Duka Polska

Katowice

Opinie o Duka Polska

ewaaa 2012-11-07 12:10:29
nie polecam nikomu pracy w sklepie DUKA SILESIA chcecie zarabiac 1300zł to mozecie sie zatrudnic ale dopiero jak zmienia kierownika poki jest ten co byl w 2010 r to nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KINIA 2012-11-07 12:23:43
SZCZERZE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSZYSTKO ROBIONE W CHINACH CENA NIE JEST ADEKWATNA DO PRODUKTY CIĘZKO Z REKLAMACJAMI SZCZEGOLNIE W SILESI KATOWICE. KIEROWNICZKA KAZDA PRAWIE REKLAMACJE ODRZUCA WIEM BO REKLAMOWALAM JUZ PARE RAZY PATELNIE GARNKI NOŻE ITD. ZA KAZDYM RAZEM DOSTALAM ODPOWIEDZ ZE REKLAMACJA ZOSTALA ROZPATRZONA NEGATYWNIE A O ZWROT GOTOWKI SPYTAJAC TO MYSLALAM ZE PANI KIEROWNIK MNIE ZJE WZROKIEM BARDZO NIE SYMPATYCZNA OSOBA. WIDZIALAM ROWNIEZ DZIEWCZYNY KTORE TAM PRACUJA WYSTRASZONE NIE IWEDZIALY CO MOWIC. WYDAJE MI SIE ZE TO TA PANI TAK JE STRESUJE ZE NIE WIEDZA CO MOWIC. NIE SPOTKALAM SIE NIGDZIE Z TAKIM CZYMS!!!!!!!!!!!!!!!!
mlody 2012-11-08 18:08:09
dokladnie nie polecam najwieksza przeszkoda jest kieronik ktory mysli ze jest przynajmniej prezesem tej firmy przed kierownikiem regionalnym i Warszawa udaje ze jest super mila dla nas pracownikow po czym jest mega falszywa i wredna. NIE POLECAM !
ala 2013-03-23 13:30:55
Warszawko otwórz w końcu oczy i zrób porządek z pania kierownik w Silesi Katowice .
Gandzia 2014-08-26 16:07:08
Zarobki to najniższa krajowa a co się dzieje teraz po zmianie Dyrekcji Na pozbawioną kultury i taktu "osobę" przechodzi ludzkie pojęcie, to jak "tresują" pracowników już dawno zostało nazwane Mobbingiem. Ta "osoba" która nazywa się dyrektorem potrafi zbesztać z błotem kierownika przy załodze. Ludzie boją się w trakcie pracy odebrać tel. od "góry" bo serce z nerwów i strachu wypada z piersi... Czułam się tam jak śmieć bo tak nas traktowano po zmianie Dyrektora i wiem że teraz jest gorzej,demotywacja zupełna, a pracownicy sami się zwalniają,,, Mam nadzieję że ktos w końcu wybuchnie i powie dość, a finałem będzie pismo do odpowiedniego miejsca. Szkoda zdrowia psychicznego na pracę tam, i nie za taki "psi grosz" jakiś czas nie pracuje w tej firmie, a cigle wzbudza we mnie strach i wstręt ODRADZAM SZCZERZE!
szczupak 2016-04-18 20:21:13
Duka wiecznie kogoś szuka, przecież to ogromna sieć sklepów. Ciekawe jak wygląda wynagrodzenie dla doradcy klienta/sprzedawcy @aaasc, wiesz może coś o tym?
Zostaw swoją opinię o Duka Polska - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Duka Polska