Opinie o Global Consulting Grzegorz Gintrowski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Global Consulting Grzegorz Gintrowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Global Consulting Grzegorz Gintrowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Consulting Grzegorz Gintrowski w Warszawa

Magda Nowy wpis

Czy wypłaty są 20go każdego miesiąca ?

aster Nowy wpis

no właśnie szkoda , że tylko Ty masz takie podejście a nie większość ludzi która tu przychodzi do pracy

Michał Nowy wpis

Atmosfera w biurze jest świetna, wszyscy są dla siebie mili, pomagają sobie nawzajem. Ja już nie pracuje, ale będę dobrze wspominał współpracę. Najpozytywniejsze jest to co wpajają na swoich szkoleniach i to że wygląda na to ze sami wierzą w to czego uczą. Proces rekrutacji składa się z 3 etapów. Nie jest trudny, ale widać że szukają ludzi o konkretnym profilu - tj. chcący dużo zarabiać, mających spore ambicje i dużo znajomych (a raczej sporą bazę kontaktów).

ploud

Dajcie znać jak się tam pracuje, bo ni wiem czy się decydować..

Czy po rozmowie w Global Consulting Grzegorz Gintrowski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

piszecie nie prawdę, przeszłam całą rekrutację i od 4 miesięcy pracuję. Widzę że tutaj udzielają się osoby które się nie dostały.

kolka123
@pracownik

Pracujesz nadal?? a możesz opisać jak wyglądała rozmowa? o co pytano? i na czym polega praca? Ja mam za kilka dni rozmowę na stanowisko asystentka i nie wiem czy jest sens iść;/

strata czasu

zgadzam się z przedmówcami, całe szczęście, że się szybko ukręciłem, obiecują złote góry, duuużo pieniędzy, awanse... a to wszystko bajka :-(

lipa

dokładnie! straszna lipa..no chyba ,że ktoś przez długi okres pracował jako doradca finansowy i jest na tyle obyty z tematem ,że wie na 100% ,że da radę pozyskać tylu klientów żeby zarabiać JAKIEŚ pieniądze.

rozczarowana

Chciałam się podzielić swoimi wrażeniami na temat "rozmowy kwalifikacyjnej" w owej firmie. Ogłoszenie było na stanowisko Asystentki zarządu. Na miejscu okazało się, że oprócz mnie w sali konferencyjnej są jeszcze dwie inne dziewczyny. Jak przypuszczałyśmy firma nie szukała asystentki zarządu, a całkiem innych osób, m.in. do obsługi klienta czyli jak zakładam aktywna sprzedaż produktów finansowych. Do sali wszedł Pan, który zrobił prezentację na temat firmy i kazał wypełnić test osobowościowy. To wszystko. Strata czasu!!! Żeby tego było mało na końcu testu było miejsce na zaproponowanie im innych osób nadających się do nich do pracy wraz z nr telefonów.... Żenada!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Global Consulting Grzegorz Gintrowski - Warszawa

Global Consulting Grzegorz Gintrowski