Opinie o Eduplatforma w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Eduplatforma. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eduplatforma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eduplatforma w Warszawa

Iwo Nowy wpis

Możecie podzielić się informacją czy firma funkcjonuje? Dziwne, że przestaliście tu zaglądać.

wqfgjkl;'[] Nowy wpis

Odradzam

Igor Nowy wpis

Idealnie to może nie jest ale jak patrzeć na forum i tą ciszę to z pewnością nie jest źle.

dhjkl/kjhgfd Nowy wpis

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Eduplatforma? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Supply Chain Planner
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Stach

Jak się pracuje w firmie? Warto aplikować?

aesrdty
@Stach

Odradzam. Szef do dziś nie zapłacił mi należnych pieniędzy a nie jestem jedyną osobą z tym problemem.

Paulina

@hgfd a możesz napisać chcoiaz kilka powodów, dla których tak właśnie uważasz? Osoby, które szukają potencjalnego pracodawcy potrzebują konkretów na jego temat, jak rownież dotyczących warunków zatrudnienia w Eduplatforma. Tylko one w jakiś sposób mogą pomóc w podjęciu decyzji o rektutacji. Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

Polska
@Paulina

Pani Paulinko sama napisałaś ten post dziecinko czy otrzymałaś takie kazanie w pracy? Dobrze Ci radzę zmień tą podłą pracę póki czas, bo wykonywanie żałosnych kazań niesamowicie skąpego Arturka to nie praca tylko sługusowanie i lizanie (usunięte przez administratora) aż taka łatwa jesteś?

Beczułka
@Polska

Ten czarny skrzat paulinka nadal tam pracuje?

Irek

Czyżby konkurencja inspirowała do wpisów??

jhjk
@Irek

Twoja kobieta inspirowała z twoim sąsiadem w łóżku.

pijkm

Ta firma to gorzej jak dnooooooooooooooooo.

hgfd

Ta firma to dnooooooooooooooooo

Paulina

Wszystkie opinie pojawiły się w ubiegłym roku. A jak Eduplatforma prezentuje się w 2017? Zaszły jakieś zmiany, o których warto powiadomić przyszłych kandydatów?

iwo

@kiść ale określenie... "gola pensja" ;) Jak nie jest niska, to i "goła pensja" mi wystarczy. A więc kluczowe pytanie - jakiej wysokości jest tu średnie wynagrodzenie? Słyszałem, że tutaj nikt na wypłaty nie narzeka i że są zawsze terminowo na czas? Dzięki

asdfghjkl;'

Uwaga na właściciela tej dziwnej firmy. Facet jak tak bardzo skąpy, że żałuje zapłacić za wykonaną pracę. Nie rozumiem typa myśli, że zarobił zaoszczędził, bo za pracę nie zapłacę. Człowieku na samych tych negatywnych komentarzach ta firma straci z 10 razy tyle niż te pieniądze warte. A opinii nie wspomnę. I co to znowu mi usuniesz? Chciałbym wszystkich ostrzec przed firmą Artur K., bo to konkretny OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST

K.K.

Nie wiem jakim trzeba być ułomem, żeby powyższy komentarz (somebody) potraktować jako prawdziwy, napisany ręką jakiegoś zadowolonego pracownika ... :) Jak ktoś ma czas, żeby powalić bekę z Pani K.K. i Pana A.K. to rzeczywiście warto ale max miesiąc bo później to już człowiek ma zrytą banię :)

mateov

śmieszna firemka mieszcząca się w piwnicy bloku mieszkalnego, pamiętam tylko obsrany kibel i to że nie zapłacili mi za cały przepracowany miesiąc...

Artur K.

Ja nie wiem po co arturze pisać takie bezsensowne, komentarze ,,Jutro mam rozmowę o pracę, jak myślicie - warto tam pracować?,, - przecież wiadomo, że to ty. Czuć ten specyficzny styl pisania :) nie bądź osłem...

Aldona

Jutro mam rozmowę o pracę, jak myślicie - warto tam pracować?

nat

no ja już byłam i sama podziękowałam, szkoda czasu tracić...

Dagmara

Jestem umówiona na rozmowę w poniedziałek, co myślicie?

ludzie

Ludzie, nie choćcie tam, proszę was bardzo i ostrzegam. To strata czasu, sami sie przekonacie, że nie warto. Naprawdę. Sami zobaczycie

-prawda

Tak nieprofesjonalnej firmy to jeszcze nie widziałam, nie mają nawet komputerów a chcą sprzedawać eduplatformy!!! Na ich stronie błędy ortograficzne, nie potrafią wysłać maila

hah
@-prawda

Masz rację, ja też dwa miechy robiłem na swoim komputerze i chcieli mi na mój komp wgrywać oprogramowanie LOTUS - m.in. służące do monitorowania czasu pracy. Dobre świry, za każdym razem program odinstalowywałem - nie polecam wam tej firmy, szkoda nerwów :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eduplatforma - Warszawa

Eduplatforma
1.4/5 Na podstawie 17 ocen.

Eduplatforma