Opinie o AP Edukacja w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AP Edukacja. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AP Edukacja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Edukacja w Kraków

Nicky Nowy wpis

A kto aktualnie jest prezesem/ właścicielem ATUTU Edukacji ?

nick Nowy wpis
@Nicky

Dyrektor jest ta sama i cały skład został więc uważajcie.

ciekawski Nowy wpis
@nick

Kto jest prezesem ?

Patka12000

AP Edukacja oddzial Krakow to oszuści zacierają pieniądze i wykorzystują. Osoby na stanowiskach Dyrektor Oddziału i Dyrektor Dydaktyczny to sami oszuści. Wysluguja się pracownikami z sekretariatu ja byłam na stanowisku Pracownik administracyjny a robiłam pracę za 2 Dyrektorów i jeszcze były pretensje. Teraz obecnie czekam na wyplate i jeszcze się nie doczekalam. Teraz AP Edukacji już nie ma tylko jest zmiana nazwy na Atut. Nie polecam ani pracy jako pracownik administracyjny ani jako nauczyciel. Jak dalej tak pójdzie to złożę jako kolejna osoba pozew do sądu. Więc Państwo strzeszcie się tej szkoły. Pani Dyrektor Oddziału jest bardzo wulgarna i na niczym się nie zna. Nawet nie potrafi umowy wystawić. Więc to wielkie nieporozumienie.

sukces

Na pewno dwuskładnikowe wynagrodzenie to standard w dzisiejszych czasach, bo wiedzą jak zadbac o zadowolenie swoich pracowników.

RR

Witam, W Rezon Rze mam propozycję poprowadzenia lekcji. Umowa na podobnych zasadach jak w AP jeśli chodzi o termin zapłaty - za za październik rachunek składany w listopadzie, a wyplata do końca grudnia. Źle mi się kojarzy. Boję się pracować u nich by sytuacja z płatnościami się nie ponowiła, chociaż mialam dużo szczęścia, bo w końcu mi zaplacili . Co sądzicie o tym?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w AP Edukacja? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
maniek11033

Tak, nie raz było to zgłaszane, bo w naszym oddziale (chodzi o Gorzów Wielkopolski) wielu nauczycieli się na to skarży. Ja obecnie nie wiem, jak to jest, bo już tam nie pracuję od lutego 2016. Na pewno jest duża rotacja, jeśli chodzi o nauczycieli. Osobiście nie mogę powiedzieć, że dochodzi do kompletnego ignorowania ze strony centrali (przynajmniej w przypadku mojej osoby), jeśli chodzi o kontakt e-mail, bo dość często odpisują. Uprzejmie upominam się o wynagrodzenie od czerwca 2016 za listopad i grudzień 2015, niestety zawsze są, jak już wspomniałem w innej opinii wymówki. Z tego, co obserwuję, to płacą komu chcą i kiedy chcą, nie ma żadnej kolejności.

maniek11033

Potwierdzam, wszystkie powyższe opinie (te negatywne oczywiście) od kilku miesięcy nie mogę doprosić się wypłaty zaległego wynagrodzenia za rok 2015. Zawsze są jakieś wymówki. Pieniędzy na wypłaty nie ma, a na prezenty w wysokości 500 zł za sam zapis dla przyszłych słuchaczy są. Jeśli chodzi o liderowanie w kwestii braku wypłat dla nauczycieli to rzeczywiście należy się 1 miejsce. Odradzam pracę w AP Edukacji.

yyyyyyyy

W Rzeszowie są ludzie, którzy mają nie zapłacone za listopad 2015, a większość za grudzień i kolejne miesiące do czerwca. Także w Bydgoszczy chyba nie najgorzej.

nauczyciel 15

Ap w Bydgoszczy od 02/2016 nie zapłaciło złotówki. Podobno ogłosiło AP upadłość z dniem 31.08.2016

