Opinie o eSmoking World w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie eSmoking World. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w eSmoking World o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eSmoking World w Chorzów

Wiki…123

Praca jest niezwykle przyjemna, otoczonych ludźmi o fantastycznym podejściu i ciekawymi beneficjami. Co więcej, wypłaty systematycznie się poprawiają, a perspektywa awansu staje się coraz bardziej realna. Przepracowałam tutaj już ponad dwa lata i z całą pewnością mogę gorąco polecić tę firmę. Zarząd wykazuje ogromne zaangażowanie w pomoc i wsparcie, rozwiązując wszelkie trudności oraz oferując liczne możliwości rozwoju. To miejsce, w którym czuję się doceniana. Jedyny wymóg to po prostu zaangażowanie i determinacja, ale efekty są tego warte!

m

Nie ma już czegoś takiego jak możliwości rozwoju :) Będą wymagać od Ciebie nie wiadomo czego, siedzenie nad projektami i na spotkaniach w dni wolne, od czasu do czasu dodatkowy pieniądz za to + niby fajna ocena roczna, żeby potem dostać pstryczka w nos i pokazać Ci, że nie dostaniesz zapewnianych od lat awansów, bo przecież jak dostaniesz ten awans to kto jak nie Ty będzie nadal robił te wszystkie rzeczy + wyniki sprzedażowe? No nie ma opcji :)

Żaneta

Praca przyjemna. Dostawy spore ale wszystko do ogarnięcia. Manager regionalny też na plus, zawsze we wszystkim pomoże. Na wypłatę nigdy nie narzekałam. Bardzo fajny, przejrzysty system premiowania i socjal też jest ok. Ja osobiście mogę polecić pracę na stanowisku doradcy klienta.

Wercia
@Żaneta

A możesz powiedzieć w jakim punkcie Ty pracujesz i jak tam jest z premiami? Czy ta praca doradcy klienta polega na tym, że trzeba poruszać się po regionie i jeździć do klientów? No i w ogóle cele są możliwe do zrealizowania, czy trzeba mocno się namęczyć przy kliencie?

Mania Nowy wpis

Nie mogę się dokopać do żadnej aktualnej oferty na Doradce klienta, ale wiem że się zdarzają co jakiś czas. W maju byłam poprzedniego roku np., a teraz? Najbardziej to mi zależy na tym żeby wiedzieć, czy w ogóle można pracować hybrydowo a nawet zdalnie? Czy obowiązki raczej nie pozwalają na to, jak to wygląda?

Żaneta Nowy wpis
@Mania

Jak chciałabyś zdalnie obsługiwać klientów? Praca odbywa się w 100 procentach stacjonarnie.

@Żaneta

Dziękuję za informacje. Właśnie znalazłam kilka ogłoszeń na doradce klienta. Zmiany po 12 godzin. Zwykle jedna osoba jest na zmianie? Grafik na tyle elastyczny żeby pogodzić z nauką? Dają umowę o pracę czy zlecenie? Mam status studenta i pasowała by mi ta druga. Można się dogadać?

Wiki…123

@Wiki…123

Ktoś może powiedzieć jak tutaj wyglądają te możliwości rozwoju? Mowa o awansach czy bardziej jakichś szkoleniach? Zwykły doradca klienta na jakie ewentualnie szkolenia mógłby liczyć?

m Nowy wpis

XYZ
@Żaneta

O, fajnie. A powiesz czy z managerem można się dogadać jeśli na przykład ktoś z dnia na dzień potrzebuje urlopu lub musi na chwilę wyskoczyć z pracy na przykład do lekarza? Z tym premiowaniem to powiesz jakie kwoty premii u nich obowiązują?

