Global Consulting

Opinie o Global Consulting

rozczarowana 2014-05-23 12:08:26
Chciałam się podzielić swoimi wrażeniami na temat "rozmowy kwalifikacyjnej" w owej firmie.
Ogłoszenie było na stanowisko Asystentki zarządu. Na miejscu okazało się, że oprócz mnie w sali konferencyjnej są jeszcze dwie inne dziewczyny. Jak przypuszczałyśmy firma nie szukała asystentki zarządu, a całkiem innych osób, m.in. do obsługi klienta czyli jak zakładam aktywna sprzedaż produktów finansowych.
Do sali wszedł Pan, który zrobił prezentację na temat firmy i kazał wypełnić test osobowościowy. To wszystko. Strata czasu!!!
Żeby tego było mało na końcu testu było miejsce na zaproponowanie im innych osób nadających się do nich do pracy wraz z nr telefonów.... Żenada!!!
lipa 2014-06-05 17:55:13
dokładnie! straszna lipa..no chyba ,że ktoś przez długi okres pracował jako doradca finansowy i jest na tyle obyty z tematem ,że wie na 100% ,że da radę pozyskać tylu klientów żeby zarabiać JAKIEŚ pieniądze.
strata czasu 2014-07-08 22:58:23
zgadzam się z przedmówcami, całe szczęście, że się szybko ukręciłem, obiecują złote góry, duuużo pieniędzy, awanse... a to wszystko bajka :-(
pracownik 2014-09-03 12:51:40
piszecie nie prawdę, przeszłam całą rekrutację i od 4 miesięcy pracuję. Widzę że tutaj udzielają się osoby które się nie dostały.
kolka123 2014-09-04 14:09:10
Pracujesz nadal?? a możesz opisać jak wyglądała rozmowa? o co pytano? i na czym polega praca? Ja mam za kilka dni rozmowę na stanowisko asystentka i nie wiem czy jest sens iść;/
ploud 2014-12-18 17:11:21
Dajcie znać jak się tam pracuje, bo ni wiem czy się decydować..
Michał 2014-12-29 13:10:15
Atmosfera w biurze jest świetna, wszyscy są dla siebie mili, pomagają sobie nawzajem. Ja już nie pracuje, ale będę dobrze wspominał współpracę. Najpozytywniejsze jest to co wpajają na swoich szkoleniach i to że wygląda na to ze sami wierzą w to czego uczą.

Proces rekrutacji składa się z 3 etapów. Nie jest trudny, ale widać że szukają ludzi o konkretnym profilu - tj. chcący dużo zarabiać, mających spore ambicje i dużo znajomych (a raczej sporą bazę kontaktów).
aster 2016-05-18 18:53:41
no właśnie szkoda , że tylko Ty masz takie podejście a nie większość ludzi która tu przychodzi do pracy
Zostaw swoją opinię o Global Consulting - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Consulting