ZPH Anders Andrzej Antoniewicz

Swarzędz

Opinie o ZPH Anders Andrzej Antoniewicz

Izabela 2016-04-11 20:48:56
@walo jak masz dzieci na utrzymaniu to jak najdalej od tego bo popadniesz w kłopoty. inwestują a nie wiadomo czy ktoś tego 21 kwietnia nie kupi jednak bo jak kupi to wszyscy zostaną znowu oszukani i reszty nikt nie odzyska bo niby jak? firma samograj a kierownictwo na poziomie przedszkola. pieniądze mają i każdy dobrze o tym wie ale nie na wypłaty.te kłótnie po między Tylskimi a tak naprawdę obie strony są winne.
czekający 2016-05-24 10:49:22
A WIEM TYLKO WYPŁATY JAK WYPŁATY...CHYBA ŻE ZROBISZ HAŁAS JAK P.SZ., TO KASA NATYCHMIAST SIĘ ZNAJDZIE. WIEM NATOMIAST GDZIE KASA WYPŁYWA..NAD MORZE. A KTO NIE WIDZIAŁ NAKLEJEK Z PROMU NA SAMOCHODZIE SZEFA???? JAK NIE MA DLA NAS TO MOŻE ZNIŻKI NA URLOP W ŚWINOUJŚCIU DOSTANIEMY. i przyrzekam jak nie dostane kasy za urlop na czas to osobiście pod ten piękny hotel się wybiorę !!! Adler-sun
Kolo 2016-05-24 21:58:16
Ten pensjonat w Świnoujściu, czy co tam to jest, to chyba jakiś po ruskach? To będzie jeden wielki nie wypał raczej, jak zresztą poprzednie inwestycje, pieniądze w błoto ale obym się mylił. Na plażę troszkę jest i mało kto tam będzie. Chyba że ceny niskie. Zresztą wali mnie to. Niech zapłacą te urlopowe, bo miało być w tamtym roku podobno i co? jajco :) Oni się boją P.SZ... i taka prawda :)
Hahaha 2016-05-25 10:19:28
Pieniądze za urlop będą jak francuz wróci z wakacji, bo ma jednego pracownika i ten sobie nie radzi.
Buhahaha nie szło co innego wymyśleć?
Normalnie ubaw po pachy buhahaha
Gierek 2016-05-25 11:47:32
A kiedy on wróci ? w lipcu ? co to za wymówka? co mnie obchodzi że ktoś jest na wakacjach ? ja mogę wziac 2 tygodnie w Świnoujściu w ramach urlopowego ( dla całej rodzinki) tu znajdziecie szczegóły: villaadler.pl
rzesza 2016-05-31 06:57:32
- przypominamy dzisiaj państwu że z dniem dzisiejszym upływa termin należności zapłacenia zaległego urlopu pracownikom -

Dziękujemy i nie pozdrawiamy.

Współpracownicy.......
Księgowy 2016-05-31 21:50:48
Odliczanie zakończono. Urlopowe nie weszło. Który to raz minęli się z prawdą? Powinniście się przyzwyczaić, to norma. Módlcie się aby cokolwiek było przed zbliżającym się kolejnym urlopem.
hahaha 2016-06-01 00:07:54
Francuz pewnie jeszcze nie wrócił z wakacji, ciekawe dlaczego akurat francuz a nie niemiec?
Nadal wierzycie w te bajki? Teraz widzicie ile warte jest słowo szefa - czyli nic.
Firma w dobrej kondycji buhaha ale w braniu w leasing samochody.
Ciekawe jaka następna bajka będzie hahaha.

Kuba 2016-06-01 08:23:09
Następna bajka? Urlopowe do końca miesiąca
HDI 2.0 2016-06-01 22:21:48
Słowo szefa warte więcej niż pieniądze...
czekający 2016-06-02 00:06:26
DO SZEFA W SUMIE NIC NIE MAM, ALE ŹLE TERAZ JEST, NIKT NIE LUBI BYĆ ROBIONY W BALONA, NOWY MERCEDES JEŹDZI OT TAK, NA TO JEST JEST A DLA NAS ZALEGŁEGO NIE MA WKURZAJĄCE!!!! JAK TAMTA NAZWA FIRMY BYŁA PRZEWIDYWALNIE TEŻ Z KASĄ BYŁO, NIKT MI NIE POWIE
omg 2016-06-02 05:19:16
Z poprzednią co z Radkiem T, to na początku było bardzo dobrze tak jak powinno być.
Potem się pokłócili bo ktoś chciał mieć kontrolę nad finansami. A co do zaległego urlopu to poczekajmy do piątku no ale każdy jest już nerwowy. Zmuszają żeby robić bo trasy muszą wyjechać ale kogo to obchodzi? Wszyscy zrobią jak zawsze ale kto za to zapłaci?
Kuba 2016-06-02 07:10:15
A zastanawialiście się dlaczego właściciel inwestuje w turystykę? Fabryka mebli już idzie precz. Te inwestycje mają tylko zmylić przeciwnika. Zasłona dymna. Komornik zabierze ochłapy, bo maszyny i pojazdy wrócą do banków od leasingu. A dyrekcja zmieni branżę, wyprowadzi się nad morze i będą się bawić w hotelarstwo. To jest dopiero hit sezonu. Dałbym za ten scenariusz Oscara.
P. S.
A kogo obchodzi, że pracownicy zostaną bez środków...??
Warto przygotować sobie Plan B :) :) :) :)
Francuz 2016-06-02 09:17:17
To duża la nieprawda. Ja nie być na le urlop. Ja cały czas w la Paris. Ja płacić w czas.
Le Francuz
Zibi 2016-06-05 20:43:45
Kuba@ dobre to jest ale nieprawdą. Będzie tak jak co roku i przed urlopem będzie zapłacone.
Kuba 2016-06-06 21:32:25
@zibi - niepoprawny optymista z ciebie albo taki luzak )) 1.07 zobaczymy kto miał rację. Chcesz się założyć o urlopowe? )) )) ))
Kuba 2016-06-07 15:41:08
O mało co stracił bym parę groszy. Dziś płacili za urlop!!! Wreszcie! Zwracam honor i od wołuje wszystko))
Qwerty 2016-06-12 08:58:21
Wszyscy się spuszczają nad polską reprezentacją że faworyt w dzisiejszym meczu aż przerombią z Irlandia i będzie po Euro.
Lulu 2016-06-12 21:51:38
Po euro już jest od jakiegoś czasu bo francuz pojechał na wakacje niby i nie ma kto nadusić enter żeby pieniądze poszły : -) Ale w nowym tygodniu mają niby być urlopy zaległe zapłacone? To lepiej niech płacą bo motywacja do pracy nie ma już żadnej praktycznie, bo ile można?
Qwerty 2016-06-14 15:21:31
Urlopowe będzie tylko wtedy gdy Euro wygradzą francusi...
Zibi 2016-06-16 10:14:30
Kuba@ nie wiem skąd masz takie informacje że to taka przykrywka? Przecież nie pozbędą się tego skoro mają z tego pieniądze.
A kwestia urlopu to w piątek może będzie ale to zobaczymy jak będzie.
Tej fabryki nie pozbędą się a tym bardziej Rogowa.
omg 2016-06-23 12:29:26
Okazuje się że kontrahenci zalegają dużo firmie. Np taka Francja sobie pogrywa i nic.
Zibi 2016-07-02 04:02:04
Przekonałem się że jednak tutaj są nie prawdziwe informacje w pewnej sprawie : -)
Zamiast pisać prawdę, to 50% tutaj są nie prawdziwe.
Kuba 2016-07-21 13:22:15
A co to niby jest - informacja turystyczna??!
fresh 2016-07-26 20:32:33
Kiedy będzie nazwa firmy na Anders Wykąpany ???
noCoty 2016-08-01 21:47:55
A robiłeś se tomograf czaszki? Bo chyba u ciebie to źle się dzieje.
lubczyk 2016-08-10 00:28:11
ja tez nie narzekam, ale zanim firma zbanczy chce wiedzieć żebym się indziej mógł rozejrzeć.czy zle mówie? wszystko tu jakieś nieregularne (kasa to szczególnie), mówi się o komorniku, tłumaczy się-kto ich dziś na głowie nie ma . nie podoba mi się jednak to co jest, miało być tak pięknie, żałuje teraz ze wierzyłem trzeba było poprzec konkurenta szefa , mądry polak po szkodzie ale cóż idziemy do przodu nie
malwina 2016-08-10 06:04:01
ukraińcy i kacapy już narzekają, bo nie jest płacone na czas i w ogóle im się już zaczyna nie podobać :-)
i dlaczego inni mogą brać cały tygodnie wolnego a inni nie bo tamto bo tamto. podobno nie ma ludzi niezastąpionych przecież?
OZI 2016-08-12 08:07:16
Lubczyk - absolutna prawda - popieram w 100%! obiecali nam gruszki na wierzbie a teraz nawet Ukraińcy narzekają ... był okres że było super ( za czasow "konkurenta") - teraz znow brakuje na wszystko a szefostwo ma nas gdzies ... przeciez oni maja juz zabezpieczenie w postaci hotelu - a my ???
OZI 2016-08-12 08:07:56
Anty Upowiec 2016-09-18 13:54:57
od kiedy to te pastuchy i kacapy mają za pewną pracę 12 zł godzinę a nasi 10 zł? chyba coś się tam komuś pomyliło. jeszcze kacapy chodzą do biura kapować. shrek i fiona to ciągle. albo dla tego nie ma pracy a idzie taki kacap i ma? coś tam jest nie tak, tak jak z wypłatami, ale to wiadomo. i niech się nauczą mówić po Polsku te kmioty, nie pracują tu miesiąc przecież. wynocha do Dombasu albo rowy kopać.
Klemens 2016-09-21 10:20:45
Atmosfera jak atmosfera. Czasami dobra a czasami każdy nerwy traci i panowanie nad sobą.
Jakaś mieszanina z zamówieniami. I dlaczego to zwykły pracownik ma wiedzieć, albo się tym interesować? Chyba od tego są osoby o wyższej instancji i to oni powinni się interesować? Wynika z tego że kasa leci za darmo a resztę mają gdzieś.
OMG 2016-09-22 05:03:44
Niech jeszcze będzie tam więcej kierowników w d#pę węża. To my mamy wszystkim się interesować czy to jest wycięte czy nie i ciągle się o to martwić bo oni mają to gdzieś? Gratulacje takich kierowników. Oby tak dalej a firma w ogóle przestanie istnieć. Radziłbym na jakiś czas dać im pensje miesięczną 1600 zł, może to czegoś ich nauczy.
Jack 2016-10-01 19:25:52
Nie ma już dawno tej strony internetowej i to przed nazwą Anders Collection. No ale Anders Collection już nie ma i jest teraz Anders Company.
ciekawy 2016-10-04 22:38:07
ZOSTAWIŁEM PEWNĄ WAŻNA INFORMACJĘ O FIRMIE WŁAŚCIWIE O JEJ KIEROWNIKACH (SKORO O TYM BYŁA MOWA ) I O ZATRUDNIANIU UKRAIŃCÓW ALE ZOSTAŁO TO USUNIĘTE BARDZO TO CIEKAWE.....
Ino 2016-10-05 17:05:53
A niby czym ma się zajmować jak nie meblarstwem? Turystyką???? Możesz śmiało przyjść, tylko miej trochę na koncie odłożone.
zaki 2016-10-06 20:01:09
interesują mnie stawki za obicie konkretnych mebli
lost 2016-10-13 13:51:09
fizycznie, lepsi? maniane robią, źle uszyte i nic nie pasuje. legalnie? jakoś dwóch legalnie nie było ostatnio parę tygodni coś raczej, jak komisja była a oni musieli się ukryć. ale mało ważne. a co to znowu za kapowanie się robi i góra już wie?
