Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Kazimierz Chróścicki w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Kazimierz Chróścicki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Kazimierz Chróścicki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Kazimierz Chróścicki w Warszawa

Edyta Nowy wpis

Firma sprzaje meble? Zajmuja się ich projektowaniem? Nie szukają kogoś do pracy?

Mariusz Nowy wpis

Czy to przedsiębiorstwo sprzedaje/sprzedawało meble?

Marten Nowy wpis

Przyłączam się do grona zadowolonych ;-) my z mężem już mieszkamy i cieszymy się meblami, niestety na razie tylko kuchnia i szafki w łazience. Na tyle starczyło ;-). Pod koniec roku mamy w planach dalej kontynuować współpracę z firmą P. Dariusza, wszystko zgodnie z umową. Co tu dużo pisać, po prostu szczerze polecam. Marta G. Warszawa Wola.

Karol i Ania J. Nowy wpis

W marcu br. CHmeble skończyło montaż naszych mebli kuchennych :) jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni :) Nie będę ukrywał, że jestem kompletnym amatorem jeśli chodzi o podłączanie sprzętu kuchennego typu zmywarka, czy piekarnik, ale ku mojemu zdziwieniu Pan Dariusz doradził nam zarówno świetny sprzęt, bo byliśmy na etapie wybierania, świetnie wkomponował go w całość wyposażenia, a dodatkowo ekipa podłączyła wszytko od a do z. Bardzo rzetelna firma, pomiary były w dogodnej dla nas godzinie, terminowa wizualizacja, człowiek fachowiec otwarty na pytania i zna się na rzeczy. Po montażu wszytko pięknie i czyściutko, kuchnia pod klucz :) serdecznie polecamy !!! Karol i Ania.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Kazimierz Chróścicki? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Igor i Ania

Jesteśmy zadowoleni z wykonania naszego zamówienia. CHmeble wykonało dla nas meble do całego mieszkania, od kuchni, przez łazienkę i przedpokój, aż po sypialnię. Montaż odbył się sprawnie w umówionym terminie, nie ma niedociągnięć i wszystko wykonane tak jak ustalone na rozmowie i zgodnie z naszym życzeniem. Poleciliśmy znajomym, którzy właśnie podpisują umowę z chmeble, więc postanowiliśmy polecić tę firmę również i większemu gronu poszukujących dobrych fachowców z solidnym wykonaniem.

tomaszek

za bardzom wietrzysz tutaj @aro jakieś teorie spiskowe, przeciez ich meble na wymiar są po prostu naprawde wysokiej jakości więc mnie nie dziwi że ludzie ich chwalą. i fajnie że mają wycenę w ciągu dobry. ja teściowej sprawiłem u nich meble do kuchni i dzięki temu już mnie polubiła

Świetna firma, słowni dokładni, pomocni i terminowi. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim którzy napisali przede mną opinie o tej firmie, polegając na opiniach wybrałam właśnie chmeble i to był najlepszy wybór. Polecam wszystkim... Katarzyna Nowakowska

Aneta

Świetna firma! Wszystko wykonane zgodnie z planem, montaż również przebiegał bardzo sprawnie i czysto. W zasadzie to od pierwszego spotkania do końca realizacji kontakt z firmą był świetny, ze strony firmy co widać od razu to bardzo duże doświadczenie jeżeli chodzi o meble. Uważam, że firma Chmeble jest również na bieżąco z obecnymi trendami, proponuje wiele nowych ciekawych rozwiązań co oczywiście dla mnie jest bardzo ważne. Aneta.

Rabkowski.M

Świetna firma, dokładniej mówiąc pierwszy raz spotkałem się z czymś takim, a mianowicie ze słowami ,,Pan jest dla mnie ważny,, . Później jak się domyślacie wszystko przebiegało znakomicie, efekt końcowy dużo powyżej moich wymagań.Firma chmeble.pl dokładniej Pan Kazimierz jak również Pan Dariusz to ludzie stworzeni do tego co wykonują. Serdecznie polecam tym dla których to co wymieniłem jest ważne. Michał R.

Wasik
@Rabkowski.M

Dołączam się do wypowiedzi Pana M. Ja również miałam przyjemność współpracy z firmą chmeble w ostatnim czasie. Zamówiłam ostrożnie ;-) meble początkowo tylko do kuchni, po tym co zobaczyłam nie szukałam nikogo innego, zamówiłam pozostałe meble do domu. Jakość wykonania oraz montaż uważam rewelacja, do tego w miarę szybki czas realizacji, poza tym od początku do końca bardzo dobry kontakt z firmą co jest dla mnie również b.ważne. Polecam bo warto... (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Kazimierz Chróścicki - Warszawa

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Kazimierz Chróścicki
  • Bartycka 26/16A lok. 964