Opinie o Browar&Hotel Jamrozowa Polana w Duszniki-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Browar&Hotel Jamrozowa Polana. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Browar&Hotel Jamrozowa Polana o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Browar&Hotel Jamrozowa Polana w Duszniki-Zdrój

Czy Browar&Hotel Jamrozowa Polana zatrudnia studentów?

Emilian Nowy wpis

Dzień dobry. Ostanio przeprowadzaliśmy się z drugiego końca Polski i szukam pracy, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Wydaje mi się, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Duszników-Zdroju. Pomóżcie mi i opiszcie jak pracuje się w firmie Browar&Hotel Jamrozowa Polana? Czy mają wysokie stawki? Czy jest tam Pyszne? Albo inna opcja na obiady jak kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty?

Jacek

Wszystko się zmieniło, atmosfera i ludzie bardzo mili. Można się dogadać w sprawie ustalenia grafiku. Wypłata w terminie. Czego chcieć więcej. Wszystkie stare opinie są cenne ale już nieaktualne.

Lidia Nowy wpis
@Jacek

Witaj @Jacek, dalej pracujesz dla Jamrozowej Polany? Mógłbyś opowiedzieć coś więcej o stusunku kierownictwa do zespołu? Piszesz, że można się dogadać w sprawie grafiku- ile dni w tygodniu pracujesz?

Klient

Cena nie warta obiektu !Pokoje z nr 100 +...i łazienki pamiętające PRL i ta kolorystyka fiolet,ciemna zieleń Brak wody,szklanek,czajnika w pokoju a restauracja wieczorem nie czynna .Jedzenie nie za bogate szczególnie obiadokolacja (Nie za tą cenę)Zastanawiam się gdzie są te pokoje z folderów ze strony ....czyżby była strefa VIP SZCZERZE NIE POLECAM!!!

Jola
@Klient

Klient pomylił strony o wyrażaniu opinii. Zaproś najpierw do swojego biznesu i wtedy ocenimy, co stworzyłeś w tym życiu, że tak oceniasz na wszystkich portalach innych. Pochwal się własnym biznesem to też go ocenią inni oby obiektywnie!!

Lidia Nowy wpis
@Jola

Witaj Jola, mogę zapytać czy jesteś właścicielką obiektu? Po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś związana z Browarem, nie jestem jednak pewna w jaki sposób. Masz może aktualne informacje o sytuacji w firmie? Czy w dobie ostatnich wydarzeń, w firmie zaszły jakieś zmiany?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Browar&Hotel Jamrozowa Polana? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Xxx

Nie nie dostają , nie polecam tego miejsca nikomu

Danuta
@Xxx

Ojej dlaczego? Z chęcią się dowiem dlaczego nie polecasz. Mogłabym uzyskać jakieś informacje na ten temat? Warunki pracy Ci nie odpowiadają czy jest jakiś inny powód?

Lidia
@Xxx

Cześć Xxx, przykro mi to czytać, na jakiej umowie pracowałeś w takim razie w Jamrozowej Polanie? Czy reszta zespołu dostała umowę o pracę? Jeżeli znajdziesz chwilę opowiedz proszę o atmosferze panującej w firmie:)

Lidia

Cześć! Do Browaru poszukują recepcjonistki. Liczę na Waszą podpowiedź: jakich pytań można się spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej i jakiej stawki godzinowej? Trzeba mieć bogate doświadczenie?

Konrad

Nie wiem skąd te złe opinie ....

rszanel
@Konrad

A ile przepracowałeś w hotelu?

odpowiedź na numer 6789

To tylko mogą napisać ludzie nie znający się na pracy- w dużym 14 letnim stażem za granicą

Jolanta

Praca w gastronomii i hotelarstwie rządzi się swoimi prawami. Czy jest to widoczne również w Jamrozowej Polanie? W jakim trybie się pracuje w tym miejscu i czy można liczyć na przykład na wolne dwa weekendy w miesiącu? Ciekawi mnie to więc będę wdzięczna, gdy ktoś odpowie na moje pytania.

Cezary

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

jadźkakatarzyna 123
@Cezary

a co chcesz sie zatrudnić?? nie radzę:)

rszanel
@Cezary

firma cały czas potrzebuje pracowników, cały czas są ogłoszenia na każde stanowisko, to chyba o czymś świadczy!!!Ludzie zastanówcie się nad tym!!

