Opinie o PCK Dom Opieki Arka w Mikołajki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PCK Dom Opieki Arka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PCK Dom Opieki Arka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PCK Dom Opieki Arka w Mikołajki

Iza

Praca ciężka za najniższa krajową, no chyba że wpadnie nocka to(usunięte przez administratora)ł wie ej masz na kwitku. Brak pielęgniarek, opiekunowie robią wszystko nawet czynności zarezerwowane tylko dla personelu pielęgniarskie. Nikt tu nie patrzy że zwykły opiekun nie może robić insuliny porostu trzeba bo inaczej wylecisz. (usunięte przez administratora) W nocy nie ma żadnej pielęgniarki na 100 pensjonariuszy jedynie dwoje opiekunów ale dyrektorce w niczym to nie przeszkadza czas chyba powiadomić wszelkie służby. Dyrektorka nigdy nic nie widzi bo po co ???????????? tam rządzi zagrają stare opiekunki i oddzialowa bardzo nieprzyjemna kobieta. Jeśli będzie wam tu zbyt(usunięte przez administratora). Szkoda czasu tutaj na pracę.

Do pracownikow
@Iza

Zajmę się panią dyrektor, bardzo przykro czytać to co słyszę, najniższa krajowa to normalne dla takiej jednostki. Ale ja znajdziecie dobre referencje to kwalifikacje są do niesamowitych miejsc w Polsce. Głowa do góry

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z PCK Dom Opieki Arka? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Iza

Do pracownikow Nowy wpis
@Iza

Pisaliście tutaj o pracy za najniższą krajową... Już jakiś czas nie było komentarzy na ten temat, a jak się pojawiły, to zostały wykreślone. Orientujecie się, czy stawka na stanowisku opiekunki się teraz zmieniła? Ile można dostać? Podacie widełki? Jest to praca zmianowa? Napiszcie, jeśli możecie, jak to mniej więcej wygląda. :>

Karolina Nowy wpis

Opiekunowie mają pracy aż za dużo , ciągły pośpiech , płacą (usunięte przez administratora) No i (usunięte przez administratora) niestety w wyrafinowanej formie. Pracować tam może jedynie desperat.

Brałeś udział w rekrutacji do PCK Dom Opieki Arka. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Motylek

Praca nie jest łatwa, trzeba mieć właściwe podejście do drugiego człowieka, ale jest satysfakcja, no i wypłata zawsze na czas.

Wera

Firma jest świetnym pracodawcą co nie zmienia faktu, że sama praca poza tym, że jest ciężka to jednocześnie obciąża psychicznie ale jeśli ktoś lubi ten rodzaj pracy-misji to z pewnością warto.

Eli z Mazur

Jak oddać tu chorą osobę, przecież to jakiś (usunięte przez administratora). Z tych komentarzy wynika ,że pracownicy. Pracują ponad siły, nie mają zupełnie czasu dla normalnego zajmowania się osobą która jest postawiona tam pod opiekę.

Anita

Praca w takim miejscu nigdzie nie jest lekka. To połączenie pracy z misją pomagania słabszym!!!

Stazystka

(usunięte przez administratora)to tutaj zagościł na dobre. Robisz za najniższe wynagrodzenie i masz milczeć. Tu nie możesz być kreatywny bo jedynie tylko przełożeni mogą posiadać tą cechę i to w dziedzinie,, jak umilić ci życie,,. Nie polecam pracy w Arce.

Basia

(usunięte przez administratora)więcej do powiedzenia ma pielegniarka oddziałowa niż sama pani dyrektor to bedzie tu (usunięte przez administratora) i nic wiecej , ludzie się boja cokolwiek powiedziec bo boja sie (usunięte przez administratora) boja sie ze zacznie sie pi cichu wyzywac na kazdym bo to taki typ. Nie ma nikogo odwaznego kto by poszedł i dyrektorce to powiedział zreszta nawet jesli cokolwiek sie tutaj zgłasza do dyrektorki to(usunięte przez administratora) wtedy masz spokoj i pewnosc ze wytrwasz dzien (usunięte przez administratora) Czepianie sie o cokolwiek to tutaj norma (usunięte przez administratora) Faktycznie moze jak by zmienili starą kadre i przyjeli nowy narybek to było by dobrze ale ........

D

Kiedyś praca w Arce to był prestiż teraz jest to przymus . Obecnemu pastorostwu wiele brakuje aby zarządzać tym obiektem tak jak robili to (usunięte przez administratora). Teraz atmosfera pracy pozostawia wiele do życzenia , sposób zarzadzania poniżej poziomu krytyki . Za prace jaką wykonują tu pracownicy ich wynagrodzenie to przysłowiowa (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora). Wyrownywac dodatkami świątecznymi i nocnymi zeby wychodziła najnizsza krajowa. (usunięte przez administratora)

M
@D

Jak to możliwe że za poprzednich rządów wyrównywanie dodatkami płacy nie przeszkadzało a teraz to wstyd? Nie pamiętam by za czasów Czudkow tak często były podwyżki i premie jak to jest teraz ????

