Agro-Farm Sp. z o.o.

Pisarzowice

Opinie o Agro-Farm Sp. z o.o.

Johny 2012-11-13 15:47:25
Miałem przyjemność wraz z kumplami z firmy świadczyć dla nich usługi w żniwa kiszonkowe rok temu. Musze powiedzieć że na pierwszy rzut oka byłem pod wrażeniem. Niestety czas prysnął po kilku godzinach - jak dostaliśmy od \"szefowej\" obiady kiedy to na kilkunastu chłopa pracujących przy kiszonce tylko nam wynajętym z zewnątrz przywieźli zimny obiad a swoich pracowników głodzili przez cały dzień - istna masakra. Na drugi dzień świadczonej usługi po rozmowach z pracownikami i ogólnym wizerunku szefa wszystko było jasne- poniżanie, wyzysk i całkowity brak szacunku do pracowników - dziw jak to może funkcjonować u nas w Wielkopolsce nikt na coś takiego by sobie nie pozwolił.
były pracownik1 2012-12-18 08:49:38
Tak właśnie tam było, jest i będzie. Jest nawet gorzej.
były pracownik2 2013-01-08 19:08:24
ciekawe ile tam pracowałeś "pracowniku 1"? ja miałem przyjemność pracowania w tej firmie całe 3 dni. Przez telefon mówili mi że mają mieszkania służbowe dla kilku osób i bez problemu mam zakwaterowanie. Mówili że jak chce to najlepiej żeby przyjechać od razu a oni zapewnią mi wszystko co potrzebne do pracy - więc torba na ramię i w drogę. Jak przyjechałem to załamka mieszkanie służbowe jakaś nora ze szczurami bez ogrzewania stare okna a do łazienki w butach najlepiej wchodzić. Firma to jakieś [usunięte przez moderatora] po bombardowaniu kilka nowych ciągników mieli reszta PGRowskie zniszczone obory ala "magazyny". Ubranie robocze jakie mi kupili to ciągle wypominał taki z metra cięty kierowniczek w okularach jak bym mu je zabrał czy ukradł. Spieprzyłem po 3 dniach jak w końcu!! pracownicy wyjaśnili mi funkcjonowanie firmy i płace.
ciekawe jak tam jest teraz??
były pracownik1 2013-04-17 15:40:27
Ale mi chodziło o to samo. Czyli wyzysk i jeszcze raz wyzysk.
młody 2013-08-02 11:58:12
ja tam nie narzekam, dali zarobić w sezonie kaske na wakacje taka jakiej nigdzie bym nie zarobił. fakt o premii mozna zapomniec i umowie tez. szef wariat to prawda ale ja go tylko widziałem nie pracowałem, ale nie chcialbym robic na stale
młody rolnik 2015-07-20 23:47:01
Mam swoje gospodarstwo. Wiem co to praca na roli. W rolnictwie jest trudno znaleźć pracę która daje pełnom satysfankcje. Ale jestem zadowolony pracowałem sezonowo a następnie na stałe. Zarobki wyższe niż w okolicznych firmach pozarolniczych o 20-30%. W żniwa były obiady ( nawet dobre choć niekiedy już zimne)Sprzęt jakiego nigdy dotychczas nie widziałem. same nowe maszyny NH, CASE. Siewniki VADERSTADT i opryskiwacze Lemken. Teras już nawet nie pracują w każdą sobotę tylko wybiórczo. Jestem zadowolony
młody rolnik 2015-07-20 23:49:08
Co Ty za głupoty wypisujesz. Pracuje tu kilkanaście miesięcy i wcale nie jest aż tak cieśzko. daj spokoj. jak ktoś nie umie nic to tam nie ma wstępu i chyba na kopach wyprowadzają. Ale ja czegoś takiego nie pszeżyłem
robol 2015-09-01 08:58:35
ale jaja. widze ta firme każdego dnia. mam kolegów którzy tam pracują. bardzo sobie chwalą. Podobno nie można pic ale teras wszendzie tak jest
Dabumts 2016-07-22 16:48:51
Naucz się ortografii młody rolniku :)
MarekRolnik20 2016-07-28 13:19:23
A tam na co to rolnikowi, oby tylko dobrze świnie liczył :) a tutaj to jest szczególnie potrzebne z tego co wiem
Zostaw swoją opinię o Agro-Farm Sp. z o.o. - Pisarzowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agro-Farm Sp. z o.o.