Mikoś 2016-10-16 13:25:53
Masz kilka benefitów: karta multisport, darmowy dowóz do pracy, posiłki regeneracyjne itp.
Chłopie! Gdzie ty żyjesz?? Zmień lekarza!
hehe 2016-10-16 14:31:57
O takich rzeczach i tak najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich @Lornety, ale zastanawiam się czy wypłata jest w pełnit erminowa, wiecie? Dobrze by się było załapać, bo zależy mi bardzo na czasie.
OMG 2016-10-25 11:29:10
czy coś się kiedyś tutaj zmieni czy też nie? z kapowanie to tutaj nigdy z tym się nie zmieni,bo muszą ratować swój tyłek. jakie macie przywileje wy beduiny cholerne że kupujecie? a swoją drogą to mieszanina tras tu jest taka że co chwilę zmiany i brak komunikatywności.
karol 2016-11-02 22:40:00
a jutro kaska będzie??? bo może jednak nie , słyszałem że szef na dominikanie. ,on to pożyje a my tylko zaliczka goni zaliczke.....nie przyjmuje jutro żadnych kłamstw!!!!!!
Marko 2016-11-04 21:04:42
Nie było w piątek, tylko będzie w sobotę o ile będzie. Bo jest zmuszanko żeby wszyscy przyszli, dlatego zapłacą w sobotę. Wracamy do tego co było przed Anders Collection i wiemy jak było i co się stało. Nic nie ma ani towaru a oni już dramatyzują no jest czego, bo bader trzeba zrobić. Wnet się budzą. Ale to jest za późno, było trzeba prędzej się interesować co się dzieje i czego nie ma. Teraz się znowu zacznie. Zapomnijcie za tydzień o długim weekendzie )))))
kolin 2016-11-10 12:05:25
tej skąd wzięliście tych ukraińców? z pola tych leserów? szanujcie swoich tych co już tutaj parę lat pracują.
Пітер 2016-11-24 20:46:13
Gdyby było ,tak słabo płacone w tej firmie to byście teraz w drugiej pracy siedzieli a ,nie w komputerze pracusie ;)
OMG 2016-11-28 07:27:57
to jest tak samo gadanie jak z tym strajkiem parę lat temu. najpierw że wszyscy idziemy do domu a na końcu poszło bodajże czterech? była prowadzona psychologia i to przez brygadziste ( to jest niezły ściemniacz i wszędzie jest i musi się wpasować) a nie przez Szefa i gadanie typu że jak nowi pójdą, to nie mają po co wracać. Nie zły numer )))) aha i soboty nie są obowiązkowe żeby przychodzić bo góra tak mówi.
Pan na chorobowym 2016-11-29 13:06:55
a w dzisiejszym Głosie Wielkoposkim na całą strone o przekretach szefa...ho ho celebryta z niego
a propo artykułu 2016-11-29 22:36:51
Nie było gazet już w mieście to ponad 1 zł wydałem w necie, nic ciekwaego nie piszą, to że z tylskim czy jak mu tam hałasy to wiemy, tylko o co i tak naprawde szło, kto wie? bo ja ja nie wiem -jestem nowszy
Iwona 2016-11-30 15:04:42
jak to o co ? o to ze ktos zaklada firme za 5 tys zlotych i za te pieniadze dziwnym trafem kupuje majatek wart 1mln zlotych, ze ktos kto cale zycie nie zajmowal sie firmami zostaje prezesem w dwoch firmach, o to ze ktos uwaza sie za spolecznika a pozwala unikac platnosci złodziejom ... to chyba tylko o to chodziło przynajmniej ja tak zrozumiałam ....
Marian 2016-12-01 15:41:01
czytałem, wychodzi szydło w worka i ciemne ich sprawki... ciekawe jak długo tak jeszcze pociągnie ... oby przynajmniej do marca...
Zostaw swoją opinię o ZPH Anders Andrzej Antoniewicz - Swarzędz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPH Anders Andrzej Antoniewicz