Powozy Konne Henryk Glinkowski sp. j.

Sikorzyn

Opinie o Powozy Konne Henryk Glinkowski sp. j.

obecny pracownik 2012-08-14 22:48:44
[usunięte przez moderatora] .nie chcą dawać urlopów bo się nie należy...za chorobowe odciągają pieniądze( 3 dni chorobowego 100 zł. mniej) nikomu nie polecam tego zakładu chce jak najszybciej zmienić prace bo tam się wykańczam powoli...jeden z synów Glinkowskiego twierdzi że pracownicy powinni być szczęśliwi że tam mogą pracować:
XXX 2012-08-14 22:52:05
ŻAL... 1300 TO JEST BARDZO DUŻO TAM ZAROBIĆ...PRACUJAC JUZ KILKA LAT.
więzień zakładu glinkowski 2013-01-08 16:38:58
[usunięte przez moderatora] tam powoli wykańczają pracowników psychicznie....JAK MOŻNA ZA 3 DNI URLOPU ODCIĄGNĄĆ Z WYPŁATY 326 ZŁ( wyplata to najniższa średnia krajowa). a ten urlop byl obowiązkowy poświetach bo cała firma nie pracowała. ŻAL ŻAL ŻAL
... 2013-01-31 10:18:37
[usunięte przez moderatora] Masz umowe na umowie pisze ile powinno sie dostac aoni powiedzą że jak nie wyrobisz normy to ci odciagna żal... Nikomu nie polecam tej firmy można się tam wykończyć psychicznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ustawiacz 2013-04-09 23:21:32
Koledzy niewolnicy tak ustawiaczy nie lubicie? To popracujcie najpierw 10, 12 może 16 lat albo może pokażcie że coś umiecie a potem możecie zazdrościć. Praca zawsze może byc lepsza ale tam nie jest wcale tak źle.
pracownik 2015-07-23 20:21:14
Bzdury piszecie ja pracuję tam 7 lat i zarabiam całkiem dobrze najpierw pokarz jak umiesz pracować i umiesz coś od siebie dać i pokazać.
Kondziu 2015-09-15 18:51:28
po pierwsze i chyba najważniejsze jest to, że wypłata zawsze dociera na czas, ja nigdy na to nie narzekam i powiem wam szczerze, że jak się chce pracować i ma się do tej roboty zapał, to nie powinniście narzekać... pytanie tylko brzmi, czy chcecie, czy nie chcecie, bo to już wszystko wtedy od was zależy
hubi 2016-04-18 19:55:54
pracownik, no 7 lat to już całkiem duży staż. Ciekawi mnie czy sa tu nadgodziny, wie ktoś? Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Powozy Konne Henryk Glinkowski sp. j. - Sikorzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powozy Konne Henryk Glinkowski sp. j.