Opinie o E-W Service s,c w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie E-W Service s,c. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E-W Service s,c o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-W Service s,c w Warszawa

Remigiusz Nowy wpis

Firma stosunkowo młoda więc może pracownicy nie wiedzą o istnieniu forum pracowniczego?

koko Nowy wpis

również bardzo chętnie dowiedziałbym się troszkę więcej szczegółów odnośnie twojej wypowiedzi @Ilonka, ponieważ nie raz już słyszałem, że w warszawie E-W Service naprawdę nieźle sobie radzi z konkurencją

lkonka Nowy wpis

W firmie tej panuje wyzysk pracowników przez prezesów,pociotków i pachołków poddanym tym dorobkiewiczom.Pracownik jest tu śmieciem.Są w tej firmie łamane wszelkie przepisy KODEKSU PRACY I PRAW PRACOWNICZYCH.Woła to o pomstę do nieba.Dlaczego na te wszystkie opinie nie reaguje,PIP,Związki zawodowe Z N N S Solidarność.Widać z tego ze ręka rękę myje,a sami sobie dopowiecie sami dalej.

kogutek Nowy wpis

kiedyś pracowałem w tej złodziejskiej firmie ,na rejonie,C,pod rządami tej koordynatorki. Jest to osoba całkowicie oddana firmie,nie dbająca o pracowników.Jeszcze za poprzedniego pracodawcy i za brygadzisty P .Kazia liczyła się trochę z ludźmi.W tej nowej firmie uważa się za panią i władcę.Pracowników traktuje jak swoją własność.Woda sodowa jej do głowy uderza.W godzinach pracy zamiast wypełnić obowiązki służbowe,stoi na mieście i nagabuje ludzi do sekty kociej wiary.

Brałeś udział w rekrutacji do E-W Service s,c. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Diablica

Potwierdzam i popieram osoby wypowiadające się na forum firmy S&A service Traktują ludzi jak niewolników.Zatrudniają ludzi zwanych zleceniobiorcami na stawke 100 zl za m-c.W przypadku kary zleceniobiorca który ma zapłacić kare w wys.200 musi do tej stawki dopłacać To już jest kompletna bzdura, gdzie jakieś realia,widocznie to sa uklady i ukladziki.Dlatego wygrał przetarg a inni się bogacą na niewolnikach.Pracując w tej dziadowskiej firmie doznaliśmy wiele upokorzen ze strony p.koordynator./jesteście nikim tylko woły do roboty/.Może w koncu ktoś zainteresuje sie tym tworem który nazywa sie S&A service sp zoo.A może trzeba to nagłośnić w mediach.

Akrobatka

A czy to jest zgłoszone do PiPu oni sami nie przyjdą.Widac ze do wypaty to trzeba dopłacac.Ile rodzin jest przez takich ludzi bez srodków do życia.To jest dorabianie sie na cudzej krzywdzie.Bogaty nie zozumie biedenego.

Skoczek

W firmie S&A Service sp.zoo na rejonie C pieniądze za kary z wypłat zabiera kierowniczka,nie dając żadnego pokwitowania za zabrane pieniądze.Kto je bierze i do czyjej kieszeni idą? Osoba która sprząta klatki schodowe w tej firmie zarabia 450zł,a dostała karę 500zł.Jest to wyzysk pracowników przez Firmę.Skąd taki taryfikator kar?Czy z kodeksu pracy czy ze swojego wymysły? Tyle jest złych opinii o firmie.Co na to PIP we Wrocławiu? Cisza tak ma być,jest DOBRZE.

Przewrotka

Tak to jest osoba nie nadająca się do kierowania ludzmi.Zajmuje sie tym co nie powinna.WSzystkich traktuje jak śmieci nie potrafi stanąc w obronie pracownika Tylko dba o swoje stanowisko Taki kierownik to masakra.

Akrobatka

Firma S&A Sewvice sp.zoo Rejon C.Osoba koordynująca pracownikami nie nadaje się do kierowania całym zespołem.Każdą decyzję jaką podejmie powoduje kótnie między pracownikami.Do tego traktuje nas jak przysłowiowe śmieci,tak jesteśmy traktowani.Ponosimy konsekwencje w postaci kar i to wysokich przez co wypłaty są groszowe.Nasze prośby dot,wstawiennictwa się za pracownikami w firmie ,sa znikome poniewaz nic nie robi w tym kierunku twierdząc ze"ja nic nie mogę zrobić'Przedstawiciel firmy tylko był raz na zawarcie umowy.Są duże braki w sprzęcie i w zasobach ludzkich/oszczędności robia,nawet swoje rzeczy musimy nosic nic dla nas tylko dla nich/Już teraz wiemy dlaczego dana firma wygrała przetarg żeby miec duże zyski jak najmniejszym kosztem.Gnębiąc ludzi karami.

Krzysiek

W tej firmie ludzią się w głowie pierdol... Nie dość że się zapierdal od 6-17 to jeszcze w święta mamy zapierd..bo śnieg pada nie normalni są

Luska

Firma ta to obóz oświęcimski kto widział by zapierd..p 11-12 godz z kosamami w rekaw i jeżdżąc traktorem w upał.Zarobki śmiechu warte żenada Pracowników mają za nic dyżury sobie niech zrobią a nie osobą ktôre muszą chodzic w niedzielę i papierki zbierać śnieg nie nnapadał . A praca w święta to już żenada kto widział by ludzie zapierdal...w swieta jeszcze w wigilie sami wsadzcie tylki i zapier... Omijajcie to firme szerokim lukiem

pawel

Nie maja pojęcia o robocie wyzysk jak w obozie i praca w upały po 11godz.emeryci wojskowi robią na fikcyjne umowy za100zl.a nadgodziny to w kopertę bez podatku

jozef

Nie wiem czy klienci mają świadomość jak ta firma wykorzystuje ludzi. Praca jest ciężka, stawki niskie, nawet jeśli się na to zgodzisz i chcesz pracować to i tak utną Ci wynagrodzenie. Ani dla emerytów, ani dla młodych... Niestety klienci nie interesują się tym jak firma działa...

afrodyta

całkowita Prawda co użytkownik pisze wyżej. Omijać szerokim łukiem,Marne pieniądze i Wielkie Mandaty(kary) nieadekwatne do tych pensji.... a umowy lepiej pominąć milczeniem....nawet nie zarobi się na miskę ryżu....

Temida

[usunięte przez moderatora] i kanciarze. Fikcyjne umowy, nakładanie kar pieniężnych na pracowników za totalne bzdury i stawki godzinowe zaczerpnięte z kosmosu. Powinni przenieść się do Chin i rzucać miskę ryżu za niewolniczą pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o E-W Service s,c - Warszawa

E-W Service s,c