sporo negatywnych wpisów. Jednak czy można napisać jakieś pozytywne strony pracy w For-Net? Zapewne wiele spraw o których piszecie na tym forum da się w jakiś sposób wyjaśnić. Na stronie internetowej For-Net w zakładce kariera przeczytałam, że firma proponuje pakiet motywacyjny dla pracowników oraz możliwość rozwijania swojej ścieżki kariery. Może ktoś zechce napisać coś więcej w tym temacie. Zachęcam do dyskusji.

TomRad
@Aleksandra

W zakładce kariera zapomnieli napisać, że wynagrodzenie 2100, taki mały szczegół

kevin

co się stało, że łysy biega jakby się paliło? firma się sypie?

N.
@kevin

PP biega i się wydziera, a teraz jeszcze te zwolnienia...

@kevin

dziwne, że PP z ekipą jeszcze nie poleciał, ktoś chyba za problemy finansowe jest odpowiedzialny...

tata Kevina
@123

łysy wszystko tak policzy aby na połlitra jeszcze starczyło wiadomo dla kogo ;) takze bedzie dobrze albo bardzo dobrze !!!

Renata
@123

PP zdążył pracować w innej firmie jako Dyrektor finansowy oraz te same obowiązki pełnić w For-net.Jak możlie jest godzenie 2 stanowisk wctym samym czasie?co z wykonywaniem obowiązków? Pytanie pozostawiam bez odpowiedzi.

obiektywnie
@Renata

niestety terminy wykupu obligacji sie zblizaja duzymi krokami to trzeba myslec o "kole ratunkowym". kto mial bezpiecznie odplynac juz to zrobil. takze nic nowego

felko
@Renata

powinien raczej na takim stanowisku mieć umowę o zakazie konkurencji

Bee
@felko

Po prostu nie powinien być na takim stanowisku :) wielki trener a sam nie daje sobie rady... Widać ile jest wart

Dobra zmiana
@Bee

Coś cichutko ostatnio a jakoś po rewolucjach PP lepiej nie jest

Tomi
@Dobra zmiana

Nie ma sensu tracić energii na PPP lepiej ją spożytkować na szukanie nowej pracy :)

Tb
@Tomi

Kto mógł to odszedł, czekamy na nowych naiwnych

niki
@Tb

Teraz kadrowej szukają - lepiej niech się ktoś dobrze zastanowi - ten statek tonie...PPP ciągnie wszystkich na dno

zyczliwy
@niki

PP to tylko i to az finansowy, nie jest czarodziejem ani Prezesem. Obligacji nie bral, nie ma wplywu na zmiany w prawie od 2 lat, na spadek rentownosci calej branzy, a windykacja ma problemy (komornicy, uokik, otoczenie typu eKancelaria i GetBack na gieldzie). Podsumowujac zycze dalszych sukcesow (bo ludzie mili i pracowici w FN) ale kto mial bezpiecznie odplynac odplynal a kolejni juz tylko czekaja na nowy statek. A kto nie moze odplynac albo ma dobrze bedzie czekal do konca jak na Titanicu gdzie orkiestra grala a statek tonal.

Kadir
@zyczliwy

Nie opowiadaj :)

branzowiec

Kruk sie przecenil w coagu roku z 300pln na 215pln, GetBack z 19pln na 7,5pln, wlasnie zmniejszono okres przedawnienia wierzytelnosci. Ciezkie czasy w branzy na te swieta :-/

@branzowiec

kto i kiedy niby skrócił cokolwiek w kwestii terminów przedawnienia?

re
@antywindykator

https://m.money.pl/wiadomosci/artykul/artykul,113,0,2401905.html Prace trwaja od stycznia br. a cala windykacja w perspektywie idzie w kierunku "chwilowek" (KREDYTY-Chwilówki, krakowski Eurocent, a bogaty Provident -50% na gpw)

Czarek

Niestety nawet dobre firmy maja swoich hejterów!!!

@Czarek

for-net dobrą firmą na pewno nie jest

Tomasz

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Więcej pracy to i więcej kasy będzie!!

Miro
@Tomasz

Jakoś po zwolnieniach pracy będzie więcej a kasy nie. Ale racja nie ma co narzekać tylko czas zmienić firmę z powodu "trudnej sytuacji"

Nawet nie mozna sie wypowiedziec, bo opinie kasowane. Nie polecam pracy tam-ukladziki same, znajomi, rodzinka.. trzymaja ze soba, inni sie nie licza. Mysla, ze tego nie widac, kazdy to widzi..zal.. niektorzy sie wywyzszaja i mysla, ze sa niewiadomo kim.. a to tylko odpowiednie znajomosci. Obłida i fałszerstwo.

kondor
@123

tak, zatrudnianie i faworyzowanie znajomych nawet jak nie mają wiedzy i umiejętności - tylko prezesa szkoda ... kariery nie zrobisz

Zostaw merytoryczną opinię o For-Net S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w For-Net S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy For-Net S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

For-Net S.A.
2.7/5 Na podstawie 293 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042