Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353 w Radomsko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353 w Radomsko

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353?

Kotek Nowy wpis

Pracuję tam. Od kiedy mamy pandemię Orlen zagwarantował stałość zatrudnienia, a to rzadkość. Wielu zwalniało żeby dostać dofinansowanie na COVida. Na stacji zagwarantowano stałość zatrudnienia i wynagrodzenia. Cudów nie ma ale jest stabilizacja. Wszystko na liście płac, żadnej lewizny jak u prywaciarzy. Mnie jest dobrze.

Radomsko Nowy wpis

Mam pytanie każdy kto się wypowiada ma złą opinię na ludzi pracujących a na temat paliwa nic choć nie pracuje i nie pracowałem tam to często tankuje ale ostatnio diesel mi zaczął kopcić (usunięte przez administratora) jak zmieniłem stacje stało się coś dziwnego PRZESTAL I ODPALA !!!!!!!

Elżbieta Nowy wpis

Czy tam jest jakiś ochroniarz? Chciałam zanieść swoje cv, bo szukam pracy, obojętnie jakiej. Ale mam obawy dotyczące bezpieczeństwa, po prostu boję się pracować w nocy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353 spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353?

Ela

Jeśli wchodzisz za przeproszeniem w 4 litery to owszem jest miło i jesteś lepiej traktowany, gorzej jak idziesz tam tylko pracować, wtedy zaś się zacharujesz a wypłata marna....

Kotek
@Ela

nikt nie musi wchodzic w 4 litery, robisz swoje i idziesz do domu. Jak chcesz być malowaną lalą i nic nie robić to możesz chodzić na wybiegu, pytanie czy się tylko nadajesz. Poza tym to jest praca sprzedawcy, nie dyrektora, a pensja zdecydowanie wyższa niż w innych sklepach, pełny petat, pełne ubezpieczenie, pełny ZUS i PIT na koniec roku. Pracuję tam drugi rok i jest mi dobrze, jak na stanowisko jakie mam, nie dyrektora tylko Pracownika obsługi klienta.

Kotek
@Ela

Jeszcze pensja - możesz iść na strefę tam podobno jest więcej, lepsza praca podobno nawet nic nie trzeba robić, a będą Cię lubić i wchodzić 4 ...

Dwa

Jak mokre szma ty to cza pozbierać a ty to tylko pionek od dojenia!!! Przykre ale prawdziwe. Pracą nie jest zła ale lalą i reklamującym colgate to tylko się przyjmują co duże O zrobią.

@Dwa

panie napisz to po polsku a po *** wie jakiemu

kotek
@Dwa

Praca na stacji jak każda inna, Stacja jest czynna 24h przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku i to trzeba brać pod uwagę gdy się chce tam pracować. Ale jedna rzecz jest bardzo pozytywna dobra atmosfera w pracy, pensje zdecydowanie wyższe od minimalnych i uczciwie od kwoty na rękę odprowadzane są podatki i składki ZUS, a to rzadkość w świecie małych firm.

@kotek

Odprowadzenie składek to jest zastany obowiązek wszystkich pracodawców!!!! I nie mówcie że jest inaczej

Napiszcie czy warto tam składać cv?

trochę wiedzący
@Zainteresowany

Z tego co wiem to jest cała masa CV a nie ma przyjęć. Na chwilę obecną firma zagwarantowała stałość wynagrodzenia co w obecnym czasie jest dobrym rozwiązaniem. Oby jak najdłużej bo wiele firm zwalnia lub obniża stawki.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353?

Ktosikowa

Cała pensja wraz z premia wpływa na konto. Coś się nie zgadza? Wcale mnie to nie dziwi

Adrian
@Ktosikowa

Jeżeli chodzi o pensje to przybliż na jakim poziomie jest podstawa i czy firma oferuje system premiowy. Osoby, które aplikują do pracy chętnie dowiedzą się na jakie benefity i dodatki mogą liczyć.

Tymon

Niezbyt pozytywnie oceniacie pracę w firmie. Myslałem aplikować ale teraz?

@Tymon

a co chciałeś wnieś nowego do obsługi stacji ? :)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353?

Ale masz na myśli że są nadużyte godziny pracy pracownika ? .. to ci powiem ci ze nie pracuje tyle ile ma na umówię 12h dla kariera, 8 na podjazd

Zastanówcie się czy warto pracować na tej stacji. Dopóki szefostwo się nie zmieni to tam ciągle będzie brakować ludzi do pracy.Osobiscie nie polecam tego pracodawcy.

Mógłbyś podać jakieś argumenty na poparcie swoich słów? Nie masz dobrych relacji z przełożonym? Myślałeś, co można by zrobić, żeby to zmienić? Dodaj kilka słów o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia. Na stronie https://www.orlen.pl/PL/Kariera/Strony/default.aspx jest dużo ciekawych informacji o firmie i ofert pracy. Firma oferuje stały nabór w obszarze inwestycji i dziale IT. Szuka także studentów i absolwentów do udziału w stażach i praktykach.

Iza

Dziwię się, że wiecie o jakichś nieprawidłowościach i nie zgłaszacie tego szefowi. To są również straty dla was!!!

@Iza

O jakim ty szefie mówisz, jak ten co prowadzi stację to o wszystkim wie i udaje że to wszystko jego nie dotyczy. I pani kierowniczka może robić co chce.

@Iza

Jak tam szef daje przyzwolenie na wszystko.

Szczerze nie polecam pracy na tej stacji. Chyba że chcecie być wyzyskiwanym. Kierownik na tej stacji to jakaś porażka. Robi wałki jak tylko się da wraz ze swoimi przydu..... Zastanówcie się dobrze przed podjęciem tej pracy.

Byle kto

Jak inni pracownicy którzy tam są ,ręka rękę myje.Pani kierowniczka ,jak i szef robią dobre wały.Ludzi traktują jak śmieci. Traktują tych dobrze co mają z nich korzyść,co robią to samo co oni.

Byle kto

Zgadzam się z tym,kierowniczka robi wały,szef o tym wiem,a pracownicy winni

ALE

Widzę że na tej stacji nic się nie zmieniło.

Abc

Nie polecam tego pracodawcy,a tym bardziej jego zastępcy. Jak się kierownictwo nie zmieni to będzie cały czas kiepsko. Oni patrzą aby tylko wyzyskiwać ludzi a sami chodzą po kątach i chowają się na zapleczu. Najlepiej żeby nikt nie wchodził na zaplecze bo może zobaczyć coś nie potrzebnego i będzie zwolniony.

Była

Też tam pracowałam tylko kilka lat temu, ale widzę, że nic się tam nie zmieniło przez ten czas. Współczuję tym osobą co tam pracują. Szukajcie czegoś innego. Naprawdę gdzie indziej jest lepiej.

xyz

Nie polecam tego pracodawcy. Chyba, że lubicie być wyzyskiwani przez pracodawcę i jego zastępcę. Bardzo często zmieniają pracowników. Nigdy nie można być pewnym swojego zatrudnienia.

Klientka

Chyba były to moje ostatnie odwiedziny na tej stacji, a byłam stałą klientką. Kupowałam często hod-dogi dla dzieci, ale ostatnim razem dostałam nie zbyt świeżą parówkę. Jak można tak robić.Sami się zjedzcie albo dajcie tej swojej nie zbyt sympatycznej kierownicze zjeść , bo widać, że lubi. Anie wciskajcie klientom. Nie boicie się kontroli?

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353 - Radomsko

• Jak się pracuje w PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353?

PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1353