ASO VW Mroczkowski

Środa Wielkopolska

Opinie o ASO VW Mroczkowski

pracownik 2016-08-09 17:10:45
Zdecydowanie nie polecam. Rodzinna firma gdzie "kierowniczkami" są córki. Atmosfera w pracy beznadziejna.
ŁZ 2016-08-11 11:55:16
Witaj, szukają teraz człowiek do pracy na magazynie części . Czy coś Ci o tym wiadomo?
arab 2016-10-30 14:32:54
Pracowałem tam 3 dni "na próbę " jak to Panie szefowa powiedziała. Za te 3 dni nie dostałem nawet złotówki. Szkoda czasu i nerwów, zdecydowanie nie polecam
FanVW 2016-11-10 18:52:13
Pracowałem w tej dziwnej firmie kilka tygodni i stanowczo wszystkim zainteresowanym gorąco odradzam. Właściciele wychodzą z założenia,że ludzie będą za pół darmo wypruwac sobie flaki, bo wynagrodzenie jest śmieszne gdy przychodzi do jego wypłaty......nie wypłacają tego co było uzgodnione.
Umowa śmieciowa bo pracownik to tylko koszty.b
Podczas rozmowy kwalifikacyjnej panie są urocze i stwarzają wrażenie uczciwych ludzi a później wychodzi szydło z worka......masakra.
Ponadto zarządzają ta firma ludzie ograniczeni merytorycznie......tylko oszukać klienta np.starszego Pana na emeryturze który całe życie odkładał na gołego VW UPA.
Cenny za usługi jak w serwisach Zachodniej Europy co nie przekłada się na jakość ......nie potrafią np. wyważyć alusow itp. Nie rozumiem bytu takiej zacofanej instytucji ......!!!!!
Dla wszystkich zainteresowanych, unikajcie tego pracodawcy i za razem, serwisujcie swoje auta u konkurencji!!!!!! OSTRZEGAM I ODRADZAM JAKI KOLWIEK KONTAKT Z FIRMĄ MROCZKOWSKI
Seba 2016-11-24 18:42:11
Pracowałem tam parę lat jako doradca serwisu. To fakty firma jest rodzinna, ale atmosfera jest taka jaką sobie sam stworzysz wokół siebie. W tej branży czasami jest wesoło, a czasami nerwowo i to jest normalne.
Na początku też byłem parę dni na próbę, następnie przez urząd pracy i na końcu umowa na czas nieokreślony (nigdy nie odczułem że jestem kosztem b).
Zarobki (stanowisko doradcy+parę innych zajęć) całkiem spoko i zgodne z tym co było ustalone wcześniej, wypłacane na czas. Doświadczenie zawodowe jakie tam zdobyłem jest bezcenne i jak się okazuje bardzo przydatne w dalszej karierze.
Kilka rzeczy faktycznie można by było przeorganizować i uschematyzować , ale z tego co słyszałem małe postępy są.
Ogólnie polecam.
Zostaw swoją opinię o ASO VW Mroczkowski - Środa Wielkopolska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASO VW Mroczkowski