Droma s.c.

Opinie o Droma s.c.

Czy w styczniu jest jakaś podwyżka, ze względu na podniesienie najniższej krajowej?

To jo
@Tomek

Tak, o 10 zł brutto była ????

Byly

Na plus zasługuje duża część terenu kobiet he

@Byly

Co z tymi kobietami? Że są na produkcji, na magazynie czy gdzie?

Byly
@Anna

Na produkcji pakowaniu magazynie w biurze wszędzie

Produkcyjny 79

Dali paczki dla dzieci na Mikołaja, słodycze, były czekoladki lindt, kubek, maskotka

@Produkcyjny 79

wow, to nowa jakość w Dromie

Poważnie, dotąd nie było nawet tego? Ciekawam, jak tam z "gruszowym" i tego typu socjalami.

Nie ma żadnego socjalu

Agnieszka

żadnego socjalu? nic, zero? ani opieki medycznej? prywatne ubezpieczenie? to chyba żart, w dzisiejszych czasach to podstawa...

No to powiem Ci, że żal. Ale z drugiej, przecież na stronie piszą, że są ubezpieczenia grupowe. To są?

Rafek

jest ubezpieczenie i multisport

statut

a ja wam powiem tak, że czytając opinie na plusy i minusy odnosze wrażenie że te na minus piszą jacyś deperaci co zyskuje mega poklask,a jak ktoś pisze coś pozytywnego to naraża się na hejt, dlatego boję się cokolwiekl pisac pzotywnego a jest co.

Stary
@statut

Bo jak kogoś pogonili to przecież nie bedzie pisał ohów ahów a wyzalic kazdy sie chce zeby pokazac nie wiadomo co. Szkoda ze nie spojrzy nikt na swoja prace. A prawda jest taka ze taki co pracowac nie chce to nigdzie nie bedzie zadowolony i bedzie tylko psioczyl na forum. Takie czasy że do roboty to ludzie ostatni. Ale jeszcze co niektorzy wrocą i beda prosic zeby kierownik przyjal bo sie okaze ze jednak Droma nie taka zła...

Agnieszka

dla początkującego minimalna krajowa nie jest niczym dziwnym, a czy praca ciężka fizycznie? zależy od stanowiska. nikt od razu nie może wymagać że mu miliony zapłacą. najpierw się trzeba wykazać

Pracownik Produkcji

Złożenie CV nastepnie zaproszenie na rozmowę gdzie pol godz przed spotkaniem że termin przełożony z przyczyn technicznych dodam ze już byłem w trasie ale to nic sytuacje losowe sie zdarzają kolejny termin i rozmowa sie odbyła godzina czekania na rekrutera następnie szybkie oprowadzenie po hali produkcyjnej w tym rekrutera musiał wykonać jeszcze dwa telefony następnie rozmowa inwidualna luz na rozmowa naprawdę fajna mały prosty test ma rozpoznaniu różnic min koloru białego od szarego przedstawienie warunków pracy i na końcu zapewnienie napewno do jutra damy odpowiedź czy dostanę pracę do dzisiaj brak telefonu klasyka po co te słowa że zadzwonią skoro wiedzą że nie zadwonia

Przebieg dotychczasowego zatrudnienia czy potrafię obsługiwać elektronazedzia krótki test

dromat

Firma powinna zmienić nazwe na Dramat hehe

Czy urlop w Droma s.c. jest płatny 100%?

Pracownik Dromy

Jeśli komuś należy sie urlop, to wypłacają, mają taki obowiązek zgodnie z kodeksem pracy, więc nie rozumiem...

zainteresowana

Ale o co chodzi?? Pomyliłeś urlop z L4? Urlop zawsze jest wypłacany w 100%, L4 zalezy 70,80,100%.

Kuba

Na jakie zarobki można liczyć na stanowiskach biurowych?

Nnnnn
@Kuba

Możesz liczyć na śmieszne pieniądze, jak masz trochę oleju w głowie to szukaj pracy w innej firmie.

@Kuba

Jak masz doświadczenie i jesteś ogarnięty, to dostaniesz stawkę rynkową. Nie wiem do jakiego działu startujesz, ale ogólnie nie ma tragedii. Kasa nawet lepsza niż w wielu okolicznych firmach, do których składałem cv.

CyniMini
@Nowy

HAHA To w jakiej Ty firmie pracujesz, bo raczej nie w Dromie... Twoja wypowiedź zbyt skoloryzowana, oraz z błędnymi/fałszywymi informacjami

e
@CyniMini

żadne "haha" nie jest może to praca na szkolne 6 ale mniej niż 4+ nie dam.

stefan
@e

bo tez jestem zadowolony

@Kuba

Bardzo dziękujemy za pytanie. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego stanowiska w naszej firmie. Istotne informacje przekazujemy na miejscu aby zainteresowany widział na żywo stanowisko i środowisko w którym będzie pracować. Zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne.

MAxi
@Nnnnn

Szału nie ma, ale jest rynkowo

Zietarbeiter

Pracowałem w niemieckim oddziale przez 2 dni. Jeździłem wózkiem lepiej niż te dwa warchlaki pracujące po 14 godzin dziennie. Nic dziwnego skoro jedzie z koszami przez magazyn pół godziny. Po czym mnie te (usunięte przez administratora) odmeldowaly, bo nie chciałem robic po 14 godzin. No chyba was ich pogięło. Magazyn porażka, a pracownicy jeszcze gorsi. Nie wiedzą czego sie złapać i cały czas w panice i chaosie. Nie dziw ze zostają po godzinach. Nie polecam

Najgorsza firma

Beznadziejna firma bardzo niskie płace i brak szacunku dla pracownika. Firma za swoje praktyki powinno zniknąć z rynku. Szkoda ludzi którzy tam pracują. Za takie pieniądze które oferuje Droma można kupić jedynie waciki.

Tylko 34 proc. środków Funduszu Sprawiedliwości, który wynosił ponad 681 mln zł, w latach 2018–2020 było przeznaczone na bezpośrednią pomoc ofiarom, a zaledwie 4 proc. na pomoc postpenitencjarną. Ponad 60 proc. poszło na cele niezwiązane z Funduszem – wylicza Najwyższa Izba Kontroli w opublikowanym w czwartek raporcie, który miażdży sposób wydatkowania oraz kontroli sztandarowego projektu Zjednoczonej Prawicy i „oczko w głowie" ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Na co to wydali NIK zakwestionowała przekazanie ponad 140 mln zł ochotniczym strażom pożarnym – na zakup samochodów gaśniczych czy sprzętu do ratowania życia, uznając, że nie ma to nic wspólnego z ideą działania Funduszu, który ma pomagać ofiarom przestępstw oraz osobom, które kończą odbywać kary więzienia. Niecelowe, zdaniem NIK, było przekazanie 35 mln zł Fundacji „Akogo?" na budowę kliniki dla dorosłych w śpiączce, podobnie jak zakup tomografu dla szpitala w Czerwonej Górze czy modernizacja sali gimnastycznej szkoły zawodowej w Raciborzu. Izabela Kacprzak, Grażyna Zawadka: Banaś przebił balon – Gospodarka finansowa Funduszu Sprawiedliwości była prowadzona z naruszeniem podstawowych zasad wydatków publicznych: jawności, celowości i oszczędności dokonywania wydatków publicznych – mówił jeden z koordynatorów kontroli NIK Michał Jędrzejczyk. Negatywnie oceniono konkursy ofert dla organizacji pozarządowych: „oceniali je ludzie, którzy w niektórych przypadkach dopiero rozpoczęli pracę" – wskazywał Paweł Gibuła, koordynator kontroli. Zdaniem NIK dotacje związane z „przeciwdziałaniem przestępczości" były naciągane – ponad 63 mln zł zostało przyznanych niecelowo, np. na edukację menedżerską grup działaczy i urzędników wskazanych przez Fundację „Życie". – Uczestnicy tych kursów uczyli się m.in., jak pozycjonować produkty w internecie, jak zarządzać zespołem – wskazywał Paweł Gibuła. Pieniądze płynęły także na konferencje o tematyce politycznej, społecznej, historycznej, m.in. dla Fundacji Wyszehradzkiej, podczas której analizowano m.in. perspektywę współpracy państw Trójmorza (sam bankiet kosztował 200 tys. zł).

