Iglotex

Bielsko-Biała

Opinie o Iglotex

anonim 2011-03-14 02:38:26
W ostatnim czasie firma masakrycznie sie pogorszyła, pozwalniali wielu porzadnich pracowników, w ich miejsce przyszli ludzie z łapanki. Szefostwo zmienia sie czesciej niz pogoda w górach. Jak nie wyrobisz planu miesiecznego to potraktuja cie gorzej niz psa. Kiedyś to była firma przez duze F a teraz aż żal na to patrzec. Wiem bo sporo tam robiłem
anonim 2011-06-21 01:22:46
A zmiany ciagle trwaja Obiecali nowe samochody dla handlowcow i dalej obiecuja złote gory, do tego ten lalus co go z euro wzieli jest nie do zniesienia. Ciekawe ile jeszcze utrzyma sie na stołku.
Andrzej 2011-08-24 02:50:39
Ogólnie powiem wam że masakra, odstrzał trwa, nie wiadomo na kogo wypadnie. Powoli chyba zamykaja ten oddział bo jak tak dalej pujdzie to nikt nie zostanie
normalna 2012-11-08 21:32:14
Firma która jest tylko budynkiem, atmosfera jaka tam panuje jest chyba tylko dobra tam gdzie rządzi się kasą, brak profesjonalizmu i brak jakichkolwiek odruchów ludzkich.
Dyrektor 2016-04-08 22:07:55
Witam, Kochani daleko od tej firmy!!! Poki pracuje tu Pan przemadrzaly Kisala, Mglej i Miss HR-u ktora niczym Anna Grodzka musi na siebie zwracac uwage a tak na prawde o niczym nie ma pojecia, tak jak zreszta Kisala i Mglej zauroczeni w siebie niczym Fiona i Shrek. Oni obaj to jak wspolczesny Robin Hood biednym (ph) zabieraja a bogatym (sobie) daja. Przyklad dali 500zl a zabrali 800zl da sie da sie.
pablito 2016-05-06 19:36:11
sluchajcie moi drodzy!Slyszalem ze pan R rzdzi "siekiera i uderzebiami z dynki".Chce cos z tym zrobic ale pan M "trzyma mnie za jajca". Wiec licze na wasza pomoc.Podobno zamiast nam wyplacac pieniadze to ida na ps4.Ogólnie to ta firma spada na psy i koty (pozdro la kumatych). UWAGA żółty bus kontraatakuje z glosnia muzyczka!!
pablito 2016-05-07 00:17:46
Chciałbym przeprosić za powyższą opinię ponieważ jest ona nieprawdziwa i bezsensowna oraz została napisana z mojego komputera przez znajomych w formie żartów.
ph polska? 2016-05-10 22:31:41
jaka jest podstawowa pensja i ile można średnio wyciągnąć z premii miesięcznie ph ds. detal.
Logus 2016-07-22 19:18:43
yyyy zgadzam sie z tym
Rumcajs 2016-07-26 01:26:23
Jak się obecnie mają sprawy na Podbeskidziu?? Słyszałem że prawie połowa ekipy przeszła do konkurencji.... aż tak źle się dzieje w Iglotexie? Kiedyś słyszałem że to dobry pracodawca i da się zarobić w miarę godziwe, czyżby nastąpiła jakaś "dobra zmiana" że tyle osób uciekło??
mkpk 2016-07-26 21:18:46
Ta firma mnbie zachwyca no poprostu madzik myslalem ze tu bedzie gorzej ale tak jak jest to czuje sie jak w niebie nawet z tej firmy wychodzic mi sie noechce . lUDZIE MILI, DOBRZE SIE DOGADUJEMY A NASZE PROJEKTY IDA Z PREDKOSCIA SWIATLA , LUDZIE ZARTUJA (bez podtekstow) np: marcin przyniosles w u d k e hahaha. a wogole sa tu pijaccy i alkoholicy makabra ale tez pracocholicy hihi
Wio 2016-08-12 01:00:26
Analfabeta/tka ??
Widzę że fajnych ludzi tam przyjmują :)
aga 2016-10-18 22:16:51
jak oferują szkolenia to podejrzewam, że faktycznie można zdobyc u nich wiele doswiadczenia i sie swietnie rozwiajac, przede wszytskim widze ze poszukują wiele osob nie tylko do jednego miasta ale dow szystkich w polsce
obserwator 2016-11-20 13:16:19
Aga, nie wiem kim jesteś, ale myślę żee dobrze Ci płacą za pisanie tego typu listów pochwalnych
Frytka 2016-11-30 00:55:44
Jak najdalej od tego dziadostwo, pensja pH to 3000 brutto i nic więcej się nie zarobi czyli 2100 zostaje na rękę. Kierownicy to porażka przynajmniej jeden prosiak z Krzeszowic. Szkoleń zero, perspektywy rozwoju zero, ja już tam byłam i nigdy bym nie wróciła!!
Zostaw swoją opinię o Iglotex - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iglotex