Opinie o P. Looije Verpakkingen B.V. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P. Looije Verpakkingen B.V.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w P. Looije Verpakkingen B.V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P. Looije Verpakkingen B.V. w Szczecin

Frania Nowy wpis

Hej, czaję się na orderpick na ten magazyn z warzywami i owocami ze strony. Piszą, że 12,48 euro dają na start przy czym trzeba robić w sobotę i oddają dzień wolny. Czemu nie mogą być one jednak płatne? Warto tak w środku tygodnia tam odpocząć?

A co to za pytanie o czyjeś urlopy? Wzajemne stawki też są jawne? Jeśli jak to opiszecie tegoroczne kwestie zarobkowe? Widełki tez wystarczą. Teraz to ogólnie jest sezon na pracę? więcej osób się zatrudnia czy to bez różnicy? Był ktoś teraz? Dajcie znać, bo nie wiem czy się interesować, to byłby mój pierwszy wyjazd

???? Nowy wpis

Teraz marne wypłaty 200 cos euro Rok 2023 gdzie te większe zarobki coraz gorzej

???? Nowy wpis

Chciał bym się zapytać o Renatę Łapko czy pracuje nadal czy urlop ma

Romek 124

Proszę o szczerą opinię na temat tej firmy. Chcę wyjechać tam z dziewczyną na miesiąc lub dwa dorobić. Jak wygląda praca na chłodni, jaką panuje atmosfera itp

@Romek 124

Chłodnia....Owoców nie pakuje się w warunkach chłodniczych. Temperatura to okolu 13 stopni Celsjusza.

Gg
@Romek 124

Odradzam naprawde nie warto

Mariusz
@Gg

Dlaczego? Co tu jest tu nie tak: praca ponad siły, wynagrodzenie, o co chodzi?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie P. Looije Verpakkingen B.V.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Rosankiewicz Jacek

Dobra firma i zawsze można było wszystko załatwić bez stresu. Miłe Panie w biurze, szef firmy co piątek jest w biurze więc można osobiście się mu poskarżyć w razie problemów. Wypłata i administracja zasługują na wysokie noty.

@Rosankiewicz Jacek

Brawo za odpowiedzialnosc !! dlaczego ci co pluja na innych ukrywaja sie pod pseudonimami ??????????? Nie mam nic z tym biurem tak tylko latam po necie :-) Pozdrawiam :-)

Małgorzata
@Rosankiewicz Jacek

To takie bajeczki!!! Pracuję już tu ponad rok i nie jest to realne!!!

@Małgorzata

A ja się zastanawiam po co od razu skarżyć na innych? Nie można po ludzku rozmawiac o problemach? :/

Gg

Omijajcie te biuro szerokim biurem, (usunięte przez administratora). Najlepiej jak donosisz na wszystkich to i masz godziny a jak nie to nie. Zachorujesz to maja cie w (usunięte przez administratora) i nawet nie zawioza do lekarza. Nie polecam. Jest o wiele lepszych firm vtylko musisz miec prywatne mieszkanie.

@Gg

Ubawiles mnie..."zawioza do lekarza"...hahaha na (usunięte przez administratora) tez ????? ty masz poczucie humoru...serio :-D Pozdrawiam :-)

Małgorzata
@Gg

Nie polecam! Właśnie przechodzę na inne biuro.Looije tragedia!

Wściekła

Witam chciałam was przestrzec przed tym biurem oszukują na pieniądzach musicie wszytko zapisywać z transportem jest tragedia do pracy jeździcie nawet 2 godz wcześniej a puzniej stoicie przed fabryka na dworze po pracy tez czeka sie na transport po 1,5 godz i zanim dojedziesz do domu to kolejne 1,5 godz czasami nawet wiecej na planingi czeka sie nawet do 22:00 wysyłają meile z groźbami totalny mobing jesli masz wybór szukaj innej pracy

Ilona
@Wściekła

Bardzo dziękuje za opinie bo chciałam tam jechać ale już mi sie odechciało , jade pracowac max ile sie da i wracać do Pl. Ale nie mam zamiaru tracić kilku godzin na dojazdy i pracować po 1-12h bo wymięknę szybko . Wcześniej pracowałam w E&A dojazd 30min autem słuzbowym jako pasażer płacilismy 18.50euro a kierowca dostawał tyle samo za bycie nim i auto służbowe , po żadnych lokacjach nikogo nie rozwoził i wszyscy wychodzili o tej samej godzinie nie czekaliśmy na kierowcę i jechaliśmy prosto do domu.

Julia
@Ilona

Ee, ale chyba widzisz że to wpis sprzed 7 lat ?! Naprawdę będziesz się kierować tym co wtedy było? Toć już mogło się sto razy zmienić i teraz godziny pracy może są w takiej ilości, że aż za dużo.

