Opinie o MGM Media w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MGM Media. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MGM Media na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MGM Media w Bielsko-Biała

Anna Nowy wpis

Zastanawiam się co może być powodem, że przestaliście dzielić się z innymi opiniami o pracy w firmie?

Oli Nowy wpis

Nie tylko strona internetowa jest ciekawa, ale i praca u nich @tomek.

syla Nowy wpis

Witam czy ktoś pracuje przez firmę mgm media, proszę o szczerą odpowiedz, z góry dziękuje

Domino Nowy wpis

Ludzie naprawdę warto do nich aplikować, duża firma z zagranicznym kapitałem, duże możliwości rozwoju, polecam

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
enini

Witam, natknął się ktoś z Was na podobne ogłoszenie? "Aktualnie do naszych biur na terenie całej Polski poszukujemy kandydatów/-tki na stanowisko: Specjalista ds. Biura i Administracji wynagrodzenie: 4-5 tys. Forma zatrudnienia: Umowa o pracę Wymiar zatrudnienia:Pełny etat OPIS STANOWISKA: - Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku: - Wykonywanie czynności administracyjno – biurowych, - Segregowanie DOKUMENTÓW, - Wprowadzanie danych do systemu, - Pomoc w umawianiu spotkań biznesowych, - Organizacja podróży służbowych i zakwaterowania, - Koordynacja rezerwacji sal konferencyjnych, - Wspieranie BUSINESS Development Managera w korespondencji elektronicznej i wyszukiwaniu internetowym, - Tworzenie DOKUMENTÓW przetargowych, - Dbanie o stan przestrzeni biurowej, - Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, - Oraz innymi zadaniami przydzielonymi w ramach wsparcia pozostałych działów. OFERUJEMY: - Motywujący system wynagrodzenia ( podstawa + PREMIA ) - Atrakcyjny pakiet socjalny ( karta MultiSport, opieka medyczna Medicover ), - Pierwsza umowa na czas próbny 3 m-ce, następna na czas nieokreślony, - Przeszkolenie w celu nabycia niezbędnych na tym stanowisku umiejętności, - Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, - Stabilne zatrudnienie, - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - Możliwość awansu na stanowisko Regionalnego Kierownika ds. Biur i Administracji. WYMAGANIA: - Niekonieczne, lecz mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - Wykształcenie min. Średniego, - Wiek między 20-50 lat, - Dobra organizacja pracy oraz rzetelność w wykonywaniu zadań - Odpowiedzialność i umiejętności pracy w grupie, - Motywacja do pracy, - Umiejętność obsługi programów pochodzących z pakietu MS Office. Zainteresowane osoby prosimy o: 1) POBRANIE KWESTIONARIUSZA OSOBOWEGO – dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, pod linkiem: http://fileskeep.com/4xpASc0h 2) odpowiedź na jedną z ANKIET, 3) PRZESŁANIE wypełnionego Kwestionariusza Osobowego na PODANY w nim adres email. Nasz HR Manager skontaktuje się z Państwem do 7 dni roboczych w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej. WAŻNE: prosimy o zabranie Kwestionariusza Osobowego na rozmowę kwalifikacujną – warunek konieczny!" Sprawa wygląda co najmniej dziwnie, rzekomo mają biura w całej Polsce, obowiązki i wymagania (jak na zarobek w wysokości 4-5 tys. zł) nie są jakoś szczególnie wygórowane, a poza tym... przed pobraniem kwestionariusza osobowego trzeba wypełnić ankietę, w której należy podać nr telefonu, co z kolei uruchamia jakąś tam usługę przysyłającą trzy razy w tygodniu SMSy o wartości bodajże 6.15 zł. Co o tym myślicie? Jak dla mnie, to trochę to śmierdzi. Nawet trochę bardzo śmierdzi.

Zostaw merytoryczną opinię o MGM Media - Bielsko-Biała

MGM Media