Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

Poznań

Opinie o Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

lal 2016-04-14 21:58
Jest jednym z polskich Centrów Komputerów Dużej Mocy więc pewnie dostać się tutaj to jak lot na księżyć - możecie napisać co trzeba zrobić aby mieć jakieś szanse?
storebackend 2017-01-29 21:48
wystarczy ze wiesz duzo mniej niz ten kto ciebie rekrutuje i tak musi pozostać. Pracując - jak wiesz więcej niż przeciętniacy to będziesz mobbowany przez liderow i kierownikow, ktorzy boją sie że ich wygryziesz ( co nie jest możliwe) ale boją się też zwykłej konkurencji i współpracy bo sami musieliby pracować więcej niż tylko tłamsić twoją inicjatywę i pomysły, a jeszcze ktoś połapie się że mało co umieją. Mobbing tez pochodzi od pracowników wychowanych przez liderów i kierownikow, oni maja dobre długoletnie projekty które im liderzy podrzucają, a ciebie traktują jak wyrobnika, dając tymczasowo do zrobienia najtrudniejsze rzeczy z projektu na których polegli albo nie chce im się douczać i nie masz co liczyc na sensowne wynagrodzenie
Zostaw swoją opinię o Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe