Street Obuwie Sp z o.o. Sp. K.

Wrocław

Opinie o Street Obuwie Sp z o.o. Sp. K.

pracownik 2009-11-02 15:58:58
Słowa kojarzące się z tą firmą to: nieodpowiedzialna.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: zero szkoleń. Należy się wszystkiego nauczyć obserwując innych. Na ogół prośba o wytłumaczenie czegoś jest spławiana słowami "innym razem zobaczysz". Sprzedawca może teoretycznie awansować na stanowisko kierownicze. Jeżeli już pracownik ma predyspozycje do awansu, to niektóre kierowniczki (nie wszystkie!) zniechęcają tą osobę do pracy w sklepie.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... zależy od sklepu. Sprzedawcy na ogół są ok. Niektóre kierowniczki często w sposób arogancki okazują swoją wyższość nad pracownikami.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500zł netto + premia od utargu, ale premia jest na ogół symboliczna.
Najbardziej w tej firmie podobało mi się: że już tam nie pracuję.
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: zła organizacja pracy, brak jakiegokolwiek porządku w sklepie, brak szkoleń stanowiskowych.
anonim 2010-01-29 14:49:06
Jak tam jest? Czy ktoś może cos więcej napisać?
monika 2016-04-29 10:51:11
na pewno ta obecna kolekcja jest naparwde super, same lekkie buciki, super kolory no i jakosciowo się trzymają na pewno.
Zostaw swoją opinię o Street Obuwie Sp z o.o. Sp. K. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Street Obuwie Sp z o.o. Sp. K.