Mati

Bardzo żałuję, że nie wierzyłem tym wszystkim negatywnym opiniom! Siedzę na tyłku w mieszkaniu już trzeci dzień!!! Dzwonię do biura i PROSZĘ się o większa ilość godzin!!! ...a oni mają to w d*pie - zatrudniają co tydzień nowych pracowników stawiając ich w takiej samej sytuacji!!!

xxxx
@Mati

I nie doprosisz się o wieksza ilość godzin bo (usunięte przez administratora) i ci ktorzy podpierdzielaja maja pierszenstwo, ja obecnie rozgladam sie za czyms innym bo dzieki tej cudownej agencji zyje z tyg na tydzien, mieszkajac na prywatnym mieszkaniu zarabiam przez ostatnie 3 miesiace 200-250 e max to jest (usunięte przez administratora) normalne? obojetnie do kogo by czlowiek nie zaddzwonil/napisal to nikt nie zajmuje sie tym czego potrzebujesz zero szacunku dla czlowieka maja cie za niewolnika i nic wiecej jestes unich to masz (usunięte przez administratora) jak murzyn i onic sie nie pytac

kajh
@Mati

Dzięki za cynk

Monika.

Nie polecam tej agencji ze względu na kolesiostwo i wciskanie ludziom kitu. Biuro nie ma nad niczym kontroli poza godzinami, które rozdziela jak chce i komu chce! Codziennie inna godzina pracy, codziennie nowy planning wysyłany nawet po 21 ! Codziennie nowe osoby - raz normalni, raz psychiczni, raz ci co mają wyrabane na wszystko, lizusy i lalunie, lenie i pracusie, ci co mają jeszcze 4minuty pauzy, a już lecą pracować-bo Polaczek potrafi. Co dalej- brygadziści bez żadnego obycia-now how - czyli bez kultury osobistej (dzień dobry to rzadkośc), oczekiwanie na d a r m o w y transport po skończonej pracy nawet do 2h, bo,, nie ma busów, wszystkie właśnie są w trasie", także jak skończysz o 17 to w domu będziesz na 19-19.30 kierowca oczywiście musi rozwieść wszystkich po całej Hadze.No cóż, takie życie. W umowie jest napisane pakowanie i sortowanie, w rzeczyswistości możesz wyladować na szklarni sadząc na kolanach, stickerując lub robiąc om-pack- czyli wybierasz dobre owoce z kartonu w którym czasem połowa jest zgitych, wg wzoru /obowiązkowo jak brygadzista każe/ ! Możesz też wylądowąć w zimnie, gdzie nikt cię wcześniej nie poinformował, że temperatura hali bedzie +2C. Kobiety dźwigają nawet powyzej 18kg ciężkie kartony, to jest praca dla facetów ale jak ich brak to trzeba - no bo kto zrobi. Podpisałeś umowę z zakresem obowiązków - to rób. Sortowanie zgniłych, spleśniałych owoców bez maseczek, gdy pleśń unosi się w powietrzu. Czyszczenie owoców szczotką drucianą, szmatkami, przecieranie rękawiczką, walka z muchami, z wodą, z hałasem -radio na niektórych halach gra tak głośno jak w dyskotece. Oczywiście nigdy nie wiesz kiedy skończysz..... Kantyny - czasem brak słów. Same uroki życia i pracy z P.Looije z najniższą stawką. Jedyny plus to terminowe wypłaty.

Było, minęło
@Monika.

Prawda, wszystko prawda!

Ilona
@Monika.

Matko co sie tam dzieje?

Iwcia

Witam wszystkich zaglodajacych na opinię tej oto firmy pierw werbują z Polski do pracy później dadzą parę godzin ,potem zaczynają coś wymyślać ,że to im nie pasuje ,do lekarza nie zawiozą rower na 10klmetrow kobiety zapatrzone w siebie,unikaj tego biura ,nie profesjonalni ludzie siedzą za biurkiem a do tego par nie lubią ,są negatywni,

Jakub
@Iwcia

Czy po Twoim wpisie mam wnioskować, że nawet otrzymując już zatrudnienie za pośrednictwem firmy P. Looije Verpakkingen B.V. i jadąc tam do pracy nie mamy pewności co do ilości godzin, które będziemy mogli przepracować? Możesz bardziej szczegółowo opisać tę sytuację? Bądź tak uprzejmy.

@Iwcia

To znaczy że nie ma po co jechać tam w danym momencie skoro się będzie siedziało na domku ???

@Ktoś

Oczywiście przez Logistic team??proszę o opinie?

@Iwcia

Co do Twoich odczuć o paniach z biura to nie skomentuje, bo masz prawo do swoich opinii. Natomiast kłamiesz pisząc za rowerem dojeżdża się do pracy 10 km. Max 4 w jedną stronę. Do lekarza wożą a przynajmniej wozili przed pandemia. Trzymaj się faktów a nie piszesz kłamstwa. Nie jest to biuro bez wad ale akurat te dwa to nie prawda.

