Opinie o Jan Van Meer w Breda

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jan Van Meer. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jan Van Meer o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Van Meer w Breda

Stan Nowy wpis

Czy firma w ogóle działa bo od bardzo dawna nikt nie zajrzał na forum?

os Nowy wpis

kilora, a nie ma ofert. Chyba bazują na starych pracownikach

dobre pytanie

dobre pytanie wąsiku - ale tak sz zerze to chyba zgodnie z prawem to umowy jak jest jedna po holendersku to druga mui byc przetulmaczona na nasz jezyk rodowity. ale nie jestem specjalista od praca i lepiej moze jak ktos poinformaowany sie wypowie. wtedy bedzie pewnosc co do tej informacji . pozdrawiam i czekam

stefan Nowy wpis
@dobre pytanie

umowa jest po holendersku:) ale nigdy nie zobaczysz kopi:) taki trik pracodawcy:)

ciekawscy

piszecie że są lepsze miejsca pracy to podaj namiary i dlaczego po 2 lub 3 latach wracacie na stare śmieci nie pracujecie w tych lepszych pracach tylko prosicie o powrót

logo firmy Szlifierz CNC z językiem angielskim.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Stolarz
Vebri Work
logo firmy PROGRAMISTA CNC
Jobs Recruitments 4You
logo firmy Cieśla szalunkowy
Sedulus Sp. z o.o.
CYGAN

LUDZIE PRACA,JAK KAŻDA ,SĄ LEPSZE MIEJSCA,NIŻ TA.HOLANDIA SŁYNIE Z TULIPANÓW,POLECAM, WARUNKI SUPER NIKT,ZA NIC NIE ODTRĄCA,KTO SZUKA,LEPSZEJ PRACY,TO ZNAJDZIE,

Zdziwiony

Z roku na rok coraz gorzej. Słyszałem, że w tym roku zabieraja dodatkowe 8,50 euro za przerwe, mimo że praca jest na akrod. Ze zabieraja nawet jak nie ma przerwy obiadowej i pracuje sie krótko :/

POLSKA

PRACA,JAK KAŻDA SĄ LEPSZE MIEJSCA KTO MI POWIE KTO JEST ZE STAŁYCH BYWALCÓW

Praca jak każda jedna , trzepa pracować , jak pracujesz tak ci zapłacą to na akord ludzie obgadują kazdego to powinno być skrócone . Ogólnie dobrą opinię ma firma i szefostwo . dużo osób przyjeżdza po kilka lat lecz stara załoga stałych bywalców sie wykrusza i przyjeżdza dużo nowych ludzi.Polecam każdemu

niezapominajka

Praca spoko załoga szefostwa rowniez wiadomo jak dużo pracy i młyn wszędzie to i jest nerwowo ale gdzie tak nie ma , lecz to tylko chwilowe , zależy jaki rok raz lepszy raz gorszy ale to też zależy od zbieraczy jak ktoś chce to zarobi a jak ktoś przyjechał na wakacje to niestety zarobki spoko warunki rownierz ,ludzie jak ludzie każdemu łatkę do tyłka przyczepią nawet tym ci co siedzą w czterech ścianach ale na to sie nie patrzy .

niezapominajka

tak to beszczelne wiem bo ich znam kilka razy byliśmy razem lecz ostatni rok nie udał mi sie przyjazd nawet jak byli zmeczeni pracą ,ale na nie narzekali bo wiedzieli ze wypłata bedzie dobra. Szczerych pomocnych i pracowitych ludzi szybo sie kasuje.Opowiadali różne żeczy na ich temat ale to niech ktoś śie zastanowi co mowi, i co robi, ale ci którzy takie plotki robią to też sie doczekają swojego rozsądnego dnia.

Agnieszka i Daniel Cymbała

Zwracam się do opini ,Daniela i Agi którą ktoś napisał nigdy tak się nie potpisywałam i nie miałam takiej opini na temat pracy u Jana i Jurindy . Na temat kuchni , mieszkań,zarobków nigdy nie wyrażaliśmy swojej opini.Jak się jedzie do pracy aby zarobić i coś mieć to na takie coś sie nie patrzy,a co chodzi o zarobki to nigdy nie narzekaliśmy ,każdy grosz był dla nas cenny.Nie mamy złej opini na szefów i kierowników firmy oraz pracowników bardzo byliśmy im wdzięczni za to że nas przez osiem lat brali do pracyi z nami współpracowali,lecz komuś bardzo przeszkadzaliśmy i zrobił wszystko żebyśmy nie jeżdzili do pracy.Bardzo nam przykro ze ktoś napisał tak w okrutny i beszczelny komentarz .Jeżeli ktoś chce napisać opinie to niech napisze we własnym imieniu a nie podpisuje się naszymi imionami.Proszę nie pisać w naszym imieniu bo mamy inne zdanie, ludzie którzy nas znają wiedzą jakimi jeśteśmy ludzmi i na co nas stać.

jasiek

hej ciekawy jestem kto jest odpowiedzialny za rekrukacje w tej firmie?wlaciciel czy rezydentka?wie ktoś?

Emer

Fajnie było kiedyś spoko klimat,tylko ludzie,fałszywi.Widzą każdego,ale nie siebie,każdy jest,jaki jest,Szefostwo spoko,mało gdzie,tak jest

Daniel i Aga

Ogolnie przez kilka lat jeżdzimy do tej firmy ale naprawde nie polecamy.Ogolnie balagan a zarobki miernota to nie te lata co byly wcześniej i atmosfera pracy(usunięte przez administratora)/rezydentka /lepiej nie mowic ludzi ma za nic.Kwatery dno to byla stara smierdząca obora.Jedynie to toaleta jest nowa.Kuchnia w przerobionym garażu kto dopuscił to do użytku nie wiadomo.(usunięte przez administratora)

Danuta

Jeżdże tam kilka lat bo ale to co widze z roku na rok coraz gorzej nie polecam firmy kradna kartki z e skrzynek jest taki jeden z brodą(usunięte przez administratora)

Krzychu

Dziadostwo , Zarobki znikome , nocleg w OBORZE, ta blondi wymagania jak księżniczka jakieś układanie truskawek kto to widział , myślałem ,że dostane się na wagi bo tam bym się odnalazł i bym zarobił a tu mi szansy nie dali więc musiałem wyjechać.DNO nie polecam nikomu tej firmy bo to smiech na sali ale myślę ,że dam im jeszcze jedną szanse i pojadę jeszcze raz. Wesołych Świąt i Smacznego jajka życzę ja , was(usunięte przez administratora)

jaskra Nowy wpis
@Krzychu

Pomocny szef:)???? nie rozbawiaj mnie byłam tam parę razy i z tego co pamiętam ciężko było i przywieść wodę na pole kible obsrane(tzw. tojtoje).warunki naprawdę ciężkie rujnujące kolana i kręgosłup. Należy sobie zdać pytanie czy warto???

znawca

Praca jak praca, jeśli ktoś chce zarobić to polecam! Bo zarobić można. Byłam tam już 4 razy i nie żałuje! A wręcz przeciwnie POLECAM! A za granicę jechać Kolego (bywalec) to przepraszam APARTAMETU OCZEKUJESZ? Szef bardzo wyrozumiały i kontaktowy, gotowy pomóc w każdej sytuacji! Znowu drudzy szefowie to nie są źli jeśli i Ty nie jesteś do Nich uprzedzony! z resztą jeśli szanuje się drugiego człowieka to i Ciebie będą szanować! Ogólnie Polsecam!

bywalec

pojedz i zobacz jak wygląda praca za granicą, robota do południa tylko a za mieszkanie w oborze po 8 osób trzeba płacić 75 euro tygodniowo. Szef ma za nic pracowników, i co najlepsze rządzi tam polka, a sami wiecie jak to jest jak polak dorwie sie do żłoba za granicą, odradzam ale jak ktos liczy na wakacje a nie na prace to powodzenia, teraz to tam nie zarobicie, z roku na rok większy (usunięte przez administratora)

bywalec

no szef (usunięte przez administratora) isty tylko ta polska [usunięte przez moderatora] qra mysli że jest [usunięte przez moderatora] psuje całą atmosferę razem ze swoim [usunięte przez moderatora] qry nie ma pojecia o pracy z ludzmi, no ale w koncu holender musi miec kogo[usunięte przez moderatora]cały rok :)nie polecam pracy w tej firmie ze względu właśnie na nich, a te dwa posty dodali włąśnie oni :)

jaskrarpf
@bywalec

:):):) praca na deszczu przez 15h dziennie, zero kasy za nadgodziny, brak dodatkowej kasy za prace w niedziele i święta oraz opłata 55 Euro za mieszkanie w byłej chlewni:)?Brak kopi umowy o pracę:)....

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Van Meer - Breda

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jan Van Meer?

Kandydaci do pracy w Jan Van Meer napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jan Van Meer