Opinie o KFC Rodła Amrest Sp. z o.o. w Szczecin plac Rodła 1-2

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KFC Rodła Amrest Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KFC Rodła Amrest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFC Rodła Amrest Sp. z o.o. w Szczecin plac Rodła 1-2

Paulina Nowy wpis

Zamówienie z dostawą do domu. Brak kanapek w zestawie po dzwonię na infolinię przekierowani mnie do siedziby w szczecinie po 15 minutach nie odbierania telefonu postanowiłam przyjechać do restauracji na własny koszt. Pani kierownik stwierdziła że na infolinię nie mogli mi padać ich numeru i ewentualnie może wydać mi te kanapki. Jedzenie było zimne i surowe. Nie polecam można się zatruć!!!!!! Jedyne nasłać sanepid

Hania Nowy wpis

Witam. Byłam w sobotę z rana, myślami że spotkam się z samą ofertą śniadaniową ale zaskoczylo mnie ze moge skorzystac z oferty calej :) jedzenie jak zawsze było bardzo świeże i smaczne Polecam

Gosia Nowy wpis

Obsługa przez P.Nikole jest tragiczna zadając tej Pani pytanie na temat kubełków to w odp. wzrotnej usłyszałam że mam sobie poczytać. Tragedia.

Klient

Nie polecam Jak przyszła godzina że zamówienie powinno być u mnie to zadzwonił gość i powiedział że mam czekać kolejna godzinę na dostawę. Lacznie ponad dwie godziny czekałem na zamówienie. Poraszka

Maria Nowy wpis
@Klient

To faktycznie długo…. Przeprosili czy dali jakiś gratis? No bo tak by wypadało..

Czy po rozmowie w KFC Rodła Amrest Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

Polecam KFC na Rodła zamówienie przyszło kompletne, dobrze przyprawione i pyszne zawsze będę tam zamawiać bo nigdy się na nich nie zawiodłam, Na miejscu jak jem zawsze miła obsługa i dobrze zapakowane jedzonko plus tego macie najlepsza kawke!!! Pozdrawiam i polecam tez spróbować nowych sałatek są wyśmienite!

admin

Pracowałeś lub miałeś do czynienia z firmą KFC Rodła Amrest Sp. z o.o. lub jej usługami? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o KFC Rodła Amrest Sp. z o.o. - Szczecin

KFC Rodła Amrest Sp. z o.o.