Opinie o Lolita Accessories w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lolita Accessories. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lolita Accessories o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lolita Accessories w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Lolita Accessories odbywa się w siedzibie firmy?

Katarzyna Nowy wpis

@Eris, czy wszyscy pracownicy nie posiadali umowy z firmą Lolita Accessories? Na każdym pracodawcy spoczywa obowiązek uregulowania stosunku pracy ze swoimi pracownikami odpowiednią umową. Napisałaś, że zostałaś zwolniona z firmy, ponieważ nie było pracy. Czy chciałaś napisać, że firma nie miała zamówień w związku z czym nie było zapotrzebowania na metkowanie?

Eris Nowy wpis
@Katarzyna

Na legalu byly zatrudnione 4 osoby reszta na czarno.Niby zamowien nie bylo.Ale zostalam zwolniona bo sopominalam sie o umowe

Eris Nowy wpis

Ja robilam na metkowaniu bizuteri kolo zoo.Ogloszenie bylo na sklepie we wro.Dzwonilam i miala byc umowa itp.Stawak 7.50 do reki bo to sezonowka.Potem okazalo sie ze ro praca na czaeno o czym nie wiedzialam a dopominywalam sie o umowe. ..Zwolnili mnie bo niby pracy noe bylo.Plus tylko ze mi zaplacili to co przepracowalam.

Cecylia

Czy firma normalnie działa?

Brałeś udział w rekrutacji do Lolita Accessories. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

dan

Cześć Wam. Powiedzcie mi czy jeśli chodzi o pracę tutaj to można liczyć tylko na gołą pensję czy też jakieś beneficiki też wchodzą w grę? Mam na myśli premie

śledz na forum śledzi

nie wiem czy to rzeczywiście kwestia ich strony internetowej i jej funkcjonalności (a raczej jej braku), czy też kwestia mojego komputera, ale nie działa mi to prawidłowo i się strasznie krzaczy. gdzie w takim razie mogę zasięgnąć info o bieżących rekrutacjach, wysokości wynagrodzeń i warunkach pracy w Lolita Accessories?

ella

zarobić można marne grosze, szkoda czasu :)

olka

anonim - 2013-06-27 10:07:03 czy sklepy Lolita Accessories jest siecią sklepów? czy ktoś pracował tam przez dłuższy czas lub pracuje obecnie?to BYŁA sieć. Niestety pada. Zamknięto już większość sklepów, zostały chyba 2 teraz. Szkoda. Kiedyś była naprawdę ładna biżuteria. A potem poszli na ilość a nie oryginalność i jakość i wyszło jak wyszło. Co do pracy to nie była męcząca ale pełna poniżeń.

też tam pracowałam....

a myślałam, że lolitki już nie ma.... a to sklepy się jeszcze utrzymują....pewnie najlepiej to było zwolnić z dnia na dzień i w pośpiechu sklepy pakować.. szkoda :/ Wy tam dziewczyny nie pracujcie.... praca łatwa ale o wypłate trzeba było się prosić... nie polecam

byla pracownica

Rekrutacja? Zanosisz CV do sklepu Rozmowa o prace? Szefa na Niej nie zobaczysz, ani kierownika. Rozmowa z Dziewczynami które tam pracują Zarobki? 6zl na godzinę po 6 godz dziennie bo firmy na więcej nie stać i o godziny trzeba się bić Kontakt z Szefem? Jak odpowie na dzień dobry to dobrze, czasem rzuci głupkowaty żarcik, do tego udaje króla stylu.

w******

tracisz pracę z dnia na dzień i najlepsze w tym jest to - że słyszych to z ust pań z biura, a szef ma to głęboko.... takie podziękowania.. Ponoć lolita upada a ścieme rzuca na FB, Zenada. Szkoda że tak to zaniedbano.

LOLita

Również nie dziwię się pracującym tam dziewczynom, że nie dbają o sklepy - nie ma o co dbać z tego co widać. Większość rzeczy wieje latami 90tymi i to nie klimatem tylko stanem, okropność! A kiedyś była taka ładna biżuteria :(

lol:*

Firma żałosna.. pracowników ma głębko to oni też się tak odwdzięczają :) wet za wet A zresztą nie dziwie się dziewczynom w sklepach że nic nie robią, bo tandeta wisi na ścianach. Nieraz słyszałam jak dziewczyny tam narzekały na szefostwo. A najlepsze że strona na FB to jakaś ściema. Same zdjęcia a w rzeczywistości starocie i bibeloty wiszą, no i te stare szale za 100zł :D no przegięcie. Dobrze że już splajtuje :)

Ewe

Mimi - 2012-11-14 14:44:15 Witam wszystkich którzy przekonali sie na własnej skórze , że właściciele tej firmy chcą zrobić z naszego kraju Chiny !!!. Pracowałam tam kawał czasu i pokochałam to co robiłam. Z ciężkim bólem zdecydowałam się odejść. Nie nalezę do osób mściwych , ale życzę Pani z biura by została potraktowana tak samo jak ona traktuje ludzi którzy naprawdę dali swoje serce w tą prace. Szefostwo ma totalnie w czterech literach pracowników , jak również punkty w których pracowaliśmy. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny którzy przeżyły coś podobnego w tej firmie.A jak odejdziesz lub Cię wywalą (po wielkich obietnicach) to na pożegnanie co najwyżej kopa w (usunięte przez administratora) ę dostaniesz.

Mimi

hahaha ciekawe ile administrator dostał za usunięcie niekorzystnych opinii szefostwa tej marnej firemki? Żal proszę państwa.

Jeśli ktoś tu kogoś r(usunięte przez administratora)Wieczne problemy, zmyślanie, śledzenie, szukanie śmiesznych pretekstów do zwolnienia. Pełen profesjonalizm.

pracownicaLOLITY

Pracuję w tej firmie od dłuższego czasu,można by powiedzieć od lat.Polubiłam tą pracę,serio.Właściciele to ludzie młodzi,z zapałem.Myślę,że najgorsze co mogło być w tej firmie-(usunięte przez administratora)i.Ale to juz było.Teraz na pewno bedzie lepiej :)

kaja33

Widzę, że kiedyś było w tej firmie nieciekawie. Na szczęście można teraz zarobić całkiem ładnie, jeśli trafi się na dobry punkt:)

zgadzam sie z moja przedmowczynia(usunięte przez administratora)prace tylko umowa zlecenie

Zostaw merytoryczną opinię o Lolita Accessories - Wrocław

Lolita Accessories