Opinie o Architectus Vitruvius w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Architectus Vitruvius. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Architectus Vitruvius na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Architectus Vitruvius w Bytom

mądry Nowy wpis

Od kilku lat macie stałego architekta? Słyszałem, że jakiś chłopak pracuje u was juz 2 lata, to chyba jednak się da.

Iza Nowy wpis

@Dobra dusza widzę, że masz negatywne doświadczenia związane z Architectus Vitruvius, ale nie możesz na forum nikogo obrażać. Negatywne doświadczenia nie zezwalają na łamanie regulaminu. Czy rozprawa jest już za Tobą? Jak się sprawa rozwiązała?

Anna Nowy wpis
@Iza

Firma nie miała żadnej rozprawy nigdy więc to co było pisane to czyste pomówienia. Wiem to z pierwszej ręki.

Iza Nowy wpis

@rock a co masz na myśli pisząc "świetna praca". Na naszym forum ważna jest argumentacja, dlatego mógłbyś opisać, co Ci się podoba w pracy w Architectus Vitruvius? Będą to przydatne informacje osobom szukającym tam pracy.

rock

Świętna praca!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Architectus Vitruvius? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
ef

@Rysa super się czyta takie pozytywne komenatrze na temat firmy nie kazda może się czyms takim niestety a uważam ze trzeba jendka cos takiego docenic :)

Rysa

Pracuje mi się bardzo dobrze. Duża samodzielność jest wymagana ale atmosfera miła i przyjemna i wypłata na czas. Polecam tego pracodawcę.

wujek google

A od czego jest google? Jak Ty takich rzeczy Helios nie potrafisz znalezc to jestes przyglup

Helios

A gdzie obecnie firma ma siedzibę? Chciałem się z nimi skontaktować, ale nie mogę znaleźć ani nr telefonu, ani strony internetowej?

Szok

Same brednie, slogany. Sami się pogrążacie. Szkoda słów. Zresztą wystarczy się z wami spotkać i porozmawiać i od razu wychodzi niekompetencja, brak profesjonalizmu i prostactwo. A wasza "firma" choć już tyle czasu istnieje na rynku to ciągle się dopiero rozwijacie. Wszystkim tylko wciskacie kit i sami się już gubicie w swoich kłamstwach.

Szkapa

Już to widzę.. Pokażą umowy, ujawnią nazwiska i skończą w sądzie za ujawnianie danych osobowych. Ja nie chciałabym by jacyś obcy ludzie łazili mi po domu lub wydzwaniali by do mnie z głupimi pytaniami. Nie chcesz gdzieś pracować to nie pracuj! Proste! Jeśli firma ma zlecenia bez reklam to znaczy, że z polecenia czyli, że klienci jednak jacyś są zadowoleni.

zaciekawiona

Śledzę opinie o tej firmie i nie mogę się nadziwić jak ktoś może napisać opinię na temat pracy w tym biurze jak tam nie pracował, a opinie na temat działanie biura na podstawie tego jaka krąży niby opinie. A opinia że nie ma za bardzo do czego się przyczepić też nie wydaję się zbyt pozytywna. Ja już sobie wyrobiłam opinię. Jeżeli zamierzacie pracować w tej firmie to najpierw poproście o kontakt do byłego pracownika (i do wglądu umowę z takim pracownikiem, żeby mieć pewność, że to na pewno były pracownik, ważny jest też okres zatrudniania wpisany na umowę), który z ręką na sercu poleci pracę w tym biurze. Podobnie proponuję osobom zamierzającym kupić projekt w tym biurze, poproście o kontakt do jakiegoś zadowolonego klienta albo przynajmniej dwóch, trzech (dobre biura będą miały takich mnóstwo) i do wglądu umowę z takim zadowolonym klientem (żeby mieć pewność, że to faktycznie były klient). Brak zaufania do takich ludzi trzeba zawsze mieć. A dobre biura nie muszą same szukać klientów bo ich projekty i zadowoleni klienci sami robią taka reklamę, że już innej nie potrzeba. Powodzenia

wojtas

Gorąco polecam. Świetna firma!

sowa

świetna firma. Współpracuje się idealnie. Polecam.

Nora A.

Zaprojektowali, wybudowali.. Wszystko sprawnie i rzetelnie. Nie wiem skąd te negatywne opinie. Chyba ktoś wyleciał z pracy i teraz wylewa swe żale na forum.

a

hahahah.. Katarzyna była jedyną osobą, która przyszła jeden jedyny raz w sobotę do pracy i to dlatego, że nawaliła z projektem.. Przestań się użalać nad sobą i weź do roboty bo zupełnie nic nie potrafisz - nawet policzyć powierzchni kwadrata. Niezadowoleni klienci?? oczywiście.. Skoro nie rysujesz fundamentów pod ścianami konstrukcyjnymi, przedłużasz 3 miesiące oddanie projektu i po 2 razy dodajesz tę sama powierzchnię to są niezadowoleni. Jeśli chodzi o wypłatę to tylko szefowa nie ma jej na czas, chociaż i tak to się zmieniło odkąd nie ma w firmie jęczących o wszystko "pracowników". Powyższe nie dotyczy G.K. bo to jedyna osoba, która coś potrafiła. Nie posiadamy strony internetowej, wykonujemy obecnie dom kultury w ramach wolontariatu. Następnym razem dowiedz się o czym piszesz i nie wylewaj pomyj na niewinnych.

jar

"firma" wykonuje zlecenia odpłatne i nieodpłatne, sama ze swojej działalności finansuje działalność charytatywną. Wszyscy pracownicy za wykonywaną pracę dostają wynagrodzenie i z tego co wiem niektórzy nawet więcej niż zasłużyli. Z tego co też słyszałem firma ciągle boryka się z problemem nierzetelnych pracowników ale podobno obecnie jest dużo lepiej niż było. Teraz chyba nowej kadrze będzie ciężko się "przebić" po tym co wyrabiali starzy pracownicy w tej firmie.

Mnie nikt nie ostrzegł przed tą firmą, ja będę ost

Dziwne, że działają jako fundacja robią niby nieodpłatnie jakieś projekty, ale żadnych takich na oczy nie widziałam ani nie słyszałam, nie widziałam też żeby na stronie się chwalili takowymi projektami. Czyli działalność jako fundacja to jedna wielka ściema. Drogi "Olek" uwierz mi że praca w tym biurze to jedna z najgorszych rzeczy jakie spotkały mnie w życiu. Sposób w jaki działa to biuro polega na tym, że na początku są dal Ciebie bardzo mili zachwalają pracę u nich i obgadują starych pracowników, obiecują wysokie zarobki, a dopiero po kilku dniach pracy stopniowo dociera że to firma drut. Traktują chamsko pracowników i inwestorów, o pieniądze musisz się prosić o umowę też, siedzenie po godzinach i telefony w piątek że masz przyjść do pracy w sobotę (choć podobno w soboty biuro nie pracuje i po godzinach też). Umowa słowna niż dla nich nie znaczy pisemna też nie wiele. Nie nauczysz się też nie=czego pracując w tym biurze bo nie ma od kogo. Właścicielka biura nie ma uprawnień. Wszystkie projekty wykonywanie w tym biurze podpisuje starszy Pan, który już nie obawia się konsekwencji, źle wykonanego projektu domu. W czasie pracy w tym biurze nie poznałam ani jednego zadowolonego inwestora i ani jednego zadowolonego pracownika. Dla kilku osób praca w tym biurze to dosłownie trauma, z której wychodzili kilka miesięcy. Temat rzeka..... Jak czytam te pozytywne wpisy to wiem dokładnie, że to są wszystko fikcyjne wpisy. Ta firma psuje rynek i wykorzystuje ludzi, którzy przez ciężką sytuację na rynku łapią się na oferty tego tylu firm drut. 3 gwiazdki kpina!!!!! 00000000 - tyle wam się należy

Jar

Dzięki za informacje. Teraz wiem wszystko. Pozdrawiam

na szczęście już była pracownica

"szanowną" właścicielkę w/w firmy uprzedzam, że jeżeli dotrą do mnie jakiekolwiek informacje (a świat naprawdę jest mały), że jestem oczerniana przez nią i jej współpracownika to spotkamy się w sądzie! Z tego co wiem, nie jestem osamotniona w swoich odczuciach.

oszołomiona

Co za brednie. Nie wiem czy wszystkie, ale na pewno większość wpisów to same kłamstwa. Niech osoby prowadzące ta firmę lepiej się do edukują jak prowadzić dobrze biuro projektowe, a nie siedzą na forach i sami sobie wystawiają fikcyjne komentarze. Ludzie litości. Zresztą ktoś kto będzie uważnie przeglądał te opinie zrozumie o co w tym wszystkim chodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Architectus Vitruvius - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042