Siemka. Jak wyglada praca jako kierowca b? Wyplaty takie jak pisza w ogłoszeniu?

Dromairz

Słabo tu strasznie żadnych podwyżek żadnych życzeń nawet na święta porażka jeszcze raz porażka ludzie nie kompetentni nikt nic nie wie nawet sam kierownik hali

Były kierowcca

Praca w Dromie na stanowisku kierowcy jest ciężka i niedoceniana. Kierowca musi dostarczyć towar, to oczywiste ale w tym przypadku, towar musi zostaćć ręcznie rozładowany przez kierowców za co już firma nie płaci a jest tego, w przypadku kierowców C+E kilkanaście ton przy jednym załadunku a obecnie mają już swój magazyn przeładunkowy w DE i każą robić 2 kursy. (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o odzież roboczą dla kierowców, która również jest obowiązkowa też można zapomnieć. Stawka za dzień dla kierowców C+E chłopaki mają teraz 425 zł i to wszystko no jeszcze dochodzi 5 euro tzw prysznicowego, oprócz dni wyjazdowych i zjazdowych. (usunięte przez administratora) Mając 21 klientów w tygodniu trasa planowana jest tak by naprzemiennie mieć klienta z przyczepy a potem z auta, przyczepa, auto, przyczepa, auto itd więc kierowcy tracą duuuużo czasu na szukanie miejsca gdzie mogą zostawić przyczepę a następnie po nią wrócić a jest to czasem kilkadziesiąt kilometrów. Przykład: kilka klientów w Rotterdamie, następnie jeden w Amsterdamia , dwóch w Roosendal i następny znów w Rotterdamie. Paczki pomieszane do tego stopnia że część paczek do jednego klienta jest na przyczepie a część na samochodzie. (usunięte przez administratora)

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Droma s.c.? Chętnie zatrudniają?

albercik

Naprodukcję czy do biura?

Droma

Do działu wycen lepiej nie aplikuj ;)

Karol

Jeżeli odpowiada Ci najniższa krajowa i brak benefitów... to oczywiście.

Wojciech
@Droma

A to dlaczego? Fajnie że dajesz wskazówki, ale może jednak wyjaśnisz dokładnie czemu Twoim zdaniem nie warto aplikować do tego działu? I jak oceniasz poziom płacy w Droma, można dobrze zarobić?

Jarek
@Wojciech

Dział wycen pozostawia wiele do życzenia z racji panującej tam atmosfery pewnych ludzi. Płaca? Byle najmniej. Jest to dział, gdzie nie liczy się praca na etat, a praca do określonej ilości zleceń - nadgodziny, weekendy etc., byleby wycenić niemal wszystko. Generalnie Zachod się bawi, Polacy rypią za najniższą, tak to można podsumować. O ile warunki się poprawiły, to dalej nie polecam, są lepsze działy czy też firmy.

@Jarek

Hej, wspomniałeś o nadgodzinach i weekendach. Jak często są pracujące weekendy w Dromie? Jak często zdarzają się też nadgodziny? Czy są one obowiązkowe? Jak są rozliczane? Jest za nie dodatkowa, wyższa stawka?

Astera
@Ewelina

Pracowałam w dziale wycen. Weekendy niby dla chętnych, ale nie możesz się nie zgodzic. Nadgodziny to stała w tej firmie. Ciągną z człowieka jak najwięcej energii.

byly pracownik

Firma Droma to istny koszmar. Przede wszystkim mamią ludźmi obietnicami o stałym zatrudnieniu a prawda jest taka, iż jest to praca sezonowa i po sezonie masowo zwalniają ludzi zazwyczaj na jesień(tak dziękują za wkład pracy). Po czym wznawiają rekrutację na wiosnę, żeby w jesień ludzi znów zwolnić. Nie wypłacają nadgodzin bardzo często, są do wybrania. W firmie panuje dezinformacja, nikt nic nie wie. Na gowork piszą głupie komentarze (dział hr lub inne osoby reprezentujące firmę), żeby zakryć prawdziwą prawdę o firmie czyli negatrywnie opinie, aby przyszli kandydaci do niej nie dotarli. W działe hr pracują bardzo niekompetentne osoby (między innymi jąkające się i nie znające ofert, które prezentują) - zapomnij o tym, że informują o wyniku rekrutacji. Dla osób zarządzającym firmą pracownicy są tylko liczbą, która zgadza się na koncie "$$$$". Brak szacunku dla ludzi. W ofercie mają stawkę, która jest niemożliwa do uzyskania, bo oferują znacznie niższe stawki. Należy omijać tą firmę szerokim łukiem. Polecam dokopać się na gowork do tych postów, które są ukryte tymi komentarzami (które mają specjalnie zakryć prawdę o firmie czyli - opinie osób, które pracowały i chcą przestrzec inne osoby).

