Opinie o Bo-Do Halina Misiun w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bo-Do Halina Misiun. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bo-Do Halina Misiun o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bo-Do Halina Misiun w Olsztyn

Administrator Nowy wpis

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Kierowca w firmie Bo-Do Halina Misiun? Jak oceniacie jego przebieg?

Tiktak Nowy wpis

Z chorób psychicznych

Łucja Nowy wpis
@Tiktak

ciekawa bym była na ile taka opinia jest uzasadniona i gdzie odnajduje ona swoje podstawy. dookreślisz myśl?

Tiktak Nowy wpis
@Łucja

Jaka czujna " Łucja" o 9 rano w niedzielę ;) Zbyt długa styczność z Halina skutkuje zaburzeniami psychicznymi u współpracowników. Ona tym wręcz emanuje..

zainteresowany

Może ktoś słyszał o pracy w firmie? Jaka umowę firma proponuje na starcie?

Olek
@zainteresowany

Na starcie otrzymasz umowę na okres próbny, następnie sielanka skończy się będziesz winny za wszystko ( aby nie dać premii) dalej prawie trzy lata czas określony. Tutaj nic konkretnego nie można napisać ponieważ ta pancia opłaca administratora za usuwanie niekorzystnych komentarzy. A więc zostaje ci droga pantoflowa najlepiej u byłych pracowników. W sumie na każdym stanowisku będziesz szorował kible .

Koleżanka
@Olek

Prawda

Zezowaty to pedały.
@zainteresowany

Odpuść sobie dobrze Ci radzę. Ta stara wariatka nie jest tego warta.

ale z czego wynika ta „wredna atmosfera” o której piszecie ?

Jesteśmy pracownikami Bo-Do. Pracujemy od 10 do 20 lat i nie czujemy się ani oszukani ani że wokół nas pracuje wredna atmosfera. Szefowa jest osobą pracowitą i wymagająca dużo od siebie.Drogi Kolego gdybyś wiedział 1/10 którą robi to byś głupot nie pisał. Spójrz najpierw na siebie a później krytykuj innych!!!! Ujawnij się a z przyjemnością z Tobą porozmawiamy.

Byly pracownik.

To nie jest opinia zadnego z pracownikow.Opinie napisala (usunięte przez administratora).Opinie negatywne sa prawdziwe wiem bo pracowalam tam .

SMMS

Chyba wpis od Małgorzaty albo samej zapracowanej Haliny bo nikt by tak nie napisal z pracowników, poza tym kto tam pracuje 10-20 lat jeśli ciągle ogłoszenia o pracę na stronie urzędu pracy są a firma się nie rozwija aż tak raczej przeciwnie zwija

Jesteś doświadczonym pracownikiem skoro pracujesz tak długo. Niedawno widziałem ogłoszenie na stanowisko magazyniera. Żeby aplikować trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe, czy można je zrobić już podczas pracy? Napisz o tym proszę.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bo-Do Halina Misiun? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
bOdO

Halina czas na silniejsze leki albo emeryture bo juz nie dajesz rady

Janosik

@Grubas Może źle wybrana praca i stąd takie niezadowolenie?

Waldi

Z całą pewnością osoby, którym nie podoba się praca będą narzekać. Bo-Do to spoko firma !!

Emil
@Waldi

A co wiesz o Bodo, pracujesz ?

Grubas
@Waldi

(usunięte przez administratora) Ty to musisz kochać te robotę skoro to spoko firma! Po czasie tam straconym(usunięte przez administratora)nic nie jest warte polecenia. Szczerze odradzam naprawdę!

Tragedia .. ludzie na tym magazynie to jakieś nieporozumienie .. wszyscy oderwani od pługa .. (usunięte przez administratora)

Patrycja

@Pani B Czy możesz w takim wypadku napisać dokładniej coś na temat tych warunków? Jeśli są faktycznie niekorzystne, to warto byłoby napisać o tym, jakie one dokładniej są. @Pracownik Co takiego powoduje, że twierdzisz tak, a nie inaczej? Z jakiego dokładniej powodu masz taką opinię na temat firmy Bo-Do? @Kasik Dlaczego nie polecasz? Czy mogłabyś podać nieco szczegółów? Jest to spowodowane warunkami, pensją, może atmosferą? Odnieś się proszę do mojego pytania, aby inni użytkownicy wiedzieli coś więcej na temat pracy w firmie Bo-Do.

WACEK
@Patrycja

Pani Patrycjo , proponuję samej sprawdzić jak tam się pracuje. Mysle ze wtedy kazdy będzie miał swoją opinię o tej firmie.

WACEK
@Patrycja

Pani Patrycjo. Prosze też przeczytac komentarz niżej nick Miluś.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Bo-Do Hurtownia Spożywcza? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Pani B

Niekorzystne warunki, nie polecam.

Są na forum jacyś pracownicy firmy Bo-Do Hurtownia Spożywcza? Jak Wam się tam pracuje?

Porazka

Kasik

Zgodzę się z tym całkowicie - NIE polecam.

Małgorzata

Drogi Kolego!!!! Milo mi, że masz taką dobrą opinię o mnie. Może się zamienimy i popracujesz trochę jako przedstawiciel firmowy w Odrze bo przecież to jest taka łatwa i przyjemna praca....

Zaciekawiony
@Małgorzata

Droga Malgirzato, fajnie że odpowiadasz na, jak wnioskuje z wypowiedzi, post pod swoim adresem, tylko dlaczego najpierw to usunęłaś? Tak ciężko ci się w Odrze pracuje że boisz sie ze poznaja prawde o twoim spisywaniu zamówień od przedstawicieli? To hest rzeczywiscie ciezkz praca nie warta polecenia

Milus

Praca w tym miejscu w zadnym stopniu nie jest przyjemna. (usunięte przez administratora) Na wozkach do transportu i pietrowania towaru sa podnoszeni ludzie po towar, ktory znajduje sie na wyzszych partiach regalow. Alejki nie sa drozne, przez co nie mozna zdjac towaru na dol, a to powoduje wlasnie podnoszenie wozkiem pracownikow na gorne partie regalow. Podczas remontu jaki przechodzila hurtownia, byla ona caly czas czynna w normalnych godzinach pracy. Pracownicy musieli pracowac w warunkach (usunięte przez administratora), tj.: przemieszkac sie po hali, gdzie wylewana byla posadzka, ciety i zacierany byl beton, to wszystko powodowalo ogromny halas i zapylenie. Nie bylo informacji z gory, ze w ten sposob beda przebiegac prace, bo domyslam sie, ze pracownicy sami zaopatrzyliby sie w stopery do ochrony sluchu i maski przeciwpylowe. Plusem po remoncie jest to, ze wkoncu mozna zjesc tam posilek w stolowce( ktorej dotychczas nie bylo), a nie w szatnii. Dziwie sie, ze podczas kontroli jeszcze zostalo zamkniete to "miejsce pracy".(usunięte przez administratora) Paleciaki, ktore sa jednym z glownych narzedzi pracy magazynierow nie sa sprawne w 100%, zaden z nich, a palety na ktorych skladowany towar to niejednokrotnie niekompletne jednorazowki. Toatela meska jest obrzydliwa. Przestawiciele handlowi maja narzucana tak duzy prog sprzedazy, ze jest on praktycznie nie do osiagniecia, a przy nieosiaganiu tego progu z zarobkow 2500zl( jak obbiecuje (usunięte przez administratora)) robi sie placa minimalna. Kierowcy tez czesto nie otrzymuja premii, (usunięte przez administratora)tlumaczy im to tym , iz ne rozwoza towaru tylko pracuja na magazynie z przyczyn nie zaleznych od nich ( np. Remont aut), ktore sa mechanicznie w oplakanym stanie. Nie polecam pracy tam za minimalne wynagrodzenie w tych warunkach.

przedstawicielka

PROPONUJĘ NIE CZYTAJCIE TYCH OBELŻYWYCH WPISÓW, ZNAM TĄ KOBIETĘ PONAD 10 LAT . JUŻ NIE JEST MOIM DYSTRYBUTOREM, ŻAŁUJĘ, BO WSPÓŁPRACA BYŁ SUPER. TE GŁUPOTY WYPISUJĄ MIERNOTY, KTÓRZY MAJĄ PROBLEM Z SOBĄ ALBO (usunięte przez administratora) BYLI PRACOWNICY WYPROWADZENI W KAJDANKACH W HURTOWNI . DONOSY JUŻ BYŁY, KONTROLE JUŻ BYŁY .... ZOSTAŁ ANONIMOWY INTERNET.

po

o proszę, niby firma nie szukała, a jak już zaczęli poszukiwania, to wrzucili 3 ogłoszenia na przedstawiciela handlowego na raz. Nie wiem jednak jak to ma się do siedziby firmy, skoro ta jest w Warszawie. Może działają na innych województwach? Pozdrawiam

były pracownik 9

pracowałem w bo-do na początku było ok lecz po okresie próbnym sielanka się skończyła (usunięte przez administratora)brak słów po pierwsze - jej telefony ranne oraz wieczorne bez komentarza (usunięte przez administratora) -czepianie się o rzeczy za które nie byłem odpowiedzialny -ludzie na magazynie Zero organizacji ogólnie NIE POLECAM LEPIEJ BYĆ BEZROBOTNYM NIŻ TAM PRACOWAĆ było tego więcej ale teraz mam fajna prace i zapomniałem (usunięte przez administratora)

byly pracownik

(usunięte przez administratora) chce zeby ludzie pracowali za darmo jak nie przychodzisz na nadgodziny to źle a jak przychodzi do zaplaty to ma pretensje ze masz nadgodziny

ania

szukam pracy jest to bardo mila hurtownia ma super opinnie

Zostaw merytoryczną opinię o Bo-Do Halina Misiun - Olsztyn

Bo-Do Halina Misiun
2.1/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Jerzego Burskiego 10 lok. 20
  • NIP: 7391010258