Komornik Sądowy

Opinie o Komornik Sądowy

wolf 2012-01-02 16:36:39
ale lizuustwoo...cecha typowa pracownika z Kancelarii u Ulfiga
była konkurencja 2012-09-12 20:18:06
W kancelarii jak w (usunięte przez administratora), szkoda gadać, jak pracowałam liczyło się tylko lizusostwo i donosicielstwo do kiera. Najniższe wynagrodzenia, brak premii, za to preferowana darmowa praca po godzinach.
Uciekajcie z niej w diabły.
gromki śmiech 2013-08-06 14:38:05
wolf - 2012-01-02 16:36:39

ale lizuustwoo...cecha typowa pracownika z Kancelarii u Ulfiga
Czego można się spodziewać ? W majestacie prawa prowadzi się kancelarię komorniczą i dodatkowo dobrze schowaną działalność gospodarczą ,co oczywiście nie licuje z urzędem komornika ,ale kto mu zabroni... Co do atmosfery, to nie ma czym oddychać ,tak powiem w skrócie i sugeruję szukać sobie miejsca do aplikacji gdzie indziej.
Elitarny 2013-08-30 20:12:25
Oj tam, oj tam, narzekacie mięczaki. Nie ma, że boli. Twardym trzeba być a nie miękkim. Tak się hartuje stal. Kto przetrwa, będzie mógł z dumą stanąć przed lustrem i śmiało powiedzieć - "należę do elity".

ulfiki 2014-05-29 23:41:49
strona dobrze stworzona, tylko plusiki mozna dodawac;)

Elitarny: Tys sam Ulrich von Jungingenn? tzn. w skrocie Ulfig ? W 1410 inaczej kwiczales pod polskim jarzmem, a teraz dalj gnebisz polski lud?
andriej 2014-07-29 21:55:39
Tradycyjny wyzysk przez Jasnie Pana. Jasnie Pan, choc bardzo "kurturalny" to jednak powinien zapisac sie do partii Korwina Mikke'go. Na wyzyskiwacza - tak, na pracodawce - nigdy !
.,. 2014-08-07 21:03:54
Jedyny Komornik który nie podlizuje się do Izby- Egzekucja z Jajami!!!
Dziwnym sposobem asesorzy stają się KOMORNIKAMI.
aks 2014-10-02 13:01:32
ale fajowe wypowiedzi!! napiszcie jeszcze coś fajnego NIEUDACZNICY, bo fajnie czyta się te wypocinki i bajki o Jaśnie Panu Ulrichu...
zniesmaczona 2015-06-11 14:07:54
Idź się leczyć
Kienta 2016-01-05 14:48:36
Pan Komornik Dariusz Ulfig rzetelnie i solidnie przeprowadził czynnosci eksmisyjne..rzeczy a raczej smieci dzikiego lokatora który na 10 lat zagniezdzil sie w mieszkaniu mojej córki zostały elegancko zapakowane do kartonów ,szklane rzeczy zabezpieczone...dzieki Panu Komornikowi odzyskałam wiare w sprawiedliwosc,,.i mieszkanie.dziekuje
straszne ale prawdziwe 2016-09-29 01:25:40
Komornik który zawsze we wtorki jest na zwolnieniu lekarskim.....strach przed własnym sobą czy sumienie boli....a może tak bardzo wszystkich ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Zostaw swoją opinię o Komornik Sądowy - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy