Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1329 w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1329. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1329 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1329 w Leszno

Adam Nowy wpis

Polecam stację, szczególnie bardzo miła Pani Iwona

Zawiedzionyklient Nowy wpis

Piękne piątkowe popołudnie zatankowałam paliwo i gaz poszłam do kasy powiedziałam że chce zapłacić za stanowisko nr5,zaplacilam 268zł i pojechałam po czym scigała mnie policja bo pani która jest niekompetenytnym pracownikiem policzyła mi tylko paliwo a gaz na kwotę 70zł już nie...Dobrze ze miałam paragon bo miałam się jak tłumaczyć przed policja. Policjanci gdy im wyjaśniłam cała sytuację wyśmiali się i powiedzieli że kto tam pracuje że zawraca nam głowę takimi rzeczami a nie umie porządnie skasować i obsłużyć klienta... Pojechałam następne 40km żeby zapłacić, chciałam rozmawiać z kierownikiem którego oczywiście nie było i usłyszałam od kolegi kasjerki przemiłej pani Oli ( która zamiast przyjść sama się tłumaczyć stała i mierzyła mnie od góry do dołu i robiła głupie miny do swojej koleżanki) że to tylko i wyłącznie moja wina bo powinnam podejść do kasy i powiedzieć że płacę za gaz i paliwo... Dziwne że za każdym razem tankuje jedno i drugie i nigdy nie mówie że płace za gaz i paliwo tylko że za konkretne stanowisko. Więc nie rozumiem dlaczego inni pracownicy potrafią skasować tak jak trzeba a ta pani tego nie potrafi. Po prostu bez komentarza.Tankowałam zawsze na tej stacji, teraz to był mój ostatni raz.. Brawo więcej takich pracowników. Tak więc straciłam 3h i przejechałam niepotrzebnie 80km przez to że pani Ola nie potrafi skupic się na swojej pracy i nie potrafiła przyznać się do swojego błędu i przeprosić.

Ola Nowy wpis
@Zawiedzionyklient

Witam, po 1 u nas gaz i paliwo to osobne dystrybutory.. Informacja zapisana jest na dystrybutorach jaki to nr, niezależnie czy tankowała Pani w jednym miejscu, to dystrybutor z gazem ma nr 9 a benzyna znajduje się pod numerem 5 lub 6. Po 2 to Pani robiła wielkie sceny żalu na stacji i prowokowała niepotrzebne kłótnie. A po 3 jeżeli była Pani u nas stałym klientem powinna pani znać zasadę numeracji. Nie pozdrawiam kasjer Ola

Zadowolony klient Nowy wpis
@Zawiedzionyklient

Polecam tę stację. Dziewczyny zawsze uśmiechnięte i miłe. Szczególnie ta wysoka starsza Pani chwilę przed emeryturą. Na imię ma bodajże Ilona.

admin

Wiesz czy na okres wakacyjny firma Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1329 uruchamia projekty staży? Jak wygląda rekrutacja w ciągu roku? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1329 - Leszno

PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1329