(*)

Chyba kogoś zabolało że się nie dorasta (usunięte przez administratora)do pięt, ze wtedy liczył się naprawde człowiek , ze pensjonariusz czuł troske i zainteresowanie swoją osobą. Taka prawda, oni to co robili to robili z myślą o drugim czlowieku nawet jesli obcieli socjal to robili to z mysla o pensjonariuszach zeby to udźwignąć nie robili tego z mysla o sbobie. Dla nich naprawdę liczył się czlowiek i patrzyli na czlowieka nie przez pryzmat pieniądza i portfela.

Elwira

Nie jestem starym pracownikiem ale juz troche tu pracuje. Praca nie jest lekka, czasami jest tak ciezko ze zapominam jak sie nazywam. Ale jak czytam te wszystkie opinie to mam wrazenie ze pracuje w innym domu opieki. Nikt nikogo nie trzyma tu w niewoli, mozna zmienic prace. Z szefostwem idzie sie dogadac jak potrzebuje wolne czy godziny czy dzien to nie ma problemu. Dla mnie poprzednie komentarze nieszczesliwych ludzi sa naciagane. Pozdrawiam kolezanki i kolegow.

Hunter

Ta placówka nie patrzy na dobro pensjonariusza. Tu liczy się jedynie kasa,kasa,kasa. Człowiek tu jest spychany na drugi plan , oczywiscie na pierwszy rzut oka ciezko to dostrzec ale po wnikliwej obserwacji mozna zauważyć że staruszki pozostawione są sami sobie bo personel ktorego jest i tak niedostateczna ilość zajety jest masą obowiązków i nie ma czasu żeby przysiąsc porozmawiac chwile z podopiecznym , zainteresować się tym co doskwiera w codziennym życiu. Tutaj patrzy sie żeby z językiem na brodzie wyrobić się z czasem z pracami ktore trzeba wykonac do tej czy do tej godziny, wielka presja czasu powoduje że stary czlowiek c(usunięte przez administratora) Stary człowiek ma prawo zle sie czuc, i gdy taki stan utrzymuje sie ze dwa dni to wowczas łaskawie pan doktor przybywa tylko po to zeby bez ogladania chorecho wystawic recepte, o ile wyrobi się z czasem bo .....bywa ze wystawia juz tylko akt zgonu. Smutne to ze nie walczy sie tutaj o życie ktore jest najwyższą wartością nawet jesli jest to życie staruszka.

Bebur

Praca tam to nie plac zabaw, ani bułka z masłem. Tutaj nikt nie powie o sobie że czuję się docenionym pracownikiem. Przełożona to kobieta z kwasną miną i niezadowolenia. Opiekunki wiecznie zabiegany i z masą obowiązków na głowie, praca wyczerpująca i zero słowa uznania od przełożonych, wypłata nie wiadomo co z tym zrobić najniższa jaką możemy sobie wyobrazić. Staruszki (usunięte przez administratora)i pozwalają sobie na agresywne zachowanie wobec opiekunów. NIE POLECAM TAM PRACY!!!!!!!!!!!

Pyskacz

Warunki pracy trudne ponieważ zdarza się że na wszystkie prace dotyczące podopiecznych jest tylko 4 lub 5 opiekunów przy 100 osobach. Regulamin wogóle nie pokrywa się z praktyką ponieważ już na starcie dnie w godz 7-7.30 na każdą opiekunke przypada po 3-4 toalety bo trzeba zrobić tych do śniadania. Potem karmienie i wio na dół na jadalnię podać śniadanie dla chłodzących. Potem od 9-11.30 trzeba wykonać toalety prysznice i ubrać i powysadzac na wózki, średnio na 1 opiekuna po 12 ludzi. Waga nierzadko powyżej 85 kg a wszystko w atmosferze pożal się Boże. Oddziałowa oprócz umiejętności segregacji podopiecznych opanowała do perfekcji,,(usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora)

Opiekunka

Brak personelu, szefostwo łącznie z p. Dyrektor i oddziaową nie patrzą na to że jedna opiekunka podczas zmiany musi zrobić toaletę dla 20- 25 osób, dźwigać podciągnąć do posiłków osoby nierzadko ważące po 90 kg. A(usunięte przez administratora), czas goni a personel nie wyrabia co odbija się na podopiecznych. Kasa bez rewelacji, żenada i głupie tłumaczenie że na umowie zasadniczej (usunięte przez administratora)bo wyrownają dodatkiem za niedzielę i święta do najniższej krajowej. Chore...... Z(usunięte przez administratora).... Ale nie ma się co dziwić jeśli jest 4 opiekunki na 100 osób. Pozdrowienia dla (usunięte przez administratora)dyrektor i jej duplikat oddziałowej. Róbcie tak dalej to niedługo będziecie same robiły toalety bo nikt palcem nie kinie za te pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o PCK Dom Opieki Arka - Mikołajki

• Jak się pracuje w PCK Dom Opieki Arka?

Zobacz opinie na temat firmy PCK Dom Opieki Arka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PCK Dom Opieki Arka?

PCK Dom Opieki Arka