ZPH Anders Andrzej Antoniewicz

Swarzędz

Opinie o ZPH Anders Andrzej Antoniewicz

Пітер 2016-11-24 20:46
Gdyby było ,tak słabo płacone w tej firmie to byście teraz w drugiej pracy siedzieli a ,nie w komputerze pracusie ;)
OMG 2016-11-28 07:27
to jest tak samo gadanie jak z tym strajkiem parę lat temu. najpierw że wszyscy idziemy do domu a na końcu poszło bodajże czterech? była prowadzona psychologia i to przez brygadziste ( to jest niezły ściemniacz i wszędzie jest i musi się wpasować) a nie przez Szefa i gadanie typu że jak nowi pójdą, to nie mają po co wracać. Nie zły numer )))) aha i soboty nie są obowiązkowe żeby przychodzić bo góra tak mówi.
Pan na chorobowym 2016-11-29 13:06
a w dzisiejszym Głosie Wielkoposkim na całą strone o przekretach szefa...ho ho celebryta z niego
a propo artykułu 2016-11-29 22:36
Nie było gazet już w mieście to ponad 1 zł wydałem w necie, nic ciekwaego nie piszą, to że z tylskim czy jak mu tam hałasy to wiemy, tylko o co i tak naprawde szło, kto wie? bo ja ja nie wiem -jestem nowszy
Iwona 2016-11-30 15:04
jak to o co ? o to ze ktos zaklada firme za 5 tys zlotych i za te pieniadze dziwnym trafem kupuje majatek wart 1mln zlotych, ze ktos kto cale zycie nie zajmowal sie firmami zostaje prezesem w dwoch firmach, o to ze ktos uwaza sie za spolecznika a pozwala unikac platnosci złodziejom ... to chyba tylko o to chodziło przynajmniej ja tak zrozumiałam ....
Marian 2016-12-01 15:41
czytałem, wychodzi szydło w worka i ciemne ich sprawki... ciekawe jak długo tak jeszcze pociągnie ... oby przynajmniej do marca...
Roland 2016-12-09 12:11
W tej firmie to niezłe akcje zwrotne niczym w filmie. Począwszy od wyprowadzania z firmy kasy na hotel w Świnoujściu, podpisywania lewych faktur na bardzo duże kwoty, na wyjazd dyrekcji za socjalne pracowników, w tym wynajęciu dwóch aut i przypuszczenie ponad 20.000 tys na to wszystko aż po zakończeniu ze strony Państwa T. i ich radce prawnego próby ucieczki autem i próby rozjechania dwóch pracowników, który jeden oberwał autem i trafił do szpitala a drugiemu nic się nie stało. A chodziło o jeden głupi podpis, żeby pracownicy dostali swoje pieniądze. Szkoda że dopiero był podpis po tym wypadku a wcześniej nie chcieli podpisać tylko robili próbę ucieczki. Po tym zdarzeniu, było dużo policji na Owocowej, w Łowęcinie. Brak słów co to się działo!
Roland 2016-12-09 12:31
I zapomniałbym dodać jeszcze że z tą sprawą jest wymieszana była Burmistrz Swarzędza, pani Anna. T inni. Ciekawe co teraz będzie za jakiś czas. Może nic a może tak.
Michał 2016-12-12 16:44
Rolandzie też tak myślałem od momentu jak byłem tam aż do momentu jak ktoś "z władzy" mnie uświadomił .... niestety troche mijasz się z prawdą... chodziło o podpis który UNIEMOŻLIWIAŁBY wypłate pracownikom ! co więcej podpis został złożony nie pod pierwotnym pismem, które sfałszował Pan A tylko pod nowym i tylko dzięki tym Panstwu wszyscy dostali kasiorę na urlop a tak ok 20 osób nigdy by jej nie dostało !!! nie chce nikogo bronić bo sam tam byłem i stałem jak słup słuchając co A ma do powiedzenia - jednakże okazuje się całkiem co innego .... PS kolega M wylądował w szpitalu ale tylko na oględziny i został zaraz wypisany nie dopisywałbym do tego historii. Natomiast co do Pani burmistrz - jej osoba przewija się w tych sprawach i sam jestem ciekaw co to bedzie dalej ...pzdr
santa claus 2016-12-22 12:11
firma w tym roku pod choinkę zapłaci wszystkim pracownikom zaległe wypłaty.
h2o 2017-02-06 21:05
ciekawe kto i dlaczego usuwa część wpisów???
uświadamia 2017-02-09 09:29
słyszałem z dobrego źródła że będzie znowu sprzedaż u komornika tego padziestwa znaczy zakładu. ciekawe czy znowu góra nam zamydli oczy na spotkaniu , ze nic nie będzie . tylko że teraz jest bankowo napalony gość z kasą na kupno zakładu . jak wyląduje z palcem w nocniku to dopiero zobaczą na co mnie stać i to jest groźba
to ja ciebie uświadomię 2017-02-13 10:18
po 1 primo groźby są karalne,
po 2 primo jakoś do tej pory nic nie zdziałałeś ani w sądach ani poza, wiem, wiem na co masz chrapkę ale nie dla psa kiełbasa :-) nie masz kasy i tyle więc możesz sobie pisać tu co chcesz. Już raz w 2015 próbowałeś przejąć firme i co ? i nic.
po 3 primo, bardzo dobra firma przyjazna atmosfera doceniają pracowników i ich szanują, odpowiednio gratyfikuja zwłaszcza finansowo więc wszyscy są zmobilizowani do pracy a firma tylko na tym zyskuje.
PS. chyba ze 13 lat słyszeliśmy ten tekst "z palcem w nocniku" :-)
mati 2017-02-13 13:59
Masz rację ciągle mydlą oczy a jak widać sytuacja nie jest taka kolorowa. I jak zawsze tylko my pracownicy zostaniemy na lodzie. ciekawe co to będzie
Black 2017-02-14 17:50
wątpie żeby ktoś kupił. są inne grunty i blisko Swarzędza i dobry punkt. a druga sprawa to jest przykład pracowników że im to pasuje, że jest, jak jest i nikt nie potrafi coś z tym zrobić. zwalniają się żeby pracować gdzie indziej, po czym wracają z powrotem na średzką. przez takich ludzi, to szef rośnie w siłę i taktyka psychologi. nic nie zrobicie :-)
nick 2017-02-15 11:09
niestety tak to wygląda, ludzie się go boją, nie wiem dlaczego, ale się boją. mam nadzieje że ktoś to kupi. rogowo tez pod młotkiem, wie ktoś jak tam sprawa wygląda?
h2o 2017-02-15 16:01
chyba komuś stres zaburza myślenie i nakłada się wyobraźnia na rzeczywistość...
P.S.mała instrukcja używamy albo po pierwsze, albo primo, łączenie jest błędem
krawcowa stara 2017-02-15 18:17
zupełnie nie wiem ludzie o czym tu piszecie
to w końcu nas sprzedają czy nie,czy jak ktoś kupi to my na bruk czy będzie odprawa i kto ja zapłaci i najważniejsze kiedy to może się stać?
Black 2017-02-17 06:42
zawsze możecie sprawdzić wpisując ... licytacje komornicze swarzędz.
na chwilę obecną i do końca marca są inne wystawione nieruchomości. firma cały czas jest pewna że nikt nie kupi tych gruntów od komornika. a czy dostaniecie odprawy, jeżeli by ktoś to kupił? no powinniście, bo oni są zabezpieczeni przecież ale pracownicy? w Poznaniu coś jakaś inwestycja znowu nieoficjalnie. róbcie dalej tak jak robicie to co wam karzą i nic nie walczcie o swoje, bo po co. firma jest szczęśliwa że ma takich pracowników którzy się zwalniają i mija miesiąc ,dwa i wielkie powroty a płatności nadal bez zmian. to kiedy będzie jakaś manifestacja przy greckiej? bo była na owocowej, ale to wam kazano wtedy.
Marlena 2017-03-02 11:43
Na jaka odprawę liczysz skoro nie ma na bieżące płatności??? Obudź się! Teoretycznie coś się należy, ale zanim w sądzie coś ugrasz, to minie kilkadziesiąt miesięcy. Więc powodzenia. Pomyśl o przyszłości juz teraz, zanim jest za późno ))
Matrix 2017-03-03 05:33
Ludzie boją się zmian i tyle. Stawki dla tapicerow wszędzie podobne lub lepsze, krawcowe też usilnie poszukiwane. Tylko wtedy trzeba pracować, nie chodzi się na papieroska i kawusie, że o piwie nie wspomne. Sami pracownicy tutaj mowia o sobie "szkoła wyrzutkow", no i tkwią w tym chorym systemie. Zapamiętajcie - ryba psuje się od głowy.