@XYZ

Wszystko zależy od człowieka. Mój manager jest ok, zawsze w miarę możliwości ogarnia zastępstwa itd. Na każdym regionie są też skoczkowie, którzy pomagają w takich sytuacjach oczywiście w miarę dyspozyjności. Premia jest uzależniona od punktu na jakim się pracuje więc musiałbyś dopytać jak to u Ciebie wygląda. Nadgodziny też są możliwe do ogarnięcia:)

Jerzy
@Żaneta

Mam pytanie, co do tego, co napisałaś o nadgodzinach. Jest jakiś limit w tym, ile ich można brać w ciągu dnia? Bo szukam pracy, gdzie nie ukrywam chcę dorobić i zarobić. Dobrze by było, jakby limitu nadgodzin nie było ale to wolę dopytać. Jeszcze mam pytanie, jak się odniesiesz do tych wpisów, co pisali tutaj niektórzy, że czuć tu atmosferę typowego korpo?

Wercia
@Żaneta

Interesuje mnie praca jako Księgowa w firmie eSmoking World. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Doradca Klienta

Żeby kazda rozmowa tak przebiegała. Rozmawialam z Panią Kasią, Bardzo sympatyczna. Przedstawiła mi firmę, obowiązki, warunki. Nie zadawala zadnych durnych pytań, których nienawidze (np. Dlaczego chcesz pracować w naszej firmie, gdzie widzisz sie za 5lat:)) rozmowa przebiegała naprawde w miłej atmosferze

O doświadczenie, o trudnych klientow/trudne sytuacje, czy ja mam jakieś pytania, dyspozycjnosc

logo firmy spawacz ALU-minium MIG / MAG
Optima Weld Sp. z o.o.
logo firmy Pracownicy utrzymania czystości ul. Niedźwiedziniec
Chorzów
BHP Protect System Sp. z o.o.
logo firmy Brygadzista lakierni
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Ola

Witam ktoś wie jaka teraz proponują pensje ?

Mikołaj
@Ola

Masz na myśli pracę jako doradca klienta? Widziałem właśnie że szukają w różnych lokalizacjach. Niestety nie podali tam stawki tylko że jest system premiowy. Czy może interesuje cię inne stanowisko bo w zasadzi nic nie napisałaś.

Ola

Nie polecam kupować czegokolwiek u nich . E papierosy psują się co chwila , reklamacji oczywiście nie uwzględniają , na wszystko maja odpowiedz , ze pewnie spadła … Co pol roku wydawać 200 zł na nowy sprzęt

K

Pracowałam w firmie 2lata przez 1,5roku było bardzo miło i przyjaźnie póki nie zmienili mi regionalnego na panią B , która postanowiła zwolnić jednego z pracowników od tak i to jeszcze kazała nam między sobą ustalić kto jest do zwolnienia, odeszłam ja, ponieważ koleżanka pracowała tam dłużej, w moje miejsce pani B postawiła kogoś swojego tzn ktoś z jej rodziny i na tym się skończyło że punkt został całkowicie zamknięty

Rafał
@K

Myślisz, że dyrekcja wie, że coś takiego miało miejsce, i że przez obsadzenie punktu niewłaściwą osobą został on zamknięty? samowola jednej osoby może prowadzić do Twojego zwolnienia i utraty punktu handlowego?

Aleksa

Nie polecam. Najgorsza firma w jakiej pracowałam.

Natalia
@Aleksa

Ale dlaczego aż tak? Atmosfera? Czy ten brak rozwoju, o którym wspominano już wcześniej? A może o ucinanie premii i podwyższanie targetu? Dodaj coś od siebie, uświadom jak to faktycznie wygląda.

Dawid

Chciałem wszystkich ostrzec przed zakupami w esmoking z siedzibą w Ostrzeszowie e-papierosów, które psują się po miesiącu, a ww spółka nie uwzględnia reklamacji, uzasadniając tym, że po wykonanych testach nie znaleziono żadnej wady i stwierdzając, że urządzenie jest sprawne, co jest niezgodne z prawdą. Mało tego firma nie widzi polubownego rozwiązania sprawy. W tej sytuacji chciałem przestrzec wszystkich przyszłych klientów przed zakupami w tej spółce. Może warto warto wydać pieniądze gdzie indziej...

Marzena

A cóż to za kampania o której piszecie niżej 'dziekujemy pracownikom'? To akcja podziękowań słownych czy ma jakiś wymierny (kasa, rzeczy) element?

hh
@Marzena

no ulotki wydrukowali

@hh

No i co dalej z nimi? Bo nie bardzo rozumiem co taka ulotka miałaby niby wnieść. A gdzie to podziękowanie?

Niezadowolony pracownik

Ogólnie nie polecam pracy w tym korpo. Praca fakt, lekka, siedząca, dostawy małe, ale brak jakiegokolwiek dalszego rozwoju. Pracując 3 lata cały czas pojawiają się chore zmiany jeśli chodzi o asortymenty, managerów etc. Dla tej firmy najważniejsze są TABELKI, i zakładanie kart, a jak masz beznadziejne skuteczności, opr na miejscu… Dodam jeszcze że brak jakiegokolwiek szacunku do pracowników przez osoby wyżej postawione. Jeśli chcesz przyjść do tego korpo, odradzam, stres, nerwy, i wykończenie psychiczne. A wypłaty? Coraz mniejsze, ODRADZAM.

@Niezadowolony pracownik

Czemu coraz mniejsze? Tną?

Niezadowolony pracownik
@Hanna

Wypłaty coraz mniejsze ponieważ ucinają nam premię, i wywalają takie targety przez które nie dostaniesz premii ponieważ nie jesteś w stanie wyrobić tych targetow. A jeśli wyrobisz target to nie możesz mieć więcej niż target, bo jeśli tak będzie to wywalą taki że nie będzie w stanie go wyrobić.

Zdecydowanie odradzam! Współpraca z menadżerami to katastrofa. Alicja to zadufana w sobie osoba która będzie sztucznie miła a za plecami zrobi swoje. Praca kiedyś była fajna ale po zmianie kierownictwa i właścicieli ciężko o awanse bo takie żmije jak w/w osoba skutecznie zablokują. Jeśli ktoś myśli o pracy w tej firmie to radzę omijać z daleka region śląski.

Abyy

Praca w lekka , nie zmeczysz się ale tragedia żeby znalezc zastepstwo, większość weekendow pracujacych bo osoby odpowiedzialne za zastępstwa tzw "skoczki" są bardzo wybredni. Biorą najczęściej tylko dni w tygodniu, dodatkowo jak jest nagła potrzeba zastępstwa to wiecznie słyszysz że "mam juz plany " trochę to smutne bo jeden skoczek w miesiącu robi ponad 200 h a inni jak nijaka Oktawia B. Zrobi sobie 100 h .... mówię tu o regionie Poznań akurat. Skoczkowie ustawia sobie z gory grafik i ok ale tak jak wspomniałem , gdy nagle jest potrzeba zastępstwa... zapomnij. Jesli chodzi o zarobki , jak na punkt w którym jest mało ludzi , wyciagam aktualnie 3300-3400 w tym premie. Szefostwo Generlanie super

Czy zdarzają się nadgodziny w eSmoking World?

An

Nie.

Zależy od punktu. Jeśli się trafia to są wypłacane też na 3 miesiące.

hejka

tak

Edyta
@Adam

I ile takich dodatkowych godzin się uzbiera przez ten czas? Mniej więcej? :)

Anon
@Edyta

Aktualnie nadgodzin nie ma żeby pracownik tylko nie dostał za dużo pieniędzy.. :)

@Anon

A bez nadgodzin jak wypłata się kształtuje? Można z tego wyżyć?

Ada
@Monika

Nie

@Ada

To najniższą krajową masz czy co?

Madame

Jeśli zastanawiasz się czy składać CV do tej firmy - odpuść. Jestem pracownikiem (już prawie byłym) z wieloletnim stażem i widziałam chyba wszystkie zmiany przez jakie przechodzi ta firma. Zostałam tu tak długo chyba tylko ze względu na pamięć jak było kiedyś - atmosfera była świetna, konkursy sprzedażowe z premiami o które warto było walczyć, kierownictwo faktycznie znało się na swojej pracy, szkolenia były przeprowadzane przez osoby z faktyczną wiedzą, a do tego dało się zarobić naprawdę fajne pieniądze. Po przejęciu firmy przez BAT wszystko stopniowo zaczęło się sypać. Najpierw zmiany premiowania, potem ciągłe zmiany menagerów, ciągłe braki w dostępności sprzętu. Na tym etapie mam wrażenie, że większość pracowników, szczególnie tych z największym stażem jest po prostu sfrustrowana i wypalona przez to jak to obecnie wygląda. Zarobki spadły na łeb na szyję, osoby które obecnie pracują "w biurze" mam wrażenie że nie mają pojęcia o swojej pracy i nie potrafią rozwiązać prostego problemu. W czasie lockdownu większość osób była na przestojowym, wypłacano nam samą podstawę (śmieszne pieniądze), a nieliczni wybrani mieli szczęście pracować w kontenerach i byłych foodtruckach. W zimę, z farelką jako ogrzewaniem. Dla kierownictwa nie było problemem to, że panują ujemne temperatury, że woda w butelkach zamarza, w końcu masz farelkę, prawda? Masz pracę, możesz zarabiać. Ten przykład tylko pokazuje, jak obecnie podchodzi BAT do pracowników niższego szczebla. Następnie trafiła się restrukturyzacja i mam wrażenie, że zwolniono na niej dosłownie losowo ludzi, a części obcięto etaty. Obecni menagerowie nie mają pojęcia o swojej pracy, niektórzy nawet wprost przyznają się że za bardzo nie mają pojęcia co się tu dzieje i że to my jako pracownicy powinniśmy wiedzieć co robić. Nie ma żadnego wsparcia wiedzą bądź doświadczeniem z ich strony. Moim zdaniem eSmokingWorld obecnie to statek, który powoli się zatapia, a do szalup ratunkowych wsiadają osoby na wyższych stanowiskach. My jako pracownicy sklepów i wysp zostajemy na pokładzie już praktycznie zatopionego statku, z miską ryżu i pochwałą że przecież jesteśmy profesjonalistami i to jest dokładnie to co powinniśmy robić, w końcu ludzie wyżej chcą dla nas dobrze zawyżając progi, co chwilę zmieniając strukturę kierownictwa czy wprowadzając dziwne oferty na których wszyscy tracą. Boli to szczególnie teraz, gdy wprowadzili kampanię, gdzie "dziękują pracownikom" za świetną pracę. Czysto preformatywny gest, gdy za obecne wypłaty ciężko się nawet utrzymać. Nie składaj tu cv. Oszczędź sobie nerwów.

nick
@Madame

przegięcie z pisaniem, że śmieszne pieniądze za postojowe. Firma poniosła potężne straty, punkty były nieczynne przez zamykania galerii (kilkukrotnie). Siedzisz w domu i chcesz dostać wypłatę z premiami? ciesz się, że w ogóle były wypłaty, bo ludzie z innych branż nawet 'śmiesznej podstawy' nie dostali. Nikt się nie spodziewał takiego obrotu sprawy przez cov i zamykań punktów, trzeba się postawić po stronie firmy, nie mieli wyjścia.

Madame
@nick

Śmieszne pieniądze odnoszą się nie do postojowego a do podstawy ogólnie. Powodzenia w dalszej ścieżce kariery, mnie praca w esw już nie dotyczy, przejęła mnie konkurencja i traktowanie pracownika jest na zupełnie innym poziomie. Wypłaty także, a do sprzedania mam jeden produkt, nie dwieście.

@Madame

to w ogole jest smieszna firma :) umowa prawda xD "oficjalna" xD żałosne wymagania. naturalnie nie majace nic wspolnego z "obowiazkami pracownika" z umowy. w ogole smieszni ludzie xD tacy strasznie wazni; i trakujacy kazdego w ich mniemaniu "mniej waznych" :) jak podludzi. az sie boje jak traktuja personel sprzatajacy xD niepolecam. jesliposiadacie odrobine poczucia wlasnej wartości i godności :) a z kimkolwiek sie skontaktowac jesli czegokolwiek potrzebujesz; urlopu, l4, wyplata nie doszla mimo ze mamy 15 nie 10, na pita coroku czekam do marca - w ty miesiacu jeszcze nie dostałam....

@nick

a to jest prsacownika problem ze firma nie ogarnia i "ponosi straty"? :D

dokladnie

Wyższy szczebel
@Madame

Po przejęciu przez BAT jest gorzej na każdym poziomie. Osoby, które obecnie decydują nie znają się. Nigdy nie prowadziły własnej firmy. O zarządzaniu nie maja pojęcia. Dostały się na stanowiska, gdyż kompetentniejsi pracownicy odeszli. Wiec awansowali na ich role z niższych szczebli, niekoniecznie odpowiednie osoby. A dlaczego odeszły kompetentne osoby? Ponieważ w „zarządzie” są osoby tez osoby, które są dłużej i uprawiają politykę jak każdy na wyższym stanowisku. :(

@Wyższy szczebel

To tutaj jak już działają jedynie awanse wewnętrzne skoro tylko ich dopuścili?

Bąbelek

Pracowałam we Wrocławiu kilka lat temu, praca nie jest ciężka, nawet całkiem przyjemna, większość pracowników i przełożeni bardzo życzliwi. W sumie to co sprawiło, że miałam dość, to współpracownik i trudna sytuacja życiowa (choroba partnera). W poprzednich pracach nie miałam problemów z brakami w kasetce, a tu ciągle coś było nie tak, zwykle z winy systemu, pieniądze zawsze się zgadzały. Drobne manka, czy nadwyżki to normalna sprawa (wiem z doświadczenia, a nawet szkoleń w samej firmie), ale tu żyłam w ciągłym stresie. Do tego dochodziły pretensje, że nie ma prądu (problem był po stronie galerii), że sznurowadło się rozwiązało. Wypłata, choć niby "dobra", to jednak bardziej odpowiednia dla studenta, który wynajmuje połowę pokoju i dostaje dodatkową kasę od rodziców. Jeśli masz dobre warunki życiowe, cenisz przyjazną atmosferę i trafisz na miłego współpracownika, to polecam. Zainteresowanie e-papierosami może dodatkowo pomóc, ja nie paliłam, ale wchłonęłam szybko wiedzę o grzałkach, olejkach i sprawach technicznych.

Edyta
@Bąbelek

A ile wynosi mniej więcej ta wypłata? :) Najniższa krajowa czy cos więcej? Nie dało się nic zrobić z tym współpracownikiem? :/ Tzn. szef nie reagował, czy nie zgłaszałaś tego?

Nowa

Witam, nie ma tu na gowork innych miast więc pytam tak ogólnie jak to jest w końcu z tą pracą w esmoking? Bo widzę bardzo mieszane opinie i ciężko mi podjąć decyzję czy pracować tam czy nie. Wiadomo warto wszystko sprawdzić na własnej skórze ale nie powiem że nie niepokoją mnie niektóre negatywne opinie

@Nowa

trochę po czasie ale Po zakończeniu krótkiej przygody mogę stwierdzić parę spraw: -Praca jest dość lekka, siedząca, dostawy są małe i szybkie do ogarnięcia -ruch różni się od punktu to wiadomo(ja nie pracowałam w Chorzowie) -stawka na początku wyższa o parę groszy niż najniższa krajowa, natomiast z nowym rokiem mimo podwyżki o całe 85 gr moja stawka nadal była niższa niż najniższa krajowa w 2022. Na stawkę składa się również prowizja która jest inna co miesiąc więc wynagrodzenie jest dość niestabilne -wiele zależy od managera regionalnego, mój akurat nie mówił nic złego, ale oprócz standardowych porad że trzeba proponować klientom to, to i tamto nie potrafił nic od siebie zaoferować -masz dostęp do pomocy sprzedażowy i info o produktach, ale jeśli się nie pali to jest to dość ciężkie do ogarnięcia żeby tak od razu zacząć komuś doradzać -na moim punkcie akurat było bardzo zimno, cały okres pracy byłam chora przez przeciąg, a manager jakoś nie mógł pomóc w tym temacie z racji lokalizacji punktu w markecie -manager nie realizował prostych próśb takich jak mop , nożyk do otwierania paczek czy druki do dokumentów(nie ma na punkcie drukarki- trzeba w w swoim wolnym czasie iść i wydrukować sobie dokumenty lub pisać je ręcznie) -produkty są droższe niż w innych sklepach ale jednak wymaga się wciskania klientom wszystkiego przy każdej możliwej okazji Podsumowując jeśli ktoś naprawdę naprawdę dobrze się czuje w sprzedaży, ma dar rozmowy z klientem i ma cierpliwość do managera i ewentualnej podwyżki w przyszłości to można śmiało aplikować. Jeśli nie to polecam inne miejsce, a ja idę podleczyć zatoki.

były
@Nowa

miejsce fajne jak nie masz poczucia wlasnej wartosci i lubisz po godzinach robic za darmo to co normalnie robisz za glodowa stawke. wieczne wydzwanianie, monitorownanie - jesli zrobisz wszystko doklatnie wg instrukcji (vm i tak dalej) pamietaj - zawsze bedzie zle :) zlosliwe komentarze; biurokracja tak nienormalna... pracowałem w banku xd tam nie bylo takiej schizy. no i jednak szanowali ze masz kwalifijacje i wiedze. tutaj mozesz miec 5 doktoratoe z efajkow xD nie wiesz nic o niczym; pamietaj TYLKO SZEF WIE . no a gdybys przypadkiem wiedzial - to przyjdzie, przy kliencie cie upokorzy i powie dokladnie to co ty :D ale oczywiscie on moze. pan i wladca. niepolecam

Patka

O matko jakie bzdury tu ktoś pisze ???????? Świetna firma, kiedy się zatrudniłam miałam pełne szkolenie ze wszystkiego, do tego dostałam świetnie przygotowane materiały do samodzielnej nauki na maila a oprócz tego wszystko mamy na służbowym laptopie- cała obsługa klienta, specyfikacje wszystkich produktów, opisy liquidów, procedury. Menago kilka razy mi powtarzał, że jak tylko będę chciała się z czegoś doszkolić to mam dać znać, odwiedzi mnie trener sprzedaży. Mam tatuaże, to nie jest dla firmy wyznacznik, jest nim osobowość i zaangażowanie. Nikt nie chce pracownika, który siedzi i nic nie robi, ale dlatego mamy premie za wyrobienie targetów- uważam, że to bardzo dobry system- trzeba spojrzeć z dwóch stron, gdyby nie progi większość doradców traktowałaby klienta jak intruza, który przyszedł i przeszkadza ???? Atmosfera jest bardzo przyjazna, ale pamiętajmy że trzeba dać coś z siebie a nie tylko wymagać. Ja jestem okropnie zadowolona z tej pracy, nie jest ciężka a jeśli ktoś lubi kontakt z ludźmi to wręcz miło spędza czas. Nauki jest dużo- to fakt, ale bardzo łatwo o pomoc. Do tego pracownicy między punktami mają ułatwiony kontakt, kiedy zaczynałam pracę, ba- do tej pory wiem, że w każdej chwili mogę zadzwonić na inne stoisko i uzyskam pomoc. Jeśli mamy jakieś wątpliwości co do stanu towaru możemy bardzo łatwo zrobić sami inwenratyzację, trzeba tylko chcieć ruszyć tyłeczek ???? Jak coś się nie zgadza to wystarczy poprosić o inwentaryzację zewnętrzną. W razie jakichkolwiek braków podejście jest indywidualne, wszystko da się wyjaśnić. Program benefitowy jest bardzo dobry, możemy mieć kartę multisportu lub dofinansowanie do sprzętu sportowego. Z ręką na sercu mogę polecić tą firmę, zwłaszcza teraz po okresie, kiedy punkty były zamknięte, nie chodziliśmy do pracy a mieliśmy płatne 100%. Firma na prawdę dba o pracowników na tyle na ile może. Nie mam pojęcia skąd te negatywne opinie, albo franczyza albo pracownicy, którym się nic nie chciało a oni sami mieli wymagania z kosmosu, bo innej możliwości nie widzę.