Czesc ania , ten który cię pomówil dostal już papiery od adwokata, ale narazie cisza. A wystarczy tylko przeprosic przy calej zmiamie oczyścić twoje imię ,chodzić gadac każdy umie, ale troche ambicji mieć by przeprosić to juz po co. A wypowiedzenie przyczyną pomówienia. Ciekawe jak to dojdzie do P Zbigniewa. a dojdzie predzej, czy później bo czyta wypowiedzenia. Jeżeli wolą dac odejść osobie ze stolu , a trzymac belkowego, który nic nie robi to życzę im szczęścia. I wcale sie nie dziwię, żeś potrafilas mu zwrocic uwage, zeby belke dostac.

Ręce opadają

Ty chyba średnio byłeś obecny na dziale poszyć więc nie siej zamętu. Jeśli ktoś miałby kogokolwiek przepraszać to i Ania miała dużo za uszami i może też powinna kilka osób przeprosić. Inne osoby nie mają problemu z tym właśnie belkowym. Wszystko tam gra i funkcjonuje jak należy. O Pana Zbigniewa się nie martw. Jeśli będzie chciał popyta osób, które tam pracują.

Ania. A
@Ręce opadają

Jezeli juz piszesz ze mialam cos za uszami to prosze napisz co. I prosze napisac kogo ja bym miala przeprosic. I miej odwage sie przedstawic podejzewam kim jestes bo widze ze stylu pisania. To ze mam pysk i se nie pozwole na pewne sprawy to jest inna sprawa. Ja chodzilam dopracy pracowac a nie stoly podpierac bo on ma placone za to zeby belki nosic a nie slol podpierac. Ja nie potrzebowalam wchodzic do ty... Wchodzic zeby miec wzgledy. A jak bylam tala zla to czemu nik odwagi nie mial powoedziec bo wszyscy tacy szczerzy tylko za plecami potrafia gadac a swietym nikt nie jest ja tez nie ja tu tylko mapisalam podziekowania na dziele poszyc a ru jakies teksty. A co do wypowiedzenia to jest z powodem podwojnego pomowienia i jest podpisane przez kierownika. Dla mnie temat zamkniety juz tam nie pracuje i zamierzam. Tyle w temacie jestem ciekawa kto bedzie nastepnym kozlem ofiarnym. Powodzenia

@Ręce opadają

To, że ryj miala i podtafila czlowiela opieprzyć to sie zgadza. Ale nikogo nie pomawiala, bo to jest karalne. A co do tego, że na dziale poszyc jest w porzatku to bym sie kłócil . Slysze co dziewczyny mowia. A co niektóre, ani nie sa na swoich stanowiskach. Wiec proszę cię nie pisz, ze tam jest wszystko w porzatku. Tylko slychac jedna z druga, ze po sezonie wypowiedzenia będą dawac.

Cosiek
@Ania. A

Tu nie o ryj chodzi a obgadulstwo. Niby taka święta. Zawsze, gdzie jest większe grono pracowników znajdują się jak to nazwałaś ofiary. Tylko, że Ty nie potrafisz po pierwsze współpracować po 2 jesteś strasznie zawistna. Nie daj Boże ktoś zrobił lepszy wykon od ciebie. Trzymają cie głupie żarty ale nie niechktos się wypowie na Twój temat to zaraz kręcisz aferę. Mała rada wiecej dystansu do siebie i szacunku do innych

