Milmet S.A. Fabryka Butli Technicznych

Sosnowiec

Opinie o Milmet S.A. Fabryka Butli Technicznych

anonim 2011-06-21 10:28:55
Chciałbym z pewną odpowiedzialnością polecić firmę VITKOVICE MILMET S.A FABRYKA BUTLI TECHNICZNYCH w SOSNOWCU. Jest to firma którą można polecić. Kierownictwo również w porządku wyrozumiałe dla drugiego człowieka. Na wynagrodzenie również nie można było narzekać... pracowałem w tej firmie 3 lata i poznałem wszystko. Zrobiłem wielki błąd odchodząc z tej dobrej dla pracownika firmy... Bardzo tego żałuję... Serdeczne pozdrowienia dla pana kierownika Niemca...
bosskomandosu 2013-03-21 13:42:05
Sosnowiec to nie Miasteczko małomieszczński chłopku
białymurzyn 2013-03-21 14:13:45
anonim - 2011-06-21 10:28:55

Ten super wydział nie wypowiadam się [powiem tylko normy z kosmosu, nie jestes potrzebny oddelegowanie do Siemianowic. Jak tam się dostaniesz nikogo nie interesuje.
Wydział B-1 hala 47 wieczny syf, latem piekarnik, zimą temperatura jak na dworze. Brak narzędzi do pracy koordynatorzy mają to gdzieś kwitując Naruchaj, brak organizacji pracy,
Wydział B-2 nowy a syf jak na starym. Monitoring 24/h (usunięte przez administratora) staniesz na chwile telefon ze nie pracujesz do ubikacji w locie sniadanie też na szybko.
Zarobki DRAMAT chyba że masz plecy i wchodzisz w .... wiecie gdzie wtedy są nadgodziny.
Ogólnie praca cięzka, nieadekwatna do zarobków, bez perspektyw na ich wzrost.Kierownictwo nie pomoże nie zaszkodzi, rotacja na stanowiskach dyrektorskich, jednym słowem PATOLOGIA nie polecam
Sosnowiczanin 2013-08-15 01:03:36
anonim - 2011-06-21 10:28:55

Chyba zartujesz człowieku.. Ci co tam pracowali znają dokładnie określenie (usunięte przez administratora) ,ciągle mało i mało normy z kosmosu, maszyny w opłakanym stanie, zero podwyżek płac od przeszło czterech lat a najniższa krajowa to wg przełożonych majątek. Spawając na czas nie da się zarobić 2000 zł bez nadgodzin... Patologia na każdym kroku..
byly praownik 2013-11-26 15:53:49
slabe zarobki , ale atmosfera Super !!!! zero kablowanie ogolnie dobrze
k 2014-02-03 18:28:11
tak aymosfera ok zero kablowania ludzie w porządku , ale kasa słaba bardzo 1 300 1 400 to max , kierownik ok pozdrawiam
anonim 2015-06-01 12:50:06
podzielam poprzednie opinie z daleka od tej fabryki kierownictwo jeśli by się udało zrobili by z ludzi niewolników.Ogólnie jeden wielki układ podział ludzi na tych gorszych i leprzych- to ci którzy mają leprze plecy lub protekcje, marne zarobki
anonim 2015-06-05 11:38:07
Zarobki bez nadgodzin marne co z tego że zarobisz 2000 zł jak z pracy nie wychodzisz... nawet nie ma kiedy tego wydać :/ ludzie dla nadgodzin sprzedają jeden drugiego !! atmosfery nie ma i nie będzie generalnie patologia z dnia na dzień większa. Wolne tylko na żądanie...
dupnyPuzon 2015-09-16 07:21:41
Jesli jestes pracownikiem hali to o twoim urlopie decyduje mistrz produkcji. Jesli planujesz wziac wolne w sylwestra, wigilie, majówkę itp albo dzien przed/po tych dniach albo gdy jest wolny weekend i chcesz go sobie jeszcze bardziej przedłużyć to nie licz na to, ze któryś majster Ci da ten urlop. Przysługują Ci 4 dni na zadanie w roku i to jest twoja jedyna opcja jesli Ci na prawdę zalezy. Wymówka jest oczywista - nie ma komu robic i jestes potrzebny...
asdf 2015-11-09 11:44:34
zgadzam się z kcz, trudno, żeby zatrzymali produkcję, bo jest długi weekend. to nie niemcy gdzie mają 2 tygodnie wolnego od wigilii do 3 króli.
Jak ktoś chce pracować, to praca jest OK. A że brudno? no nie jest to fabryka spożywcza tylko przemysłowa... a za część syfu to pracownicy sami odpowiadają, niestety
asdf 2016-01-11 11:40:53
@Anek nie ma problemu z wypłatami, zawsze 10-tego jest przelew.
szczery do bólu 2016-02-20 12:33:50
podział ludzi na lepszych i gorszych nadgodziny robią zawsze te same osoby inni nie mają prawa nawet pół nadgodziny zrobić ogólnie bardzo duża niesprawiedliwosc
dżery 2016-02-26 13:54:36
chciałbym podjąc pracę w vitovice siemianowice czy ktos by mógł udzielic informacje na tematy ogólne płaca na początek ,póżniej ,atmosfera w pracy byłbym wdzięczny za opinie ,bo zamierzam sie zwolnic z obecnej pracy ,a nie chciałbym wtopic po raz którys
dupny puzon 2016-03-28 00:00:47
Jeśli chcesz podjąć pracę w Vitkovice Milmet w Siemianowicach to nie ma takiej możliwości :) Jeśli zostaniesz zatrudniony w tym zakładzie to będziesz pracował dla Agencji Pracy Tymczasowej - Work Service. Na sam początek zaproponują Ci 1850zł BRUTTO (czyli jakies 1200-1300zł na reke, zalezy ile tygodni nocek bedziesz miał w danym miesiacu). Dopiero po przepracowaniu parunastu miesiecy czy też nawet kilku lat możesz sie starac o umowe pod Milmet. No chyba, że czymś sie wykażesz, zabłyśniesz, bedziesz robił po 160 nadgodzin, albo masz kurs na wozek widlowy/migomat. Ja osobiscie pracowałem tam półtora roku i dopiero po przepracowaniu roku i 2 miesiecy dostałem wreszcie umowe pod milmet, natomiast koleś, który przyjał sie miesiac po mnie początkowo dostał umowe pod work, ale po 3 miesiacach oznajmił kierownikowi, że albo da mu umowe pod milmet albo sie zwalnia bo on nie bedzie pracował za takie pieniądze, przecież ma kurs na wózek a nie jest byle fizolem - tym sposobem dostał umowe pod milmet bez wiekszego problemu. Jest duża niesprawiedliwość to prawda - jest kilka stanowisk na ktorych po przepracowaniu godziny czujesz sie jak mały azjata po dniowce w fabryce kuboty, ale są też stanowiska, na których nie jesteś uzależniony od linii produkcyjnej i dla takich stanowisk warto tam pracować - to gdzie trafisz zależy od Mistrza, jest ich czterech: dwóch spoko, jeden troche dziwny i jeden, najgorszy, ktory nie liczy się z nikim i wszystkich wyzywa od najgorszych, na szczęscie niebawem odchodzi na emeryturę, ale być na jego zmianie to jest katastrofa. Kadra ma cie w rzyci, najwazniejsze, żeby produkcja szła. Ludzie na hali ogolnie są w porządku. Zalezy na jakie stanowisko trafisz i czy w ciągu 8 godzin przeciepniesz 14 ton (piec) czy nawet parenacie gram (przyklejanie naklejek na montazu). Niektorzy maja już swoje stałe stanowiska, ale jak jesteś nowy to raczej bedziesz miał co robić.
assd 2016-10-03 15:36:11
no wlasnie bo przecież teraz od dłuższego czasu nie pokazaly się od nich żadne oferty pracy mam racje?
Zostaw swoją opinię o Milmet S.A. Fabryka Butli Technicznych - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milmet S.A. Fabryka Butli Technicznych