Bo-Do Hurtownia Spożywcza

Olsztyn

Opinie o Bo-Do Hurtownia Spożywcza

ania 2014-07-12 15:19:56
szukam pracy jest to bardo mila hurtownia ma super opinnie
Człowiek 2015-11-06 18:54:57
Wielce niezadowolona szefowa chyba ma problemy psychiczne nie wie czy chce ludzi do pracy czy nie...Na rozmowie chciała wiedzieć wszystko co jest zbędne do pracy była wielce niezadowolona że pracowałem wcześniej przez agencje pracy w dodatku chciała wszystkie moje umowy do wglądu... śmiech na sali szefowa nadal żyje w komunie. Zdecydowanie nie polecam
Andrzej 2015-11-10 21:27:01
potwierdzam ta szefowa chyba ma problemy z głową... pracowałem tam 5 miesięcy i zawsze coś jej nie pasowało pyskowanie to jej specjalność nie polecam
były pracownik 2015-11-13 14:08:47
Ja również pracowałam 1 dzień. Przyszłam za darmo żeby sprawdzić się. pracowałam cały dzień dziewczyny z działu handlowego ( cudowne kobiety ) uczyły mnie i fajnie mi szło ok godziny 15 idę zapytać co dalej czy mam pracować i na jakich warunkach ....to powiedziała że nie ma czasu . nie wiedziałam czy rano mam przyjść do pracy , za jaką pensję , umowę ......nic nie ustaliła a jak wspomniałam o umowie to zmieniała temat. zawinęłam się na piecie ponieważ z niepoważnymi pracodawcami nie będę rozmawiać a potem wydzwaniała w godzinach wieczornych po 7 razy na godzinę jak nie odbierałam to rano zadzwoniła z innego numeru. Powiedzcie czy to jest poważny człowiek. Popieram chłopaków opinię.....coś z głową ma nie tak. szczerze nie polecam.
lemon 2015-11-17 17:33:42
sam jechałem kawał drogi żeby szefowa powiedziała że nie chce ludzi do pracy... nie polecam mają zaburzenia psychiczne
byly pracownik 2015-12-10 11:45:49
cos z glowa ma ona nie tak, chce zeby ludzie pracowali za darmo jak nie przychodzisz na nadgodziny to źle a jak przychodzi do zaplaty to ma pretensje ze masz nadgodziny
po 2015-12-11 02:05:41
u nich nadgodziny są dobrowolne, po prostu jak ktoś chce zarobić to do nich idzie i to wszystko, jak nie chce dorobić to nie ma zadnego przymusu z ich strony.
były pracownik 9 2016-01-19 11:42:00
pracowałem w bo-do na początku było ok lecz po okresie próbnym sielanka się skończyła właścicielka brak słów po pierwsze
- jej telefony ranne oraz wieczorne bez komentarza
-o wypłatę chodziłem po dwa trzy dni i prosiłem o swoje bo pani "szefowa " zapomina ze ja i moja rodzina musi jeść
-czepianie się o rzeczy za które nie byłem odpowiedzialny
-ludzie na magazynie Zero organizacji
ogólnie NIE POLECAM LEPIEJ BYĆ BEZROBOTNYM NIŻ TAM PRACOWAĆ
było tego więcej ale teraz mam fajna prace i zapomniałem o tym horrorze w bo -do a właścicielka do leczenia psychiatrycznego
ficzi 2016-04-24 14:02:13
dla mnie zawsze miła obsługa w hurtowni jest i wiedzą jak ogarniać faktury itd.
po 2016-05-20 22:36:12
o proszę, niby firma nie szukała, a jak już zaczęli poszukiwania, to wrzucili 3 ogłoszenia na przedstawiciela handlowego na raz. Nie wiem jednak jak to ma się do siedziby firmy, skoro ta jest w Warszawie. Może działają na innych województwach? Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Bo-Do Hurtownia Spożywcza - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bo-Do Hurtownia Spożywcza