@Patka

Miałaś płatne 100%? Ciekawe. Bo ja miałem wypłacaną tylko podstawę. Więcej wyszło mi za L4. Zresztą to jakie są zarobki teraz to śmiech na sali. Klientów brak, problemy z zatowarowaniem - niejednokrotnie nie ma towaru dla klientów, a jak przychodzą po sprzęt za 400zł to nie wcisnę im produktu od vype za 100zł.

nick
@Adam

100% podstawy, a co byś chciał premie za siedzenie w domu?

@Patka

To musiało być kiedyś, teraz niestety jest tak jak napisała ktoś wyżej. Zatrudniając się do pracy nie dostałam żadnych materiałów do nauki, postawili mnie po dwóch dnia sama w sklepie i się martw, nie nauczyli mnie który papieros jak działa, przychodzili klienci a ja nie miałam im co powiedzieć. Z managerami prawda, załamka.

@Patka

slodziaśne :) no niestety na takich (usunięte przez administratora) tez trafilam :) swiete cokolwiek wyszlo z ust (z nienajlepsza higiena) posoby #wyzejpostawionejwtejdrabinceszczurow :) tylko ci spiewajacy w jednym chorku koscielnym takie opinie wystawiaja tej firmie

@nick

no coz wazelina bywa ze sie oplaca ;) nie kazdy umie tak siebie traktowac

Jeżeli ktoś myśli o pracy w tej firmie, to niech da sobie spokój. Kilka lat temu faktycznie było super, aktualnie ludzie na wyższych stanowiskach nie mają pojęcia co mają robić, nie mają żadnej wiedzy, firma robi restrukturyzacje i zwalnia losowo ludzi. Pieniądze przeciętne, brak możliwości dorobienia (kiedyś konkursy, dodatkowe premie), aktualnie niby podstawa + premia, ale ciężko ją wyrobić przez podwyżki cen, bardzo słabe podejście do klienta. Zmieniają co chwilę asortyment, masa rzeczy nie działa albo jest niedostępna, nikt nie potrafi udzielić podstawowych informacji. Nastawienie, żeby jak najwięcej badziewia wpychać ludziom, próbują robić (usunięte przez administratora) I pracowników i z klientów.

Aleksander

Hmm faktycznie słabo to wygląda. Czyli podstawa to minimalna i do tego są premie? Ile tych premii wpada w normalnych miesiącach? Zarobi się w całości chociaż 3k na rękę?

Yoshi
@Aleksander

Zależy od punktu, ale raczej się nastawiaj na okolice minimalnej.

@Yoshi

Aha, to słabizna ;/ A nadgodziny można chociaż brać żeby trochę więcej dorobić?

@Aleksander

Zależy jaki punkt. Jak duża galeria i ruch jest, to widełki premiowe większe. Mój punkt był w środku obrotowym i 3 tysiące to się widziało za grudzień głównie. Albo jak były zamknięcia i ludzie robili zapasy. Nadgodziny jakieś można robić, jak potrzeba zastępstw na innych punktach, ale to mogą Tobą rzucać po np całej Warszawie :) Jedyny plus, to że ma się sporo wolnego i można dorobić gdzieś indziej

Aleksander

A jak w okresie pandemii to wyglądało? Punkty w ogóle nie pracowały? Dostawaliście pensję normalnie?

dona

eSmoking World Łódź CH M1 Serdeczne podziękowania dla Pani Moniki ,kompleksowa i profesjonalna obsługa 100%zadowolenia,najwyższy stopien kompetencji .

Super
@dona

Super obsługa

Zostaw merytoryczną opinię o eSmoking World - Chorzów

• Jak się pracuje w eSmoking World?

Zobacz opinie na temat firmy eSmoking World tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w eSmoking World?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy eSmoking World?

Kandydaci do pracy w eSmoking World napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042