Opinie o Warmia Park Hotel w Pluski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Warmia Park Hotel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Warmia Park Hotel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warmia Park Hotel w Pluski

Z Nowy wpis

Widzę komentarze sprzed lat o żenującej kadrze kierowniczej - jest wciąż ta sama, nic się nie zmieniło...

ala Nowy wpis

Fatalne jedzenie-czas zmienic kucharza!

Administrator Nowy wpis

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Warmia Park Hotel?

Jakie są warunki zatrudnienia w Warmia Park Hotel?

Papa

Coraz gorzej, jak masz mozliwosc szukaj gdzie indziej pracu

Leszek
@Papa

Zastanawia mnie czemu masz taką opinię, bo nie napisałeś żadnych argumentów. Widziałem w sieci sporo ofert pracy. Hotel szuka elektryka, recepcjonistki, osób do sprzątania, kucharza i wymagana jest dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej. Mógłbyś napisać na jakim poziomie jest oferowane wynagrodzenie?

Ktoś Nowy wpis
@Leszek

Pracuje w Hotelu Warmia Park Spróbuj, zobacz... Może tobie się spodoba Wypłata na czas.

Firma Warmia Park Hotel w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Szef Kuchni. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Z Hotelu nie korzystałam, często zaś jeżdżę na basen solankowy. Za każdym razem jest wielka ruletka czy woda tym razem będzie ciepła i będzie można komfortowa ćwiczyć, czy też woda będzie zimna. Zajęcia są bardzo fajnie prowadzone przez Panią Ewę, jednak ostatnie razy woda jest na tyle zimna, że nie daje się ćwiczyć o zanurzeniu głowy nie ma mowy. Cena nie jest niska, jestem rozgoryczona i zastanawiam się czy nie lepiej poszukać innych zajęć w Olsztynie.

to dlaczego tak duzo osob odchodzi? skoro jest tak dobrze.....

byly pracownik

zwolnili wielu wspanialych pracownikow-o czyms to swiadczy....moze byli za madrzy i zagrazali tym co zostali na swoich stolkach?Ludzie ktorzy nie maja pojecia o zarządzaniu zasobami ludzkimi...brak slow

ktoś

nie polecam pracy w tym hotelu-nikt sie nie przejmuje pracownikiem-ani czy ma CZYM DOJECHAC ANI CZY MA JAK WROCIC W NOCY DO DOMU PO PRACY.O dobrym slowie tez juz dawno zapomnieli a w milej atmosferze lepiej sie pracuje i jest sie milszym dla gosci

atmosfera bardzo niezdrowa.(usunięte przez administratora)Gorąco NIE POLECAM!!!!

alojzy bąbel

podpisuję sie pod tym wszystkimi czterema łapami. w skrócie szambo. kadra kierownicza to żenująca klika promująca prywatę i kumoterstwo.pracowałem dosyć krótko ale wystarczyło.na szczęście szybko znalazłem inną pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Warmia Park Hotel - Pluski

• Jak się pracuje w Warmia Park Hotel?

Zobacz opinie na temat firmy Warmia Park Hotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Warmia Park Hotel