Stefan

Hej!, pamiętasz?... Pytania zadawane bez końca? - Jak minął dzień? Co nowego w pracy? Znajomi zdrowi? W pracy dużo obowiązków? Śniadanie zjadłaś? Wypiłaś kawę z mleczkiem? Nie poplamiłaś bluzeczki? Rano założyłaś czapkę i rękawiczki? Ciepło się ubierasz? W biurze się nie przegrzewasz? Pamiętasz o przerwach? Nie garbisz się? Dbasz o swój wzrok? Wiesz, że komputery szkodzą? Drzwi biurowe otwierasz chusteczką? Czy tam kichają? Okna są zamknięte? Uważasz na mroźne powietrze? Nie siedzisz w przeciągu? Pamiętasz, że przeciągi nie służą kobietom? Pamiętasz, pamiętasz, pamiętasz?... Dziś pytania się poplątały – Odpite echem pamięci...

Ilona

Coś tam

Święty

Opis nie na temat

stefan

wow

Jacek

Dawno temu Polskę pokrywała nieprzebyta puszcza, pełna dzikiej zwierzyny, a ludzie mieszkali w maleńkich osadach. W jednej z nich, na brzegu Wisły, mieszkał młody rybak Wars. Był bardzo pracowity i sam zbudował łódź, a także cierpliwie wiązał rybackie sieci. A ponieważ szczęście mu sprzyjało, zawsze wracał z połowu z siecią pełną ryb. Wars bardzo lubił spędzać czas na wodzie i z radością wsłuchiwać się w śpiew ptaków. Jednak najbardziej fascynowały go nocne wyprawy, gdy panował niezwykły spokój, a księżyc odbijał się w wodach Wisły srebrzystym blaskiem. Pewnej nocy, gdy jak zwykle zepchnął łódź na wodę i zarzucił sieci, spośród wzburzonej wody wynurzyła się przepiękna dziewczyna. Rybak zamarł z zachwytu i wpatrywał się zdumiony, gdyż dziewczyna miała długie, złociste włosy, wielkie niebieskie oczy i... rybi ogon, pokryty srebrzystą łuską! Wars nie mógł uwierzyć własnym oczom, po chwili jednak przypomniał sobie opowieści, które słyszał w dzieciństwie - to była syrena! Nagle syrena podpłynęła bliżej brzegu i zaczęła śpiewać, nieświadoma tego, że podpatruje ją człowiek ukryty w wysokich trzcinach. Gdy Wars usłyszał jej głos, zakochał się bez pamięci. Od tej chwili na niczym nie mógł się skupić, czekając na kolejny nocny połów i spotkanie z syreną. Nie przeszkadzało mu nawet to, że ona nie miała pojęcia ani o jego istnieniu, ani o uczuciu, które do niej żywił. Pewnej nocy, całkowicie zauroczony jej głosem, nieostrożnie wystawił głowę ponad trzciny, żeby lepiej się jej przyjrzeć. Zaskoczona jego widokiem syrena podpłynęła i zagniewana zapytała: - Dlaczego mnie podglądasz i podsłuchujesz? - Jestem rybakiem... - nieporadnie zaczął się tłumaczyć Wars. - Wiem, kim jesteś, wiele razy widziałam cię na łodzi, ale... - Tak, wiem, że nie powinienem cię podglądać, ale kiedy pierwszy raz cię ujrzałem, straciłem głowę. Zakochałem się w tobie i nie mogę bez ciebie żyć. - przerwał jej wpół słowa Wars. Syrena popatrzyła na niego i westchnęła: - Ja także cię pokochałam. Ale przecież tak bardzo się różnimy... Spojrzeli na siebie i zrozumieli, że są dla siebie stworzeni. Wtedy własnie Sawa - bo tak miała na imię złotowłosa syrena - przypomniała sobie pewną tajemnicę: jeśli syrena z wzajemnością zakocha się w człowieku, może na zawsze utracić swój rybi ogon i stać się kobietą. Wówczas Wars bez wahania poprosił Sawę o rękę, a ona zgodziła się z radością. Razem wyszli na ląd. Z syreny opadła rybia łuska i w miejscu ogona pojawiły się nogi. Stała się piękną dziewczyną i wkrótce odbyło się ich wesele.

Erdyna

No masz :)

Zniesmaczona

A to mi sie podoba

Ania. A

Cześć wszystkim, chcialabym podziekowac dzialowi poszycz, za dwuletnia prace. Rożnie bywalo raz lepiej raz gorzej, ale dziekuje, dziekuje osobą które, byly od początku do samego końca, ze mna. Chcialam podziękować Dominice, Basi. P, Angeli, Danusi, Bożence Izie z portu, ktora mnie poyrafila dobrze kopnąc na opamietanie. Dziekuje Damianowi , Mateuszowi Miszy, i Walodzi, bo odwalaja kawal dobrej roboty, Oraz tym ktorzy byli ale sie odwrocili. Dziękuję Kierownictwu oraz Dyrektorowi, za próbę przekonania mnie, bym zostala. Za to, że zauwarzono jak pracowalam. Jeszcze ra dziękuję i życzę wszystkim powodzenia. Bądźcie sobą

@Ania. A

Ania dawalas rade, co mialas to powiedzials, pracowita jestes, nie potrzebowalas komus do czterech liter wchodzic by miec dobrze, tak jak niektorzy. Pelen szacun. Mysle, ze i tak tu wrócisz, ale do tego mometu życzę Ci powodzenia

@Ania. A

Ania wrórcisz do nas, mam nadzieje. gdzie ci będzie tak dobrze jak u nas?

Smak

Zdrowe w Dromie śniadanie Składniki Produkty i Promocje Przepisy i Wskazówki Deklaracja Nestlé KontaktNajczęstsze pytania Pole zboża latem Pełne Ziarno Cała prawda o pełnych ziarnach Pełne ziarna stanowią ważną część zdrowej i zrównoważonej diety[1]. I nie jest to przelotna moda, czy kolejna nowinka. Czym właściwie jest pełne ziarno? Cóż, wskazówka kryje się w samej nazwie ... Pełne ziarna w porównaniu z ziarnami rafinowanymi, są bogatsze o składniki odżywcze zawarte w łusce i zarodku, które są usuwane przypadku ziaren rafinowanych. Zaangażowani w dostarczanie większej ilości pełnych ziaren i błonnika. Jako Płatki Śniadaniowe Nestlé staramy się pomagać Tobie i Twojej rodzinie w spożywaniu większej ilości dobrych produktów, które przyczyniają się do zdrowszego życia - produktów bogatych w błonnik i w pełne ziarno.Według Światowej Organizacji Zdrowia powinniśmy jeść więcej produktów pełnoziarnistych wraz z większą ilością owoców, warzyw, roślin strączkowych i orzechów, ponieważ pomagają one zmniejszyć ryzyko rozwoju chorób przewlekłych[2], takich jak otyłość, choroby serca i cukrzyca typu 2[3].Biorąc pod uwagę ilosć dowodów wskazujących na to, że pełne ziarno jest ważnym elementem zrównoważonej diety, w ciągu ostatniej dekady podjęliśmy znaczące kroki, aby zwiększyć zawartość pełnego ziarna w naszych płatkach. W każdym produkcie Nestlé oznaczonym zielonym paskiem, pełne ziarno występuje jako składnik numer jeden- w tych produktach zawartych jest co najmniej 8 gramów pełnego ziarna na porcję. Jako Płatki Śniadaniowe Nestlé mamy ambicję, aby pełne ziarno było głównym składnikiem wszystkich naszych receptur, aby pomóc Ci włączyć więcej błonnika do swojej diety. Aby uzyskać więcej informacji o tym, dlaczego pełne ziarno i błonnik są tak ważne, zajrzyj tutaj: http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C32460%2Cjedzenie-blonnika-mnostwo-korzysci-zdrowotnych.html

człowiek zdromowany
@Smak

Przecież w Dromie jest (usunięte przez administratora)zwłaszcza ciast, poza tym radzę wejść na (usunięte przez administratora) tam jest taki filmik "weź nie p****ol".

Anka

Na zdrowie

DROMOWICZ
@Smak

To ewidentnie polityka myslowa jednego z liderów ktory sila od pługa został oderwany

jola

Tak

Martyna

Dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o Droma s.c. - Gliwice

• Jak się pracuje w Droma s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Droma s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Droma s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 21 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Droma s.c.?

Kandydaci do pracy w Droma s.c. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Droma s.c.