Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353

Radomsko

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353

admin 2015-08-20 14:00
Wiesz co się dzieje w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353? Jak wygląda codzienna praca? Podziel się swoją opinią na forum.
Pracownica 2017-03-19 09:32
Nie polecam tu pracy.Wyzysk ludzi przez pracodawcę i jego niby zastępczynię. Z naciskiem na zastępcę bo tu jest ten główny problem.
Jak 2017-04-01 11:32
Zgadzam się z opinią koleżanki. Jakiś czas temu też tam pracowałem, ale zostałem zwolniony bez powodu. Dla widzimisię Pani niby kierowniczki. -niby zastępczyni, która umiała tylko obciążać za towar przeterminowany, ale nie ważne było to, że zamówienia robiła ona z szefem i to głównie onipowinni odpowiadać za towar. Całe szczęście, że już tam nie pracuje, bo to stracony czas. Współczuję innym co tam pracują.
XYZ 2017-04-04 22:47
Też jestem byłym pracownikiem tej stacji i pełni się zgadzam z poprzednikami. Jeden wielki wyzysk przez szefa i jego popleczników. Jedynym plusem było to ,że wypłata była na czas, Nie za bogata ale zawsze. Nie polecam pracodawcy i pracy tam. To jest wykańczalnia psychiczna.
Klient 2017-04-13 16:16
Coś jest nie tak na tej stacji , bo pracowników zmieniają jak rękawiczki .Przyjmują samych tłuków i gburów , a był czas , że przyjeżdżała się tu z chęcią i pogadać można było i pośmiać się. Gdzie oni wynajdują tych pracowników. Stacja zeszła na psy, aż żal tu wchodzić patrząc na obsługę.
Klientka 2017-04-25 15:42
Chyba były to moje ostatnie odwiedziny na tej stacji, a byłam stałą klientką. Kupowałam często hod-dogi dla dzieci, ale ostatnim razem dostałam nie zbyt świeżą parówkę. Jak można tak robić.Sami się zjedzcie albo dajcie tej swojej nie zbyt sympatycznej kierownicze zjeść , bo widać, że lubi. Anie wciskajcie klientom. Nie boicie się kontroli?
xyz 2017-05-17 12:54
Nie polecam tego pracodawcy. Chyba, że lubicie być wyzyskiwani przez pracodawcę i jego zastępcę. Bardzo często zmieniają pracowników. Nigdy nie można być pewnym swojego zatrudnienia.
Była 2017-05-19 11:25
Też tam pracowałam tylko kilka lat temu, ale widzę, że nic się tam nie zmieniło przez ten czas. Współczuję tym osobą co tam pracują. Szukajcie czegoś innego. Naprawdę gdzie indziej jest lepiej.
Abc 2017-05-27 15:38
Nie polecam tego pracodawcy,a tym bardziej jego zastępcy. Jak się kierownictwo nie zmieni to będzie cały czas kiepsko. Oni patrzą aby tylko wyzyskiwać ludzi a sami chodzą po kątach i chowają się na zapleczu. Najlepiej żeby nikt nie wchodził na zaplecze bo może zobaczyć coś nie potrzebnego i będzie zwolniony.
Zostaw swoją opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353 - Radomsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353