@Ktoś

Pozwól że ja Ci odpowiem chociaż pytanie nie do mnie. Nikt nie zagwarantuje Ci że będziesz miał 40 h tygodniowo. Możesz mieć 50 albo 20 różnie bywa. Z reguły przez pierwsze dwa tyg pracujesz codziennie a czy pracy będzie dużo czy nie zależy przede wszystkim od zapotrzebowania i Twojego zaangażowania. Looije mają większość prac w s które AGD czyli owoce i warzywa. Tego sektora kryzys covid nie zatrzymał (jeść trzeba). Jeśli zastanawiasz się nad wyjazdem to ja Ci nie powiem czy warto czy nie. Mi się opłaciło. Ale nie napiszę Ci dawaj jest (usunięte przez administratora) Bo praca ciężka jeśli jesteś mężczyzną dla kobiet łatwiejsza Reasumując .... Jeśli masz zamiar wyjechać do Hoandii a nie znasz żadnego biura to tu na początek będzie ok. Tyle od mnie. Pozdro.

@Criss

Dzięki za odpowiedź pozdrawiam!

Ona
@Criss

Moje pytanie czy warto jechać przez Logistic Team?na pakowanie?? Ja zakwaterowaniem i z dojazdem do pracy???

@Ona

Logistic to tak naprawdę firma córka Looije. Czy warto... Nie dam jednoznacznej odpowiedzi bo dużo zależy od Ciebie. Twojego zaangażowania no i od zleceń które firma będzie otrzymywać od klientów. Pakowanie owoców polega na ich klasyfikowaniu klasa A, klasa B itd. Zakwaterownaia sa w porzadku jesli chodzi o warunki. Czy dobrze się mieszka zależy od współlokatorów. Pokoje sa dwu i jedno osobowe. Żadnych bungaloow. Mieszkania są w blokach lub domkach jednorodzinnych. Koszt domku to 94 euro co wydaje mi sie cena dosc konkurencyjna jeśli chodzi o opłaty pobierane prze inne biura pracy. Dojazd do pracy do 4km rowerem,jeśli dalej to bezpłatny transport samochodem.

Byłam tam 7 lat temu, widzę, że kompletnie nic się nie zmieniło

Iza
@Criss

Jakie są zarobki dla kobiet przy pracach z podstawowym językiem angielskim to chyba tylko taśma. Dojazd jest tylko busami czy też osobowymi autami ?

Andzia

Czy jest możliwość zakwaterowania ze zwierzętami domowymi?

Wademar4800@interia.pl

Muj tel 506025960

Wademar4800@interia.pl

Puosze o tel

Czy istnieje możliwość rozwoju w P. Looije Verpakkingen B.V.?

Criss

Powiem Ci tak....Możliwość rozwoju jest. Kazdy brygadzista wywodzi się z Looije. Większość osób w biurze to również pracownicy którzy zaczynali od prac na halach. (polski personel) Jednak to długa i żmudna droga. Jeśli chodzi chodzi o rozwój osobisty to Looije oferuje możliwość nauki języka (obecnie wstrzymane przez Covid). Biuro również daje możliwość nieodpłatnego zrobienia kuru na wózki widłowe rożnego rodzaju. Nieodplatanego pod warunkiem przepracowania roku po zrobieniu kursu!!! Ponadto masz możliwość rozwinięcia mięśni nóg , podczas dojazdu do pracy rowerem :) Pozdrawiam

Aska1998 @@@@@@@

Czesc trafilisciee na overgag do de lier na papryke tam team liderem jest psychol polak ma na imie N... dziewczyna musi byc najlepiek ladna szybka i najlepiej zeby mu (usunięte przez administratora) dawala na kazdym kroku wtedy bedzie zadowolony ...

@Aska1998 @@@@@@@

Nie rozumiem ze tak Ci zalezy na jego zadowoleniu ? on jest Twoim brygadzista a Ty rob swoje...i nie jedz tyle frytek :-) Pozdrawiam :-)

Krzysztof H

Bez dwoch zdan dobra firma. Nie mowie ze nie ma lepszych ale jestem pewien ze gorszych jest duzo wiecej.

Ojkaojka

Potrzebuję do rozliczenia.. Wypłaty co tydzień ale w który dzień dokładnie?

Krzysztof H
@Ojkaojka

Wyplaty sa w piatki.

Wojciech

Dobry pracodawca to i na forum niespecjalnie aktualnych informacji?

Ojkaojka

Potrzebuję do rozliczenia.. Wiem że wypłaty są co tydzień, ale nie pamiętam w który dzień? Ktoś przypomni?

Grzegorz

I do tego co ma nick WARTO Jestes kabel albo z looije ludziom ktorzy chcieli pracowac nie dawano godzin. Wiec nie gadaj takich bzdur. Tylko kable mieli godziny co sprzedawali ludzi za wszystko bo im cos sie nie podobalo .

Zostaw merytoryczną opinię o P. Looije Verpakkingen B.V. - Szczecin

• Jak się pracuje w P. Looije Verpakkingen B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy P. Looije Verpakkingen B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P. Looije Verpakkingen B.V.?

P. Looije Verpakkingen B.V.