BP

Polecam pracę w tym hotelu, fajni współpracownicy, ciekawa praca, dziwię się dlaczego ludzie określają Pracodawcę negatywnie, gdzie można się z nimi dogadać a wypłata jest zawsze na czas. Tylko ludzie, którzy nie nadawali się do tej pracy mogą tak napisać, bo albo się odchodzić z godnością albo nie.

Kamila
@BP

a te pozytywne opinie to pani "prezes" pisze?? ))) ten sam styl...

PB
@Kamila

ooo jesli to ta Kamila, którą znam I z nią pracowała - to akurat nie powinnaś się wypowiadać na jakikolwiek temat. Jesteś zerem, byłaś I będziesz. Nikogo nie obrażaj, bo lepsza nie jesteś I raczej juz nie będziesz. Pozdrawiam serdecznie koleżanko lekkich obyczajów.

Hania

Atmosfera bardzo miła, pracownicy pomocni.

Janek

Nie ma obowiązku się podpisywać, co do tych mln to tych granic nie ustalała Polska i ona też straciła różne tereny. O te mln niech się Pani upomina u Szydło nie tu na forum. Najlepiej u Merkel i Putina. Gdyby firma była ok to by nie było złych opinii.

Anna Majewska

Zastanawiam się głęboko, dlaczego nikt z powyższych piszących, nie podpisze się z imienia i nazwiska. Jeśli nigdy więcej, rozsądna lub ten co był lub brak - to znaczy, że jesteś cieniem, więc będąc cieniem nie masz prawa oskarżać innych. Bo dla mnie jesteś nikim i nie mam pojęcia z kim mam odczynienia. Ja, nazywam się Anna Majewska, jestem Polską z II Rzeczpospolitej Polski (Polska jest winna mojej rodzinie wiele milionów złotych z tytułu zmiany granicy Państw ). Mam wyższe wykształcenie i prywatny biznes. Zatrudniam ok. 100 osób. Prowadzę Zakład Przetwórstwa Rolnego oraz Hotel na Jamrozowej Polanie. Zarządzam ludźmi ponad 20 lat i wykształciłam wielu wdzięcznych specjalistów, a ludzi nie pasującym do danego miejsca i obowiązków, poznaje po dwóch dniach pracy. I z całym szacunkiem to nie kołchoz, jak pisze Rozsądna - nie rozumie znaczenia tego słowa. Szanuję każdego pracownika, który pracował i który odszedł, tego co pracuję od początku ze mną i tego co pracuje 3 i 2 lata. Podziękowanie składa się w cztery oczy, a nie przez internet (nie zadowalanie też) Ludzie nie pasujące do tego miejsca i obowiązków do nich należących, powinni szukać innej pracy na miarę swoich możliwości, przy tym NIE OBRADZAĆ INNYCH. Członek Zarządu dwóch spółek Anna Majewska

kk

Polecam miejsce pracy!

Jurek

Jeśli firma jest nierzetelna to pracownik ma obowiązek o tym informować aby ostrzec innych. Wizja szefa ok ale w tej wizji niech pamięta o szacunku do drugiego człowieka i niech ta wizja będzie realna do zrobienia i zgodna z prawem. Ja nie mam nic do pracy na czarno o ile firma wypłaca zgodnie z ustaleniami. Niestety w praktyce tak nie jest wiele razy się o tym przekonałem. Przy umowach na papierze kantują aż furczy, jak na czarno to totalna wolna amerykanka.

