Polon-Poznań S.A. Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych

Opinie o Polon-Poznań S.A. Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych

jarek 2013-02-19 00:29:00
Nie polecam mam zaleglos 2 miesiace
kiler 2013-02-19 00:31:45
ja tez i nic musze czekac i udawac ze pracuje!
Ela 2013-02-19 00:41:04
Jeżeli chcesz pracować w tej firmie lepiej strzel sobie w głowę. Firma postawiła sobie za zadanie maksymalne wykorzystanie pracownika i obcinanie pensji jak się da. Szacunek dla ludzi tylko na wstępie potem jesteś dla nich niczym beduin bez prawa głosu.
Gogi 2015-03-09 01:46:33
To prawda
były pracownik 2015-10-20 00:04:19
Pracowałem w Polonie na stażu i po pół roku odeszłem z tej firmy z powodu złego traktowania przez brygadzistę Marka F.który obgadywał mnie z pracownikami a także ubliżał że jestem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] albo że jestem głupek i takie podobne więc nie polecam tej firmy ponieważ ten brygadzista będzie was obrażać i żle traktować
były pracownik 2015-11-23 10:49:44
nie zgłasza bo to wymyślone jak wiele innych rzeczy
Michał 2016-02-06 03:40:14
Polon Poznań sp.zoo
To może jest prawda i niech ten brygadzista Marek się boi żeby nie wyleciał z pracy
misiek 2016-05-15 12:14:56
Słyszałem, że Polon-Poznań S.A. Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych efektywnie potrafi pozyskiwać fundusze z Unii Europejskiej :) Super, doceniam firmy, które potrafią zadbać o swoje. Mam nadzieję, że uda mi się dostać chociaż na rekrutację :)
Zostaw swoją opinię o Polon-Poznań S.A. Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polon-Poznań S.A. Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych