Mirecki Zbigniew Usługi Budowlane

Czechowiec

Opinie o Mirecki Zbigniew Usługi Budowlane

tutiruti 2012-07-23 18:30:17
[usunięte przez moderatora]to [usunięte przez moderatora] nie wypłaca pieniędzy i jest zadłużony to menda
OSZUKANA 2012-09-23 18:34:33
Bardzo proszę o informację czy kogoś ten Pan jeszcze oszukał. Jeżeli tak proszę o wpisy na forum, chciałabym się skontaktować osobiście z tymi osobami. Pozdrawiam
roman 2012-09-28 21:17:39
[usunięte przez moderatora] sprzedaje domek wszyskim chętnym pobierając zaliczki
oszukana2 2012-10-14 19:26:44
Czy to chodzi o firmę MIRBUD lub Buddom? Adresy też są 2 różne ale nr.telefonu ten sam.Proszę zajrzeć na opinie [usunięte przez moderatora] Łódź ul.Wólczańska-myślę,że to ta sama osoba,Też zostałam oszukana
kimka 2012-10-24 12:35:44
[usunięte przez moderatora] TO OSZUST MNIE RÓWIEŻ OSZUKAŁ!!! LUDZIE NIE POWIERZAJCIE MU NAWET ZŁOTÓWKI!! INKASUJE ZALICZKI I NIC.....!! TO OSZUST!!! TEN CZŁOWIEK NIE POWINIEN PROWADZIĆ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ!!!
alex666 2013-01-08 16:29:03
Pan [usunięte przez moderatora] to [usunięte przez moderatora] ,oszukal nie jedna osobę mnie rownież.Jeżeli ma kotoś informacje gdzie przebywa [usunięte przez moderatora] prosze o kontakt. na numer[usunięte przez moderatora]
Adrian 2016-04-21 10:25:21
Mam pytanie, co dzieje się obecnie z firmą Mirecki Zbigniew Usługi Budowlane, poszukują może ludzi do pracy?
Zostaw swoją opinię o Mirecki Zbigniew Usługi Budowlane - Czechowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirecki Zbigniew Usługi Budowlane