ZPH Anders Andrzej Antoniewicz

Swarzędz

Opinie o ZPH Anders Andrzej Antoniewicz

fresh 2016-07-26 20:32:33
Kiedy będzie nazwa firmy na Anders Wykąpany ???
noCoty 2016-08-01 21:47:55
A robiłeś se tomograf czaszki? Bo chyba u ciebie to źle się dzieje.
lubczyk 2016-08-10 00:28:11
ja tez nie narzekam, ale zanim firma zbanczy chce wiedzieć żebym się indziej mógł rozejrzeć.czy zle mówie? wszystko tu jakieś nieregularne (kasa to szczególnie), mówi się o komorniku, tłumaczy się-kto ich dziś na głowie nie ma . nie podoba mi się jednak to co jest, miało być tak pięknie, żałuje teraz ze wierzyłem trzeba było poprzec konkurenta szefa , mądry polak po szkodzie ale cóż idziemy do przodu nie
malwina 2016-08-10 06:04:01
ukraińcy i kacapy już narzekają, bo nie jest płacone na czas i w ogóle im się już zaczyna nie podobać :-)
i dlaczego inni mogą brać cały tygodnie wolnego a inni nie bo tamto bo tamto. podobno nie ma ludzi niezastąpionych przecież?
OZI 2016-08-12 08:07:16
Lubczyk - absolutna prawda - popieram w 100%! obiecali nam gruszki na wierzbie a teraz nawet Ukraińcy narzekają ... był okres że było super ( za czasow "konkurenta") - teraz znow brakuje na wszystko a szefostwo ma nas gdzies ... przeciez oni maja juz zabezpieczenie w postaci hotelu - a my ???
OZI 2016-08-12 08:07:56
Anty Upowiec 2016-09-18 13:54:57
od kiedy to te pastuchy i kacapy mają za pewną pracę 12 zł godzinę a nasi 10 zł? chyba coś się tam komuś pomyliło. jeszcze kacapy chodzą do biura kapować. shrek i fiona to ciągle. albo dla tego nie ma pracy a idzie taki kacap i ma? coś tam jest nie tak, tak jak z wypłatami, ale to wiadomo. i niech się nauczą mówić po Polsku te kmioty, nie pracują tu miesiąc przecież. wynocha do Dombasu albo rowy kopać.
Klemens 2016-09-21 10:20:45
Atmosfera jak atmosfera. Czasami dobra a czasami każdy nerwy traci i panowanie nad sobą.
Jakaś mieszanina z zamówieniami. I dlaczego to zwykły pracownik ma wiedzieć, albo się tym interesować? Chyba od tego są osoby o wyższej instancji i to oni powinni się interesować? Wynika z tego że kasa leci za darmo a resztę mają gdzieś.
OMG 2016-09-22 05:03:44
Niech jeszcze będzie tam więcej kierowników w d#pę węża. To my mamy wszystkim się interesować czy to jest wycięte czy nie i ciągle się o to martwić bo oni mają to gdzieś? Gratulacje takich kierowników. Oby tak dalej a firma w ogóle przestanie istnieć. Radziłbym na jakiś czas dać im pensje miesięczną 1600 zł, może to czegoś ich nauczy.
Jack 2016-10-01 19:25:52
Nie ma już dawno tej strony internetowej i to przed nazwą Anders Collection. No ale Anders Collection już nie ma i jest teraz Anders Company.
ciekawy 2016-10-04 22:38:07
ZOSTAWIŁEM PEWNĄ WAŻNA INFORMACJĘ O FIRMIE WŁAŚCIWIE O JEJ KIEROWNIKACH (SKORO O TYM BYŁA MOWA ) I O ZATRUDNIANIU UKRAIŃCÓW ALE ZOSTAŁO TO USUNIĘTE BARDZO TO CIEKAWE.....
Ino 2016-10-05 17:05:53
A niby czym ma się zajmować jak nie meblarstwem? Turystyką???? Możesz śmiało przyjść, tylko miej trochę na koncie odłożone.
zaki 2016-10-06 20:01:09
interesują mnie stawki za obicie konkretnych mebli
lost 2016-10-13 13:51:09
fizycznie, lepsi? maniane robią, źle uszyte i nic nie pasuje. legalnie? jakoś dwóch legalnie nie było ostatnio parę tygodni coś raczej, jak komisja była a oni musieli się ukryć. ale mało ważne. a co to znowu za kapowanie się robi i góra już wie?
Mikoś 2016-10-16 13:25:53
Masz kilka benefitów: karta multisport, darmowy dowóz do pracy, posiłki regeneracyjne itp.
