Medica Sp.j.

Lubin

Opinie o Medica Sp.j.

pracownik który uciekł! na szczęście 2011-05-26 10:20:51
Ten ktoś kto napisal poprzednią opinię to na pewno [usunięte przez moderatora] lub [usunięte przez moderatora] Ło matko NIGDY NIGDY choćbym musiał tynk [usunięte przez moderatora].to nie tam . Przekrety , manipulacje , sądy , wysyłki trefne, produkcja tabletek w syfie...... NIE NIE NIE i jeszcze raz nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! Pracowałem tam naprawde długo, dopuki wielcy bracia byli razem - co było okropne, później jeszcze gorzej, popłoch w biurze ...niszczenie innych. A. została prezesową - KOMPLETNIE BEZ KWALIFIKACJI. lEPIEJ NIECH WRACA DZIECI RODZIĆ. negatyyyyyyyyyyyw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zenek 2011-06-13 05:26:47
Firma Medica to totalna porażka, szczególnie [usunięte przez moderatora] to gość który nie do końca ma wszystko poukładane, ponadto nie płacą na czas, [usunięte przez moderatora] pracowników - nie chce się mówić żenada
anonim 2011-11-24 05:39:04
ludzie z dala od tego [usunięte przez moderatora] szefa i jego firmy sądzi sie z pracownikami mysli ze jest panem planety wykończy kazdego jak tylko sie potkniesz rozdepcze cie prywaciarz jakich mało a jego stary byly ormowiec wszedzie nastawi ucho i [usunięte przez moderatora]!! UWAZAJCIE
@ 2012-08-07 14:10:52
\\\"Zenek\\\", nie będę bronił bo pracodawca zawsze wróg, ale [usunięte przez moderatora] kase miałem zawsze na czas.
do @ 2012-11-12 13:27:45
kase miałeś na czas jak [usunięte przez moderatora] jeszcze był. A później to jeden wielki syf. Nigdy nie było tak jak miało być ( zapowiedzi [usunięte przez moderatora]) . Uważajcie na tę firmę ,bo tam nic nie jest normalne. Brak poszanowania, kultury , dziewczyny w biurz ze zwieszonymi minami klepią przy biurkach . [usunięte przez moderatora] ha ha ha dobrze ktoś napisał ... [usunięte przez moderatora]. Dobre. Podrabiany towar ... a jak? jak nowy .
? 2012-11-19 18:18:36
Kim jest [usunięte przez moderatora]? Razem kradliście czy piszesz CV?
do ? 2012-11-27 08:59:29
Jarku , to twój brat , pamiętasz jeszcze???
Józek 2013-05-07 18:08:19
Napiszcie jakieś konkrety. Takie ogólniki to na każdym forum można wyczytać. Bardzo mnie to interesuje tym bardziej, że właśnie zacząłem prace w Medica
koniec 2013-05-20 12:11:44
Ja [usunięte przez moderatora] medica się kończy.... tu się już nie da pracować !!!!!

NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE....
Malutka 2013-05-20 17:39:07
witam,chcę złożyć podanie do medica , co tam się dzieje, że piszecie, że się kończy.pozdrawiam
Dziunia 2013-05-20 17:44:08
pracowałam kilka miesięcy , z tym małym kurduplem nie da się porozmawiać, uważam że szkoda czasu i ambicji na tą firme ,teraz doszły mnie słuchy że prokurator się za Jareczka wziął.
przedstawiciel 2013-06-29 18:41:07
Witam wszystkich. Czytam te wasze wypociny i nasuwa mi się na myśl tylko jedna sugestia - " ludzie - wy się dziwicie że Pan [usunięte przez moderatora] was wyrzucił ? Ta firma to nie dom wypoczynkowy. I co więcej tak jest wszędzie. Oczywiście można zawsze założyć własną firmę i pozatrudniać nierobów. Wtedy wasza ocena będzie obiektywna i odpowiecie sobie sami na pytanie - czy warto trzymać takie osoby ( na które marnuje się pieniądze a które nie przynoszą zysku dla firmy ).Ale nie traćmy czasu. Pracowałem w firmie " MEDICA". Polecam każdemu kto do pojęcia praca podchodzi poważnie. Bardzo sobie cenię ten czas. Dla wszystkich poważnych przyszłych pracowników chcem powiedzieć że pod każdym względem miałem wsparcie i nie było rzeczy w których firma nie mogła by mi pomóc. Tu preferuje się uczciwość i pracowitość. Jeżeli tego wam brakuje to nie traćcie czasu zarządu firmy oraz kierownika. Przy okazji - PODROWIENIA dla LUDZI FIRMY i ZARZĄDU.
DO ARLETKI 2013-07-15 12:54:16
Kobieto nie pisz takich farmazonów. [usunięte przez moderatora] ci się pali to piszesz co klawiatura przyjmuje.
Szkoda mydlić ludziom oczy , bo nieprawdą jest to co napisałaś...
NIGDY powtarzam NIGDY nikomu nie polecę tej firemki , która jako główny pkd powinna mieć : okradanie innych ... poniżanie , upadalanie itd...
więc nie piszcie takich idiotyzmów!!!!!
henry 2013-09-12 10:23:36
Witam,
Prosiłbym o wysłanie na maila, o ile pamiętacie, numeru konta, z jakiego Medica płaciła wypłaty. Mój mail: [usunięte przez moderatora]
Z góry dzięki
Tolek 2013-09-15 09:54:26
posiadam wiele informacji na temat prezesa i innych jego kombinacji,w jakim celu potrzebujesz ten nr.konta?
odp 2013-09-19 09:21:08
Jak to po co ?

Zeby fagasowi konto zablokować.
Tolek 2013-09-21 11:07:06
Tolek - 2013-09-19 16:48:21

podaj mi swoj priv
piszcie co wiecie o Medica-wszystko na [usunięte przez moderatora]
zainteresowana 2013-12-30 21:03:05
to az tam tak zle? zlozylam aplikacje do tej firmy, nie polecacie? a jak zarobki? dobrze płaca? pomozcie
masajra 2014-08-21 22:28:10
Chwila tam mi wystarczyla..klimat sztywny,zarobki do kitu ale jak jestes cichym.luzodupem to miejsce dla Ciebie
młody 2015-01-27 03:10:00
no właśnie, a jak płacą? bo to według mnie dość istotna kwestia jak ktoś szuka roboty, wiadomo że czasem właśnie po płacy wybiera się potencjonalnego pracodawce... Czy w Medice płaca jest do zaakceptowania na normalnym poziomie? dobrze byłoby gdyby ktoś podał konkretnie ile można zarobić, ale jakiekolwiek informacje już mnie zadowolą.
Junak 2015-02-18 00:06:21
Czy dobrze myślę, że Medica zajmuje się zarówno zaopatrzeniem medycznym jak i finansami? Przyznam szczerze, ze mają bardzo szeroką ofertę medyczną, z której można korzystać, bo przy okazji wydają się być naprawdę konkurencyjni na rynku. Ciekawe tylko jak z jakością usług i dogadywaniem się z pracownikami firmy.
nick 2015-03-16 19:50:12
Wystarczy popatrzeć na rotacje pracowników w tej firmie. Na stronie urzędu pracy co miesiąc pojawiają się nowe oferty pracy. Firma sie tak rozwija? Nie. Tylko rotacja.w6YS
gamoń 2016-05-07 23:00:59
Branża jest moim zdaniem bardzo ciężka. Nawet jeśli niektórzy starają się to wykpić. W poprzedniej firmie nie udało mi się przetrzymać zbyt długo. Tutaj póki co tak jak pisze @damiano w dodatku nie szukają nikogo
Zostaw swoją opinię o Medica Sp.j. - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medica Sp.j.