Techno-Biuro Naprawa - Sprzedaż Maszyn i Art. Biurowych Janusz Golla

Opinie o Techno-Biuro Naprawa - Sprzedaż Maszyn i Art. Biurowych Janusz Golla

anonim 2010-08-19 19:30:24
Odradzam
BYŁY KLIENT 2011-04-07 20:50:34
Tak jak mój poprzednik odradzam i przestrzegam wszystkich przed tą firmą. Naprawiają wszystko tylko nie to co zostało zgłoszone, nie raczą powiadomić klienta o przeciągających się naprawach, trzeba przypominać im po, że mieli już oddać sprzęt. Jedną część trzeba było wymienić jak się nie zgodziliśmy z powodu ceny nagle można było ja naprawić o czym nie powiadomiono nas wcześniej, gdy podobno była już naprawiona nie byli pewni czy zadziała. Jedynym pozytywem jest obsługa.
kębłowo 2011-09-06 08:47:02
Niestety też padłem ofiarą tej firmy, ale to był pierwszy i ostatni raz.Ceny mają z kosmosu -dosłownie !!! Ale jak to mówią " Polak mądry po szkodzie".
Polecam 2012-01-12 11:30:57
Firma Techno-Biuro rzetelna dokładna, kompeksowo wykonuje naprawy druarek, kopiarek.
Urszula 2012-03-29 09:13:33
Polecam - 2012-01-12 11:30:57

Nie mam pojęcia kto zarządza w tej firmie???Totalny bałagan i haos-serwis porażka ( codziennie dzwoniłam po 5 razy czy ktoś do mnie przyjedzie i za każdym razem padała ta sama odpowiedz \" serwisant już w drodze\" -dojechał po 3 dniach, o kosztach naprawy nawet nie wspomnę.......) zero profesjonalizmu- z całą pewnośćią nie polecam...
Max 2016-06-02 16:13:28
co tam się musi dziać masakra, znowu ogłoszenie o prace?! haha przynajmniej raz na miesiąc się pojawia na stanowisko pracownik biurowy, duży zakres obowiązków
paradise 2016-07-09 14:35:22
Myślę, że na spokojnie wynagrodzenie u nich jest wyższe niż przeciętna krajowa, bo pewnie do tego dochodzą odpowiednie premie, ale czy wypłata jest terminowa? Pewnie tak, bo wszystkie benefity są na czas, więc nie jest tak źle. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o Techno-Biuro Naprawa - Sprzedaż Maszyn i Art. Biurowych Janusz Golla - Wejherowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techno-Biuro Naprawa - Sprzedaż Maszyn i Art. Biurowych Janusz Golla