Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Powozy Konne Henryk Glinkowski sp. j.

Pracowałeś w firmie Powozy Konne Henryk Glinkowski sp. j. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-11-18 21:48:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Doradź innym Polakom, opowiedź o tym co wiesz na temat tej spółki. Sikorzyn to miasto ludzi pracy, zostaw własną opinię o spółce Powozy Konne Henryk Glinkowski sp. j.. Inni mieszkańcy z całą pewnością będą Ci za to bardzo wdzięczni. Potencjalnemu pracownikowi bardzo zależy na poznaniu opinii byłych pracowników na temat ewentualnego pracodawcy. Od kiedy jesteś tam zatrudnionysię tam zatrudniasz ? Czy można tam zarobić?
zdjecie uzytkownika
obecny pracownik - 2012-08-14 22:48:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez moderatora] .nie chcą dawać urlopów bo się nie należy...za chorobowe odciągają pieniądze( 3 dni chorobowego 100 zł. mniej) nikomu nie polecam tego zakładu chce jak najszybciej zmienić prace bo tam się wykańczam powoli...jeden z synów Glinkowskiego twierdzi że pracownicy powinni być szczęśliwi że tam mogą pracować:
zdjecie uzytkownika
XXX - 2012-08-14 22:52:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ŻAL... 1300 TO JEST BARDZO DUŻO TAM ZAROBIĆ...PRACUJAC JUZ KILKA LAT.
zdjecie uzytkownika
więzień zakładu glinkowski - 2013-01-08 16:38:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez moderatora] tam powoli wykańczają pracowników psychicznie....JAK MOŻNA ZA 3 DNI URLOPU ODCIĄGNĄĆ Z WYPŁATY 326 ZŁ( wyplata to najniższa średnia krajowa). a ten urlop byl obowiązkowy poświetach bo cała firma nie pracowała. ŻAL ŻAL ŻAL
zdjecie uzytkownika
... - 2013-01-31 10:18:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez moderatora] Masz umowe na umowie pisze ile powinno sie dostac aoni powiedzą że jak nie wyrobisz normy to ci odciagna żal... Nikomu nie polecam tej firmy można się tam wykończyć psychicznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
ustawiacz - 2013-04-09 23:21:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Koledzy niewolnicy tak ustawiaczy nie lubicie? To popracujcie najpierw 10, 12 może 16 lat albo może pokażcie że coś umiecie a potem możecie zazdrościć. Praca zawsze może byc lepsza ale tam nie jest wcale tak źle.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powozy Konne Henryk Glinkowski sp. j.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Powozy Konne Henryk Glinkowski sp. j.?
Zadaj pytanie
x