logo P.H.HARIMEX-BIS

P.H.HARIMEX-BIS

Rumia

Opinie o P.H.HARIMEX-BIS

RR 2010-02-10 23:51:27
PS: Jak ktoś kupuje tam kafle to to jest drugi gatunek, a sprzedawany za grubą kase jako 1 gatunek... :)
pra 2014-09-19 20:58:36
Nie polecam, pracowałam, po inwentaryzacji zimą w nieogrzewanym magazynie zachorowałam, po powrocie z zwolnienia pan Szef mi podziękował i powiedział, że znalazł sobie innego pracownika za mnie - w domyśle takiego co nie choruje..
Poza tym wyzysk, typowa firma rodzinna, która tylko o swoje cztery litery dba.
czołgista 2016-04-21 10:37:17
i znowu szukają ludzi do pracy znaczy że albo nie ma dla nich dobrych pracowników albo coś z tą firmą nie tak. Obiecują złote góry a później nie udaje się ich zrealizować
SIM-City 2016-09-19 15:11:10
szukają nadal do gdańska - zarobki w granicy 2000 zł netto - mają problem z znalezieniem kogoś do Gdańska - może dlatego że mają jakieś tam wymagania a za podobną kasę bez wymagań każdy głąb znajdzie robotę w OBI obok. :)
okruszki puszki lalala 2016-09-19 22:49:27
potwierdzam, ma stronie internetowej firma nadal ma ogłoszenie na stanowisko przedstawciela handlowego jak ktoś poszukuje takiiej pracy, fajne warunki zatrudnienia moim zdaniem chcą dać kandydatowi, polecam
Zostaw swoją opinię o P.H.HARIMEX-BIS - Rumia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.HARIMEX-BIS