Opinie o Borys Personalvermittlung w Bodman-Ludwigshafen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Borys Personalvermittlung. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Borys Personalvermittlung o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borys Personalvermittlung w Bodman-Ludwigshafen

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Borys Personalvermittlung? Oddzwaniają zawsze?

Agata Nowy wpis

Nigdzie nie ma danych do kontaktu mp e-mail. To już jest podejrzane. Gdzie jestbadees email i polski telefon? Jeżeli chcecie rekrutować osoby z Polski musicie mieć numer Polski. Widać braknprofejonakizmu na każdym kroku już z poziomu ogłoszenia. Jeżeli nie ogarnia Pani tak prostej rzeczy jak email i kontakt to niech Pani kogoś zatrudni. Rozważałam ofertę ale po braku danych kontaktowych odechciało mi się. Wolę zarobić mniej i pewniej. Poza tym-dojazd we własnym zakresie.....a .ose ktoś kto zna niemiecki zadzwoni sobie sam i załatwi sam pracę Jeżeli nie gwarantuje Pani ani dojazdu ani kontakty ani niczego-to co Pani robi? Za fo bierze pieniądze pracowników? Ktoś kto ukrywa email jest nieuczciwy, bo jie można mu dostarczyć wiadomości żadnej np o zwraniu umowy, czy L4, wypadku, faktury-czymkolwiek.(usunięte przez administratora)

Borys Personalvermittlung Nowy wpis
@Agata

Szanowna Pani Agato, Przepraszamy za tę niedogodność. Niestety nie mamy na to wpływu, czasami nie możemy zostawić adresu e-mail na portalach ogłoszeniowych z ofertami pracy. czasami można aplikować jedynie poprzez formularz strony internetowej.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Borys Personalvermittlung? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

DK

Wpis ten jest ku przestrodze dla innych, którzy mają wątpliwości aby podejmować współpracę z tą wyjątkowo zakłamaną i obłudna kobietą i agencją pod tytułem Edelweiss Personal AG w Szwajcarii. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w jednym, omijać to coś szerokim łukiem.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Borys Personalvermittlung? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Dariusz

Nie polecam współpracy z tą panią.Oszukuje , (usunięte przez administratora) pracownika z uczciwie zarobionych pieniędzy .

Klaudia Borys
@Dariusz

Pan Dariusz pisze tą opinie, ponieważ jego polski bank potrącił mu 50 franków, za co nie ponosimy odpowiedzialności. Z naszej strony zostało wszystko poprawnie rozliczone i cała kwota została przelana na konto bankowe Pana Dariusza.

Dariusz

Pani Klaudia zwerbowała mnie jako elektryka do Szwajcarii dla firmy Grande.Od pierwszych chwil nie poinformowała mnie o kosztach jakie będę musiał ponosić , parking przed hotelem ,to że wc i kuchnia jest dla 20osob mieszkających na jednym piętrze hotelu .Nie zostałem poinformowany że będę płacić 25frakow za każdy przelew jaki agencja do mnie wyśle 4x25 fraków w miesiącu .Został mi wysłany pasek rozliczeniowy gdzie widniejąca kwota i tak nie została wypłacona w całości , agencja zabrała mi 50frakow bez poinformowania dlaczego .Ogólnie nie polecam pracy dla Pani Klaudi Borys personal

Sylwia
@Dariusz

To Pan pod koniec stycznia szukał tamtego maila na forum? To po jakim czasie udało się ten cały wyjazd ogarnąć, że jest już Pan "po"? Odnośnie tych kosztów nie pytał Pan o tego typu rzeczy na rozmowie? W zasadzie to co konkretnie zostało na niej powiedziane w takim razie?

Klaudia Borys
@Sylwia

Szanowna Pani Sylwio, dziękuję za interwencję. Chciałbym wyjaśnić sytuację Pan Mariusz pracował u nas 7 dni. Odnośnie zarzutów: Raz w miesiącu pobieramy 25 Franków za wszystkie przelewy zagraniczne, a nie 4x25 Franków. A 50 Franków, z których Pan Dariusz został (usunięte przez administratora) zostało pobrane przez jego bank PKO. Z naszej strony zostało wszystko poprawnie rozliczone i cała kwota została przelana na konto bankowe Pana Dariusza.

Piotrek

Edit poprzedniego wpisu z 14.10.Odnośnie wypłaty wszystko sie zgadza z ustaleniami,więc jak najbardziej polecam tym,który wiedz że jadą do pracy:)pozdrawiam

@Piotrek

Witam mam zamiar właśnie złożyć wniosek o Prace w tej firmie ale e-mail nie mogę znaleźć Chodzi mi o (usunięte przez administratora) Pozdrawiam....

Stop Nieuczciwym Pracodawcom,

Zapraszam do grupy na FB Stop Nieuczciwym Pracodawcom,opinie i komentarze. Firma nie istnieje w żadnych bazach danych , nie ma jej w rejestrze sądowym na terenie Niemiec. Potrzebuję więcej informacji, zapraszam na grupę.

GĄBKA

Co sądzicie o tej firmie? Mam zamiar wyjechać do szwajcarii i szukam jakis informacji

Danuta
@GĄBKA

A masz konkretny wyjazd na mysli? Destynacja, miejsce pracy konkretne?

Mateusz

Jest dobrze pani Klaudia załatwiła mi praca w De dalej pracuje i dobrze zarabiam pozdrawiam

Kamil
@Mateusz

Jesteś może w Berlinie, bo widziałem ogłoszenie z robotą dla dekarza w tym mieście i ciekaw jestem warunków zakwaterowania oraz kosztów? Zdaje się, że nie pierwszy raz współpracujesz z tą firmą, trzeba na coś zwrócić szczególną uwagę decydując się na to?

NIEZADOWOLONY

TAKA RADA DLA PANI KLAUDI W POLSCE OBOWIĄZUJE RODO I NIE PODAJE SIE DO PUBLICZNEJ WIADOMOSCI DANYCH OSOBOWYCH ,RADZĘ PANI USUNĄC TEN WPIS

NIEZADOWOLONY

PANI KLAUDIO CZY TA OSOBA ZROBIŁA TO CZY NIE ZROBIŁA TO NIE JEST WAŻNE .NIE PODAJE SIE DANYCH OSOBOWYCH. PROSZE O USUNIĘCIE IMIENIA I NAZWISKA .DZIEKUJE

PAULINA

PANI KLAUDIO ZA TE KŁAMLIWE OSZCZERSTWA SPOTKAMY SIE W SĄDZIE .

Sylwia
@PAULINA

Co tutaj uznane zostało za nieprawdę?

Nie polecam tej firmy!!!!Zostawiaja człowieka na pastwę losu i jeszcze nie odbierają telefonów!!!

Borys Personalvermittlung
@Anonim

Witam serdecznie, oczywiscie moze sie zdarzyc, bo nikt nie odbiera telefonu 24/7 o kazdej porze dnia. Ale dzisiaj pracuje juz od godz. 7.30 do teraz (godz. 16.00) i nie mialam ani jednego nie odebranego telefonu a jak to oddzwaniam ....... i ja jeszcze nigdy nikogo nie zostawilam na pastwe losu. Klaudia Borys

@Anonim

Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś z was pracował przy zieleni przez panią Borys w mieście münster?.

Aga
@Kandydat

Praca bez umowy

@Aga

tak dzieki za info

Jakub

Witam, chciałbym przestrzec osoby, które zamierzają podjąć współpracę z Panią Klaudią. Osoba ta nie podaje wszystkich informacji niezbędnych do wyjazdu. Wręcz ukrywa niekorzystne kruczki, które człowiek sam odkrywa po przyjeździe. Nie polecam tego pośrednika.

Jakub

Ma Pani tupet, lepiej niech Pani się skupi na tym aby nie żerować na ludziach i nie okłamywać na przyszłość plus odpisywać na maile, bo jak Pani chce to potrafi odpisywać.

Adam25- i to nie jest moj wiek

Jesli to odpowiada w/w Pani Klaudia to faktycznie mało kulturalna.

MIETEK NOCUL

Witam mam pytanie czy ktoś z was Piekarze pracował przez to biuro w Piekarni w Niemczech i może dać opinie?

Dopiero mam zamiar wyjechać do pracy także nie mogę się wypowiedzieć na ten temat a opinie są różne muszę Sam się przekonać i dopiero się wypowiedzieć ale myślę że będzie pozytywnie

Hubka

Miła i spokojna współpraca, polecam!