Basia

Czytam powyższe opinie i nie mam zamiaru ich oceniać. Osoby, które je napisały na pewno nie pracowały tu od początku 2017, choć jedna "rozsądna" zdecydowała się wczoraj zamieścić swoją opinię i chyba pracowała nie tak dawno. Pracuję tu, jak wielu innych pracowników do dzisiaj, i każdy z pracowników jest czegoś lub kogoś wart mniej lub więcej... jeśli nie są siebie wzajemnie warci, lub mają inne propozycje - odchodzą. I dobrze, bo każdy ma prawo wyboru. Ale podzielę się jedną refleksją: łatwo obrażać kogoś bezkarnie i anonimowo. Jednak tego typu opiniotwórcy, wbrew pozorom, bardziej wydają opinię o sobie. Autor słów pracuje także na swój wizerunek choć myśli, że ważne jest tylko to, co ma do powiedzenia nt. innych. Moja opinia jest inna na temat pracodawców, bo trudno mieć im za złe, że wymagają od pracowników rzetelnej i uczciwej pracy, gdy od siebie wymagają najwięcej. Dziwi mnie, że ludzie w tej branży lub z tej branży, potrafią skupiać się na etykietowaniu innych ludzi, takie podejście świadczy wg mnie o jednym - nie powinni pracować w usługach hotelarskich. W tej branży etykietowanie innych jest zabronione, ale na pewno i zawsze wymagany jest szacunek do drugiego. Lepiej pisać o merytorycznych problemach niż oceniać ludzi, bo każdy człowiek ma prawo do błędów. Ważne jak dba się o jakość usług, o to, czy ktoś wstaje czy siedzi witając gości na recepcji, czy wiemy jak zachować się wobec gości i w jaki sposób świadczyć usługi, by wyjechali stąd zadowoleni. Także warto pomyśleć, czy jako pracownik wywiązuję się rzetelnie z zadań, które zleca mi pracodawca. W hotelarstwie wymagany jest takt i wysoka kultura, szczególnie od pracowników, bo ten kto ma pieniądze kupuje sklep, hotel, fabrykę i jest właścicielem tych dóbr, a ten kto ma kwalifikacje, kompetencje i umiejętności pracuje na rzecz rozwoju tego majątku, zgodnie z wizją właściciela. Kadra musi być dobierana metodą prób i błędów, bo każdy ma szansę, choć nie każdy potrafi z tej szansy skorzystać. Pozdrawiam i proszę, trzymajcie kciuki za powodzenie tego hotelu w tak pięknym miejscu. Sukces zależy od bardzo wielu elementów, ale na sukces pracują profesjonalnie przygotowani do pracy pracownicy, którzy mają prawo wyboru, a przyczyna odejścia niech zostanie ich słodką tajemnicą. Życzę byłym pracownikom sukcesów i zadowolenia na rynku pracy. Nowych i chętnych, zainteresowanych pracą serdecznie zapraszam do naszego zespołu i do kontaktu. :)

Olina

daruj sobie, obiecują góry i faktycznie - widac je za oknem.

K

Wszystko powyżej to oszczerstwa, każdy z pracowników posiada umowę o pracę, a wypłata jest regularnie

Ten co był

Zgadzam się z przedmówcami. Odradzam WSZYSTKIM pracy w tym miejscu. To co się tam dzieje to właśnie wszystko o czym mówią wszyscy. Nic się nie zmieniło i nie zmieni. Tam jest Państwo w Państwie. Omijajcie szerokim łukiem.

Kamil

Anka Z. - co ty wypisujesz? Ja pracowałem z tobą tylko przez tydzień i takiej manipulantki nie widziałem. wiedząc , że są kamery (bo zarząd wszystkich o ich istnieniu informował) wynosiłaś co się dało. Przyjechał Prezes obejrzał nagranie i cię wygonił ( a ja cię ostrzegałem). Ja byłem na rocznej umowie, takiej jakiej chciałem i z tego co mi mówiłaś też taką miałaś. Przez rok jak pracowałem wyleciał tylko narkoman z kuchni i ty. Mówiłem Ci, że trzeba pracować i być uczciwym - za to dają jeszcze premie od grup. Podpowiem ci zdejmij te kłamstwa, jak je zobaczą to ci nie odpuszczą oszczerstw. Kamil

....

Zgadzam się z w/w opiniami. Cała prawda. Mobbing, prześladowanie, monitoring, podsłuchy "starsza Pani" nie do zniesienia. Nie polecam pracy tam najgorszemu wrogowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Browar&Hotel Jamrozowa Polana - Duszniki-Zdrój

• Jak się pracuje w Browar&Hotel Jamrozowa Polana?

Zobacz opinie na temat firmy Browar&Hotel Jamrozowa Polana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Browar&Hotel Jamrozowa Polana
1.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Płocka 53
    09-140 Duszniki-Zdrój