Stefan 2017-03-04 19:53
Mówią, że szczury pierwsze uciekają z tonacego okrętu. Czyżby nasz były kolega - tańczący z kanistrami - jak zwykle był lepiej poinformowany? Może w tygodniku swarzedzkim pisali?
ho ho z tego karnistra 2017-03-09 00:17
Hej Stefan ale się naśmiałem.,na wspominki o koledze/lecz chyba to nie on nam chce uświadamiać co jest grane a może jednak matrix to on he he.. Ale o co w sumie idzie wyścig szczurów to na rabowicką tu ujdzie tylko nie płacą regularnie i my pod młotek podobno a o co chodzi że odprawa nam się wtedy nie należy ktoś wie?
Stefan 2017-03-09 09:51
Miałem raczej na myśli to, że tańczący z kanistrami jest lepiej poinformowany i dlatego uciekł z firmy. Tak długo tu siedział, mimo że złapali go za kanister, s teraz sam odszedł. Menda społeczna. Ale karma wraca))
John 2017-03-13 19:33
Przestańcie narzekać !!!
Nikt Was na siłę nie trzyma.
Stare przysłowie mówi "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma "
Wystarczy zmienić pracę ... A wtedy bardzo szybko doceni się ,klimat,luz,przyjazną atmosferę , ludzkiego szefa i ogólnie pisząc firmę Anders.
Pieniądze to nie wszystko !!! W efekcie końcowym zawsze się znajdują.
Pozdrawiam zgraną ekipę.
Janusz 2017-03-21 09:24
Widzę że kierownictwo zabrało głos. Łatwo pisać o atmosferze gdy trzymasz rękę w szufladzie z pieniędzmi co? Bo mam jakos nie chcą w biedronie sprzedać jedzenia na na hasło fajna atmosfera.
Konrad 2017-03-21 14:32
cały czas jest jedno niezrozumiałe. otóż to, dlaczego jak za Radka T. , było już dwa tygodnie opóźnienia z wypłatami, to nagle wszyscy namawiali że jedziemy na ul.owocową. a teraz co? i te kłótnie z działkami że oni mają tak i tak i że sobie do chorwacji jadą. a szefostwo z greckiej parę miesięcy temu sobie leciało na dominikane. no i dobrze. ale najpierw powinni być na pierwszym miejscu pracownicy, którym dzięki to właśnie mają. z tym że za Radka T, było wszystko i nie trzeba było czekać na to i na to. umiał jakoś gospodarować pieniędzmi i na wszystko było, no ale komuś się niespodobało widocznie i wojny po sądach teraz.
obo 2017-03-28 17:51
fajnie jest tak oszukiwać ludzi i im nie płacąc? tylko sobie inwestować za pracowników pieniądze? już wiem dlaczego tak jest. tak to ( usunięte przez administratora )i? Pomimo że uratował firme ale jednak dla Was kasy zabrakło, no bo jak na takim skwerze życia idzie żyć? te wejście z firmy na rirme to jest brudne pranie pieniądzy. cieszcie się że nikt z pracowników nic nie robi, bo im nikt nie karze. ale przecież 2 lata temu kazano i łowęcin i owocowa. możecie sobie kupować następne hotele w świnoujściu i w poznaniu kamienice. bardziej kochacie zwierzęta niż ludzi, dzięki którym to macie.
Wołek 2017-04-05 12:27
Prawidłowe pytanie, to nie czy - ale kiedy to wszystko nastąpi. Klamka zapadła. Teraz plan jest, aby wycisnąć ile się da z zamówień, zanim wejdzie nowy właściciel i zrobi tu np magazyny, albo inne cuda))
aleks 2017-04-06 22:37
W 100% popieram. Na koncu zostana tylko pracownicy którzy beda mogli walczyc w sadzie z firma która nic nie bedzie miala ... za nasze opoznienia powstalo Świnoujście I podobno drugi pensjonat teraz tam tez jest wykanczany... ktoś sie ustawia na wypadek sprzedazy sredzkiej ... nie ma na towary ale za to rodzinka sie zabezpiecza kosztem pracownikow I dostawcow ... powtorka z historii ...
Edek z krainy kredek 2017-04-12 21:21
Tak Ci dobrze, że na Gowork zaglądasz? Interesujące. Ale, kontynuując wątek, faktycznie atmosfera jest wyjątkowa. Nieprawdą jest tylko, że pieniądze to nie wszystko. Bo wszystko bez pieniędzy to ch*j! Nie najemy się tym...
John 2017-04-28 08:35
Znając szczęście do doboru wspólników u antona można mieć przeświadczenie, jak zakończy się nowy interes.Branża jest cholernie trudna, kapryśna i wymaga sporych nakładów. A propo - czujecie się troszeczkę wspólnikami tego interesu? Przecież to jest kolejny powód dlaczego są takie opóźnienia w płatnościach. Ale liczyć na tańsze wczasy to sobie możecie tak samo jak na terminową wypłatę
kin joul 2017-05-13 11:49
Niby kto i kiedy ma tą firme kupić jak to jest ściema.
optymista 2017-06-04 11:40
wakacje znów będą wakacje!
rozłożona chorobą 2017-06-22 09:31
wieści z rogowa: fabryka sprzedana a kierownictwo
wciska kit że będzie dobrze bo jakaś hala czeka obok, co za ..... bajki, bajki. Przyjdą pewnie do nas i będzie ciaśniej...zajdą nas...
Www 2017-06-25 14:47
A kto niby będzie dojeżdżal do Swarzędz a
widget 2017-06-26 19:42
To że Rogowo miało iść pod młotek, to już 2 lata temu było mówione. A skoro zostało sprzedane, to dlaczego jeszcze tam pracują?
Średzką niech też ktoś kupi wreszcie i będzie wtedy ciekawie )))
John 2017-07-16 09:37
Ty myślisz że zakup Rogowa - to jak pójście do sklepu? Na głupi samochód czekasz tygodnie a tu chcesz od ręki? Powiem tak: 25 lecia raczej się nie spodziewaj.
John 2017-07-16 09:45
Wielki żal tylko tych wszystkich kierowników. Poza jednym, to gdzie oni znajdą taką złotą robotę? Tapicer krawcowa stolarz sobie poradzą ale oni? Na produkcję wrócą? Smuteczek...
Dorothy 2017-08-28 16:03
To już jest koniec - nie ma już nic jesteśmy wolni bez kasy możemy iść ... :(
Zbi 2017-08-29 13:35
Porobili was jak małe dzieci. Szukajcie innej roboty lepiej. Nawet jakby było 8 tygodni do tyłu to i tak byście robili )))
Lidia 2017-09-05 14:25
@Zbi możesz powiedzieć coś więcej o sytuacji firmy? Czy udało się Wam uzyskać należne wynagrodzenie?
Cccc 2017-09-10 22:50
To juz jest koniec nie ma juz nic jestesmy wolni mozemy bez kasy isc
Jarząbek 2017-09-18 06:14
macie za swoje ))) robiliście co wam kazali a i tak nie płacili a wy robiliście zamiast walczyć o swoje i jak było tydzień do tyłu , to było trzeba nie robić. jeszcze te zwalnianie się dwa razy i wracanie z powrotem )))
bilek 2017-09-19 15:50
sprzedajcie skode
Siwa 2017-09-19 19:53
Skoda była wypożyczona. Trzeba oddać.
A tsk na marginesie - te meble na Świnoujście, to było klasyczne wyprowadzenie mienia z upadajacej firmy. W dodatku nie jedyne. Książkę by można pisać.
Było minęło 2017-09-21 20:51
Wreszcie się skończą wpisy i narzekania. Brawo Wy. A przy okazji, dzięki za mile spędzony wspólny czas. Wszystko dobre, co się dobrze kończy ;) :))
Tombiarz 2017-09-21 20:56
Bo wchodzimy w Tombea ;)
Leokadiusz 2017-09-22 09:30
Era tapicera )))
Wybierz swoją przyszłośc już teraz.
Zostać w Kraju czy na wyspy wyjechać?
Wstąp do Tombea , nie ma na co czekać )))
No fakt ale tam też coś jest nie kolorowo i byli pracownicy z tam tąd uciekają. Pewnie jednak wybrali wyspy.
Lidia 2017-09-27 15:14
Przypominam, że wszystkich użytkowników wątku obowiązują zasady regulaminu. Niedopuszczalne są wpisy zawierające treści wulgarne, czy też ordynarne. Zachęcam do zapoznania się z treścią regulaminu: www.gowork.pl/regulamin
Zostaw swoją opinię o ZPH Anders Andrzej Antoniewicz - Swarzędz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPH Anders Andrzej Antoniewicz