IREK

Dzisiaj odkryłem tę stronę gdzie na mój temat wypisują fajne rzeczy...dziękuję za miłe komentarze ,to ja łysy (usunięte przez administratora) całe życie walczę z idiotami i ty do takich należysz...odwalałeś manianę w robocie i musiałem za Ciebie poprawiać to poszedłem do szefa.... pomogłem przy rozliczeniu podatku...pomogłem, nauczyłem parę rzeczy które teraz wykorzystujesz w Norwegii...a może te niemiłe słowa to zemsta za rozmowę z twoją przyszłą teściową....niestety Ukraińcy są złośliwi z natury...najlepiej ukryć się po Nickiem i pisać niemiłe słowa firma jaka jest taka jest Niemcy to wolny kraj i nikt nie musi tu pracować a tym bardziej tu mieszkać....nie jeden sobie wynajął mieszkanie Rusztowania to ciężka praca i nie rozumiem tępych sztuk, mamisynków, nieudaczników którzy widzą ogłoszenie(rusztowania),przyjeżdżaja a potem płaczą że jest im ciężko....ale Polak to z natury narzekacz...Pozdrawiam załogę ...prawdziwych mężczyzn.

Adampeter
@IREK

Witam.Czy obecnie jest rekrutacja na stanowisko kierowca kat C,pomocnik?

Edi
@IREK

Narzekacz to mało powiedziane jeśli chce się zarobić to trzeba pracować znam takich typów nawet jednego z firmy Borys Personal Przerobił trochę ponad miesiąc i na zwolnienie to zresztą jego styl nierób ale jak się przyjmował to jaki on to nie pracowity niepijący itp. Teraz firma musi bulić a on ściemnia i łoji gorzałk wiem bo znajomy opowiadał o melanżach z nim i jak tu ma być dobże

@IREK

Po takim wpisie już jest wiadomo że do takiej firmy nie warto wysyłać jakiegokolwiek zgloszenia. Sami potwierdzają że są kolejnym pasożytem żerującym na tych co szukają pracy. Wiem co piszę, byłem okradziony parę razy przez niemieckich złodziei. Jak pracowników nazywają "tępymi sztukami" to niech sami pracują, takie zachowanie dużo mi powiedziało. Wpadłem tu sprawdzić opinię i już wszystko wiem.

Totalny brak profesjonalizmu. Nie polecam.

Jacek
@Anonim

Co za bzdury, to nie prawda.

@Jacek

Rozumiem że znasz sytuacje która miała miejsce ?? Bo jeśli nie to lepiej się nie wypowiadaj.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Borys Personalvermittlung? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Barraban

Mi wyplacili wszystko ale policzyli jedna stawke np 100 godz x 12 brutto takze niefajnie.

Barrabasz

Witam. Pracowałem w firmie Carl M.... przez agencje Borys Personal. Firma zajmmuje sie rusztowaniami. Są plusy i minusy jak wszedzie podam pare przykładów. PLUSY: -Własciciel jest nowy kupił firme w tamtym roku i próbuje cos zmienic(ale czy daje rade narazie nieogarnia), i mowi dobrze po angielsku. -Duża liczba nadgodzin od pn do sob po 10 godz -Firma jest wypłacalna i nie ma problemu -Dojazd do/z pracy jest zapewniony i bezpłatny. -Pracuje się w stałych parach na montażu po 2 osoby -Umowa bezposrednia z pracodawcą Czyli firma Carl Maschenmoser gerustbau MINUSY;-Chaos i brak porządku jak w polszu,brak zasad BHP -Auta i sprzet w stanie katastrofalnym ale jakos jezdzą -Przerwy w pracy nie są płatne a kierowcy nie maja płacone za powrót na baze po pracy. -Jazda autem to max 10% pracy reszta to montaż lub demontaż rusztowan -Cięzka praca nie dla każdego, na magazynie 5% pracy wozkiem reszta reczna robota i przekaładanie rusztowan Na magazynie w polskiej zmianie pozytywna atmosfera a na tej 2 zmianie niebardzo dziwny klimat. Ogolnie praca na przetarcie jak ktoś chce zaczać przygode z Niemcami i brak sciezki kariery zawodowaj ;) .Nie polecam jazdy samemu raczej w parze lub grupie i oczywiscie własnym autem bo zzad...e straszne. Jesli chodzi o agencje Borys Personal to podali tylko adres na który trzeba dojechać i ogolnie info na temat pracy .Dodzwonic sie do nich jest ciężko. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca ale w jakim to jest stanie to zupełnie inny temat.W okolicy nie jest lekko znaleść kwatere Wiecej info na eamail jesli ktos zainteresowany; bar.rabban@interia.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Borys Personalvermittlung - Bodman-Ludwigshafen

• Jak się pracuje w Borys Personalvermittlung?

Zobacz opinie na temat firmy Borys Personalvermittlung tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Borys Personalvermittlung?

Borys Personalvermittlung