Towarzystwo Finansowe PROKURA Sp. z o.o.

Opinie o Towarzystwo Finansowe PROKURA Sp. z o.o.

Czy w Towarzystwo Finansowe PROKURA Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Dlaczego nie ma kredytów ? Nowy wpis

Czy ktoś widział tą Panią która oferuje kredyty ? Czy ktoś sprawdzał tą Panią w Krajowym Rejestrze Sądowym spółki Towarzystwo Finansowe Prokura sp. z o.o. ? Kto nie dostał kredytu i czy spotkał się z tą Panią w Poznaniu ?

Rozmowy telefoniczne Nowy wpis

Kto i kiedy ostatnio widział pełnomocnika spółki i gdzie jest pełnomocnik spółki który wszystko oferował ?

Jadwiga Nowy wpis
@Dlaczego nie ma kredytów ?

już zostały 2 negatywne komentarze usunięte , proszę jeszcze raz informacje na temat wglądu do Akt KRS, brak kontaktu z biurem i pracownikami , nie można nic sie dowiedzieć na temat zatrudnienia

Magdalena Nowy wpis

Witam, a czy może Pani napisać dlaczego ?

CEO

to już jest więcej banków niż jeden ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Towarzystwo Finansowe PROKURA Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

swój

Witam Czy ktoś otrzymał finansowanie z banków z ameryki USA tak jak opisuję się to w prokurze?

lala
@swój

tez jestem ciekawa

Ja m
@swój

Też bardzo chętnie się dowiem, ponieważ rozmawiam w tej sprawie.

@Ja m

Też rozmawiam dostałem już propozycje, ale chciałbym zweryfikować tą firmę z kimś kto miał lub ma do czynienia.

@Ja m

Proszę o kontakt mailowy

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Towarzystwo Finansowe PROKURA Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
koral

czy ktos widzial prezesa tej firmy?

Agata

@Nika widzę, że do tej pory nie dostałaś rzetelnej odpowiedzi od @Zbyszek64. Czy może w tym czasie kontaktowałaś się z jakimś pracownikiem firmy i chciałabyś odpowiedzieć na to pytanie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w Towarzystwie Finansowym PROKURA Sp. z o.o. ?

Marek57

W ostatnim czasie za pomocą Prokury podpisałem umowę na finansowanie projektu mojej firmy. Polecam.

kikki

Witam mam mozliwosc skorzystania z uslug tej firmy. Opinie tak sa rozne i skrajne..... Prosze o jakies dodatkowe info czy warto. dzieki z gory

Kemot
@kikki

Witaj , dla mnie sprawa wygląda dziwnie. Zastanawiam się czy podjąć współpracę. Proszę jakieś inne informacje.

Arek

Zbyszku, czy mozna sie z Toba skontaktowac poza forum, aby porozmawiac o tym finansowaniu zorganizowanym przez TF Prokura? Bylbym bardzo zobowiazany. pozdrawiam, Arek

Zbyszek64

Dzięki profesjonalnej obsłudze Towarzystwa Finansowego Prokura od dwóch miesięcy mogę realizować swoje plany biznesowe. Polecam

Nika
@Zbyszek64

Czy można sie Pana podpytać jak wygladała współpraca ?! Aktualnie mam propozycje i nie wiem czy wchodzić w to czy nie

Marek Nowak

Z daleka od tych ludzi

sławek
@Marek Nowak

proszę o podanie kontaktu do pana w sprawie PROKURY. mam taką samą opinie jak pan

antoś

Zdecydowanie nie polecam

Grzegorz

również nie polecam

jan

Tak ma Pani rację pomyliły mi się imiona.Ale myślę, że nie ma to znaczenia.Czy skontakowała sie Pani z Pania Marią z wcześniejszych postów? Pozdrawiam.

Zygmunt Jastrzębowski

Witam, otrzymałem finansowanie za pośrednictwem tej firmy, jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pozdrawiam

anita

Szanowny Panie Zygmincie. Jak każdemu człowiekowi, tak mnie również można wiele zarzucić, ale napewno nie negatywne podejście do życia, a tym bardziej agresji w czyimkolwiek kierunku. Co do insynuacji to sądząc po reakcji trafiłam w samą dziesiątkę. Mogłabym bardzo dużo napisać o poczynaniach tej firmy i jej zarządu. Nie ma to nic wspólnego z agresją i złym podejściem, a ze zwykłym, ludzkim odruchem (usunięte przez administratora)

marysia

Czy współpracowała Pani z tą firmą ? Jeśli tak proszę o kontakt na prywatnego maila maria.kowalska199@onet.pl

anita
@marysia

Tak współpracowałam. Mimo to nie wiem czy się skontaktuję (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Finansowe PROKURA Sp. z o.o. - Kraków

Towarzystwo Finansowe PROKURA Sp. z o.o.