AP nie płaci

Ap edukacja w Krakowie wystawiła nauczycieli do wiatru. Centrala w Łodzi nie płaci, a zaległości sięgają kwietnia!!! Ostatni e-mail to po prostu skandal. Dowiadujemy się z niego, że organ prowadzący szkołę zmienił się, że czkają na dotację, że nie wiedzą jak to się wszystko skończy, i że mają nadzieję że zapłacą nam większą część pieniędzy :( Na dodatek odsyłają nas do Łodzi by tam upominać się o swoje.

nauczyciel

maryna myślisz, że nie potrafię czytać? Nie będę cytować paragrafów, bo to nie o to chodzi. W umowie jest wyraźnie napisane. Nie ma tu pola do interpretacji. Kiedyś było dobrze, a teraz nie trzymają się terminów do których powinni zapłacić.

nauczyciel

Niestety zalegają z płatnościami dla nauczycieli. Zalegają zarówno z płatnościami za szkołę i kursy. Mam dosyć pracy w tej firmie zwłaszcza, że jest to umowa zlecenie dzielona 4 zł (zlecenie), 20 zł (o dzieło). Gdybym miał inny wybór to rzuciłbym to wszystko w cholerę. Umowa tak jest skonstruowana, że np. prowadzisz zajęcia w styczniu, rachunek wystawiasz dopiero w lutym, a pieniądze pod koniec marca (jeżeli zapłacą).

krymia

Może stąd że peany są pisane przez pracowników a te negatywne sa pisane przez oszukanych ludzu

zibi

Tak w Krakowie płacą, wspolpracuje z nimi od kilku lat i nie moge powiedziec zlegoslowa. DzDziwią mnie te komentarze negatywne. Ja nie mam z nimi problemu

gaga

w całej Polsce nie wypłacaja pieniędzy ( opinie o AP w Warszawie) a w Krakowie płacą?

loniek

Poszukują nowych osób, bo poprzedni rzucili pracę z pwoodu braku płatności.Szkoła która non-stop i kolor poszukuje nauczycieli, nie jest wiarygodna finansowo

firma która zalega z wypłatami

Tak, jak napisałam wyżej, to jest firma bankrut która zalega z wypłatami we wszystkich miastach.

ertg

@zaciekawiona nie ma co się tak negatywnie nastawiać od razu, fakt jest tutaj poro negatywnych opinii ale ja jestem akurat zdania że trzeba samemu spróbować a nie tylko polegać na opiniach innych, bo każdy ma jakieś swoje zdanie, spróbouj poczytać opinie innych ale sam też postaraj się sam ocenić obiektywnie

MK
@ertg

@ertg słyszałam wiele negatywnych opinii, że jak włożę rękę do ogniska to się poparzę i takie tam. Ale idąc za Twoją radą muszę sama spróbować a nie tylko polegać na opiniach innych. Wiem, że każdy ma swoje zdanie, lecz chcę być obiektywna więc idę zbierać chrust.

zaciekawiona

Przeczytałam powyższe opinie i jestem załamana! Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w Rzeszowie? Chodzi o biuro

paw

Ciekawe co to za źródło. Bo ja wiem (bo pracowałem i się zwolniłem widząc jak jest), jakie są stawki, nie dorównują stawkom w szkole Państwowej. W AP płacą marne grosze. nikt kto się szanuje tam nie pracuje.

RRR.
@paw

Zgadzam się z paw. Ja tam zajęcia, ale gdy umowa się skończy nie podejmę współpracy dalszej.

jovi

Proponuję więc bezpośrednio się skontaktować z AP Edukacja. Wydaje mi się, że wiele osób nie ma świadomości istnienia takiego forum - tym bardziej nauczycieli czy wykładowców. Jeżeli ktoś naprawdę oferuje niezły poziom swoich umiejętności to nie powinien mieć problemów z zatrudnieniem oczywiście o ile kogoś poszukują obecnie.

karcz
@jovi

nie wiem czy jednak tak łatwo jest się obecnie zatrudnić w AP Edukacja w którymkolwiek z miast w których działają. A działają już przecież w całej Polsce. Wielu nauczycieli z którymi rozmawiam mówi że woli pracę w takiej szkole policealnej niż w państwowej, więc mają chyba całkiem niezłe wzięcie ...

Zostaw merytoryczną opinię o AP Edukacja - Kraków

AP Edukacja