Chłopie! Gdzie ty żyjesz?? Zmień lekarza!
hehe 2016-10-16 14:31:57
O takich rzeczach i tak najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich @Lornety, ale zastanawiam się czy wypłata jest w pełnit erminowa, wiecie? Dobrze by się było załapać, bo zależy mi bardzo na czasie.
OMG 2016-10-25 11:29:10
czy coś się kiedyś tutaj zmieni czy też nie? z kapowanie to tutaj nigdy z tym się nie zmieni,bo muszą ratować swój tyłek. jakie macie przywileje wy beduiny cholerne że kupujecie? a swoją drogą to mieszanina tras tu jest taka że co chwilę zmiany i brak komunikatywności.
karol 2016-11-02 22:40:00
a jutro kaska będzie??? bo może jednak nie , słyszałem że szef na dominikanie. ,on to pożyje a my tylko zaliczka goni zaliczke.....nie przyjmuje jutro żadnych kłamstw!!!!!!
Marko 2016-11-04 21:04:42
Nie było w piątek, tylko będzie w sobotę o ile będzie. Bo jest zmuszanko żeby wszyscy przyszli, dlatego zapłacą w sobotę. Wracamy do tego co było przed Anders Collection i wiemy jak było i co się stało. Nic nie ma ani towaru a oni już dramatyzują no jest czego, bo bader trzeba zrobić. Wnet się budzą. Ale to jest za późno, było trzeba prędzej się interesować co się dzieje i czego nie ma. Teraz się znowu zacznie. Zapomnijcie za tydzień o długim weekendzie )))))
kolin 2016-11-10 12:05:25
tej skąd wzięliście tych ukraińców? z pola tych leserów? szanujcie swoich tych co już tutaj parę lat pracują.
Пітер 2016-11-24 20:46:13
Gdyby było ,tak słabo płacone w tej firmie to byście teraz w drugiej pracy siedzieli a ,nie w komputerze pracusie ;)
OMG 2016-11-28 07:27:57
to jest tak samo gadanie jak z tym strajkiem parę lat temu. najpierw że wszyscy idziemy do domu a na końcu poszło bodajże czterech? była prowadzona psychologia i to przez brygadziste ( to jest niezły ściemniacz i wszędzie jest i musi się wpasować) a nie przez Szefa i gadanie typu że jak nowi pójdą, to nie mają po co wracać. Nie zły numer )))) aha i soboty nie są obowiązkowe żeby przychodzić bo góra tak mówi.
Pan na chorobowym 2016-11-29 13:06:55
a w dzisiejszym Głosie Wielkoposkim na całą strone o przekretach szefa...ho ho celebryta z niego
a propo artykułu 2016-11-29 22:36:51
Nie było gazet już w mieście to ponad 1 zł wydałem w necie, nic ciekwaego nie piszą, to że z tylskim czy jak mu tam hałasy to wiemy, tylko o co i tak naprawde szło, kto wie? bo ja ja nie wiem -jestem nowszy
Iwona 2016-11-30 15:04:42
jak to o co ? o to ze ktos zaklada firme za 5 tys zlotych i za te pieniadze dziwnym trafem kupuje majatek wart 1mln zlotych, ze ktos kto cale zycie nie zajmowal sie firmami zostaje prezesem w dwoch firmach, o to ze ktos uwaza sie za spolecznika a pozwala unikac platnosci złodziejom ... to chyba tylko o to chodziło przynajmniej ja tak zrozumiałam ....
Marian 2016-12-01 15:41:01
czytałem, wychodzi szydło w worka i ciemne ich sprawki... ciekawe jak długo tak jeszcze pociągnie ... oby przynajmniej do marca...
Roland 2016-12-09 12:11:09
W tej firmie to niezłe akcje zwrotne niczym w filmie. Począwszy od wyprowadzania z firmy kasy na hotel w Świnoujściu, podpisywania lewych faktur na bardzo duże kwoty, na wyjazd dyrekcji za socjalne pracowników, w tym wynajęciu dwóch aut i przypuszczenie ponad 20.000 tys na to wszystko aż po zakończeniu ze strony Państwa T. i ich radce prawnego próby ucieczki autem i próby rozjechania dwóch pracowników, który jeden oberwał autem i trafił do szpitala a drugiemu nic się nie stało. A chodziło o jeden głupi podpis, żeby pracownicy dostali swoje pieniądze. Szkoda że dopiero był podpis po tym wypadku a wcześniej nie chcieli podpisać tylko robili próbę ucieczki. Po tym zdarzeniu, było dużo policji na Owocowej, w Łowęcinie. Brak słów co to się działo!
Roland 2016-12-09 12:31:56
I zapomniałbym dodać jeszcze że z tą sprawą jest wymieszana była Burmistrz Swarzędza, pani Anna. T inni. Ciekawe co teraz będzie za jakiś czas. Może nic a może tak.
Michał 2016-12-12 16:44:24
Rolandzie też tak myślałem od momentu jak byłem tam aż do momentu jak ktoś "z władzy" mnie uświadomił .... niestety troche mijasz się z prawdą... chodziło o podpis który UNIEMOŻLIWIAŁBY wypłate pracownikom ! co więcej podpis został złożony nie pod pierwotnym pismem, które sfałszował Pan A tylko pod nowym i tylko dzięki tym Panstwu wszyscy dostali kasiorę na urlop a tak ok 20 osób nigdy by jej nie dostało !!! nie chce nikogo bronić bo sam tam byłem i stałem jak słup słuchając co A ma do powiedzenia - jednakże okazuje się całkiem co innego .... PS kolega M wylądował w szpitalu ale tylko na oględziny i został zaraz wypisany nie dopisywałbym do tego historii. Natomiast co do Pani burmistrz - jej osoba przewija się w tych sprawach i sam jestem ciekaw co to bedzie dalej ...pzdr
santa claus 2016-12-22 12:11:34
firma w tym roku pod choinkę zapłaci wszystkim pracownikom zaległe wypłaty.
Jan Niezbendny 2016-12-31 19:50:36
Kolego Nabialowcu - jesli nie przestaniesz szczekac na reke ktora cie karmi przewiduje ze zatrudnienia bedziesz szukal w Nowym roku))))))))))
Pozdro
Michalska 2016-12-31 20:48:03
Ty je....Jan Niezbedny grozić to Ty możesz swojej dup... Cwaniak w necie pizza w świecie. Masz problem to zapraszam do mnie to Ci wytłumaczę ręcznie jak nie rozumiesz po polsku i drukowanymi cepie jeb.... Gowno sie znasz zwlaszcza na kodeksie pracy wiec morda w kubeł smieciu zajebany.Nie pozdrawiam Pani Michalska
Jan Niezbendny 2017-01-03 16:11:49
Na salonach za obora sie tak wyrobiles? Masz kolosalny problem. Brak piatej klepki. Jesli nie lapiesz kontekstu i ironii, odpusc komentowanie i zostaw to inteligentniejszym. Albo odstaw ten alkohol. Dla wyjasnienia: to nie grozby tylko ostrzezenie. Tyle w temacie.
Pani Michalska 2017-01-03 21:30:22
Widzę,że mam z tepakiem do czynienia to po pierwsze. Po drugie primo to Twoi rodzice musieli mieć duże pole skoro udało się im wyhodować tak dorodnego buraka jak Ty. Po trzecie primo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z Ciebie a nie facet. Po czwarte primo tchórz z Ciebie ukrywajacy się pod pseudominem. Po piąte primo nie widzialam u siebie penisa,ale piersi i to nie małe widzę i mam. Po szóste primo mam większe jaja niż Ty mimo iż jestem kobietą. Po siódme primo zapraszam do lektury kodeks pracy i nie tylko. Po ósme primo Ty inteligencja nie grzeszysz wręcz przeciwnie buractwem. Po dziewiąte primo jestem wrogiem alkoholu. Po dziesiate nie znizam się do pokroju takich ludzi jak Ty. A po jedenaste ostatnie ja jestem inteligentniejsza niż Ty. A tak po za tym proszę więcej nie robić ze mnie faceta i sobie mózg przeszczepic. A w firmie same ciamajdy pracują i tchórze bo ja bym nie dała się tak wykorzystywać nikomu nie ze mną takie numery. A po za tym ja w porownaniu do tej osoby z którą Pan mnie myli to ja mam duże wtyki w policji. A po za tym jedna z ksiegowych pochwalila się jak Wy ludzi traktujecie
Jan Niezbendny 2017-01-04 08:19:08
Hm, a Ty nadal masz problemy z percepcja i lapaniem kontekstu. No cóż - co dla mnie jest podloga, dla ciebie jest sufitem. Ja się świetnie bawię, a dla ciebie to szczyt możliwości intelektualnych. Piszesz nie na temat, zapewne onanizujac się druga reka. Stara prawda - głupich nie sieja. Ale widocznie tobie podoba się rola firmowego glupka i blazna. Wszyscy mamy radochę i czekamy na twoje wpisy. Ale jesli tesknisz za gipsem, zapraszam na parking, tam wszyscy ss rowni.
P. S. Dales się wysterylizować?? I cycki, cyganie, też zrobiłeś?!
Czopie, będziesz naszym ulubionym transwestyta:):):):D
Jan Niezbendny 2017-01-04 08:24:17
I sam lajkujesz własne wpisy??? Żenada:):):)
Pani Michalska 2017-01-04 09:03:12
Żenada to co piszesz człowieku jeśli Ty uważasz,że ja pracuję w tej firmie to jesteś idota ja z tej firmy znam tylko jedną księgową nawet nie mieszkam w okolicy tej firmy. A teraz powiem Ci jedno zgłoszę sprawę dalej jeśli nadal będziesz rozpowiadal o mnie takie rzeczy. Skoro bawi Cię zmiana płci to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do Pani czy Pana Grodzkiej czy Grodzkiego a ode mnie trzy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w bok. A i groźby pobicia są karalne więc w tym momencie zgłoszę to gdzie trzeba i zobaczymy jak będziesz szczekal wtedy. I zdziwko złapie jak zobaczysz podczas rozprawy kogo obrazasz ze to laska i ze lasce grozisz pobiciem. Na to wszystko są paragrafy więc gratuluję spotkamy się w sądzie bo ja sobie nie pozwolę. A Ciebie namierza za to łatwo tchorzu bo nie myśl sobie,że pod pseudominem jesteś bezpieczny bo do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za to Ci się dobiora i zobaczymy jak wtedy będziesz szczekal. Szkoda znizac się do takiego poziomu. Jaka firma tacy pracownicy. A my widzimy się w sądzie o pomowienia i groźby pobicia więc gratuluję rozumu i dalszego roznoszenia nieprawdy na mój temat.
Jan Niezbendny 2017-01-04 09:24:40
Wiesz, zaczęliśmy robić zakłady, cóż za kolejny idiotyzm wrzucisz na forum. Jesteś niepokonany. Nikt do tej pory nie trafił. Pula rośnie, już jest 1500 PLN. Przyłączysz się??
Czyli wkrótce się zobaczymy? Umieram z ciekawości;):)
Pani Michalska 2017-01-04 09:49:28
Nie będę się znizala do Pańskiego poziomu. Jaka firma tacy pracownicy. Sprawa zostaje zgłoszona na policję więc proszę się lepiej zastanowic i dowiedzieć się ile grozi za pomowienia i rozsiewanie pomówień oraz za groźby pobicia. I czy warto dalej panu to ciągnąć?
Jsn Niezbendny 2017-01-04 10:22:46
Domyślam się, że to problemy z główką spowodowały zaniki pamięci?? Sprawdź kolego kto tu komu groził rekoczynami:):)
Policja to możesz straszyć dzieci, czopiku:):):)
Pani Michalska 2017-01-04 10:37:35
Sprawę zgłoszę będzie miał Pan problemy a dzięki Panu również firma będzie mieć problemy więc gratuluję Panu. I dziękuję za kolejne pomowienie. Nie pozdrawiam
Jan Niezbendny 2017-01-04 10:49:44
A na marginesie. Dalej się moczysz Złociutki??
Jan Niezbedny 2017-01-04 10:57:37
Pozdrawiam Pudliszki:)))
Janek 2017-01-04 13:01:50
Pani Michslska, gdy nie jest już anonimowa - nie szczeka i nie obraza. Schowała się za chlewikiem i udaje, ze jej nie ma. Jak niewiele potrzeba.
Basia 2017-01-04 13:26:08
Pani Michalska dzisiaj dzwoniła do firmy i rozmawiała z Kierownikiem. Nie wierzycie? To się zapytajcie albo zadzwońcie do niego.
Pani Michalska 2017-01-04 13:27:12
Drodzy Janek i Jan Niezbedny Waszą firma już o wszystkim wie więc gratulacje. Po drugie ja do Pudliszek mam trochę kilometrow. Po trzecie w porownaniu do Was ja mam co robic a nie tak jak Wy siedzieć całe dnie w internecie i robić z siebie pajaca. Po czwarte dobrze wiedzieć,że w chlewiku mieszkacie. Po piąte i ostatnie nie będę się znizac do takiego poziomu jak wasz bo ja w porównaniu do Was jestem inteligentna. Żegnam Państwa
Janusz 2017-01-04 14:24:30
I co? I co? Będą zwolnienia? Oj joj joj, jakie to straszne....
Kierownik 2017-01-04 16:12:00
Nie potwierdzam. Proszę mnie nie mieszać w te sprawy. Nikt nie dzwonił do mnie do biura, nie życzę sobie.
Basia 2017-01-04 16:57:47
Nie mieszaj w to Kierownika. Skończcie już to.
A rozmowa jest nagrana.
Janusz 2017-01-04 17:22:21
Przecież to ty wmieszałaś w to kierownika. I przypominam, że nagrywanie innych, bez ich zgody jest zabronione. Nie sadze, aby kierownik wyraził na to zgodę. Zresztą, którego kierownika masz na myśli? Jest ich tutaj kilku. Ale ty to przecież wiesz))
Zostaw swoją opinię o ZPH Anders Andrzej Antoniewicz - Swarzędz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPH Anders Andrzej Antoniewicz